Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
joshuatree
Herní třída: Trooper

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod joshuatree » úte 01. bře 2016 16:48:02

Tak si daj Gunslingera/Snipera, to je čisté ranged.
joshuatree
Herní třída: Trooper

Příspěvekod joshuatree » úte 01. bře 2016 17:35:13

A aby som nezabudol, ak nemáš rad kombináciu melee/range, tak ani neskúšaj Vanguarda/Povertecha:) Inak jedna špecializácia Operative/Scoudrel je prakticky čisté melee, samozrejme až keď získa všetky ability. U Scoudrela je to Scrapper, prezývaný boxér, vystrelí si vážne iba občas:)
MichalM
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod MichalM » pát 20. kvě 2016 07:54:16

Ahoj dámy a pánové,

swtor jsem začal hrát po delší době (tuším 3 letech) a vidím docela dost změn. Mám pár otázek, tak snad bude mít někdo trpělivost a pomůže mi.

1) Všiml jsem si že si můžu koupit token a vytvořit si automaticky postavu na 60 lvl. Chápu dobře že tím pádem mi dějová linka začíná knights of fallen empire?
2) Knights of fallen empire je pouze pro předplatitele, nebo nějaká část dějové linky je free a následně musím zakešovat?

Děkuji za ochotu a odpovědi, nezlobte se za moje triviální dotazy. :spark:
snebka
Jméno ve hře: Kabago
Herní třída: Bounty Hunter

Příspěvekod snebka » pát 20. kvě 2016 13:03:32

MichalM píše:Ahoj dámy a pánové,

swtor jsem začal hrát po delší době (tuším 3 letech) a vidím docela dost změn. Mám pár otázek, tak snad bude mít někdo trpělivost a pomůže mi.

1) Všiml jsem si že si můžu koupit token a vytvořit si automaticky postavu na 60 lvl. Chápu dobře že tím pádem mi dějová linka začíná knights of fallen empire?
2) Knights of fallen empire je pouze pro předplatitele, nebo nějaká část dějové linky je free a následně musím zakešovat?

Děkuji za ochotu a odpovědi, nezlobte se za moje triviální dotazy. :spark:

1) Myslím, že ano (já sám jsem to nezkoušel takže si nejsem 100% jistý)
2) Pokud se nepletu tak free je pouze obsah původní hry (teda pokud sis nekoupil datadisk). Ale jakmile si hru předplatíš dostaneš zadarmo všechny datadisky (teda nevím jestli i KOTFE). Pokud jsem řekl něco špatně tak se omlouvám, ale myslím že by to tak mělo být :)
Kabago - Bounty Hunter
MichalM

Příspěvekod MichalM » pát 20. kvě 2016 13:29:02

Díky tahle odpověď mi stačí. Dokončím jakýsi fialový quest na Ilumu a koupím předplatné. Už mám konečně zas chuť hrát :D .
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » sob 21. kvě 2016 10:25:14

KotFE ma "zadarmo" prvni kapitolu, kdyz pouzijes promo kod. Vice na http://www.swtor.com/may-the-fourth/trial
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
MichalM

Příspěvekod MichalM » sob 21. kvě 2016 21:43:19

AHoj, mám 61 lvl a ani za boha nevím jak spustit fallen empire..Někde sem na fóru četl že musím někde něco potvrdit, ale fakt nevím :(.
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » ned 22. kvě 2016 10:21:50

Na svoji lodi mas mission terminal (bude na sobe mit fialovou ikonu questu). Na nej klikni, a vyber Fallen Empire.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
MichalM

Příspěvekod MichalM » pon 23. kvě 2016 08:15:02

Díky moc, ja furt klikal na ten prostřední kruhový terminál. Už vše funguje :lol: .
Yseris
Jméno ve hře: Yseris
Herní třída: Sith Inquisitor

Příspěvekod Yseris » sob 09. črc 2016 22:51:01

Rychlý dotaz.. Po transferu postav na jiny server.. Přijdu o vše co mám v legacy bance? To že jsem přišel o strongholdy už jsem nějak přežil. Ačkoliv mě pořád štve mé překliknutí (-2500cc) za nakup strongholdy, kterou jsem měl.. :hand:

Zpět na