Pár rad do SW - a Jedi Knight

Ochránce míru
Uživatelský avatar
Wanderer
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 215
Registrován: čtv 01. pro 2011 21:45:30
Jméno ve hře: Wanderer
Herní třída: Sith Warrior

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Wanderer » stř 02. kvě 2012 14:23:31

Teyond píše:Classu si nikdy nehrál, vůbec ji neznáš ale troufneš si nám tu napsat jak to neumím jelikož čekám na cooldown, nejsi ty náhodou politik s vysokou školou, Wanderer?

Tak na tohle jsem se těšil :D Teyonde, u tebe stačí křísnout a hned máš ohýnek u prdelky :D pravda, focus/rage strom jsem niky nehrál, ale stále tvrdím, že pokud někdo dojíždí na dlouhé CD nebo málo rage, má špatný build nebo to špatně hraje, to je celé :) a platí to pro každou classu... Možná bys udělal lépe, kdybys ten čas strávený tu QQ věnoval vyzkoušení jiného buildu - a nebo tu postavu nehraj vůbec, když brečíš že to nejde a jak moc je nerfnutá...

Skelosi, změn si prosím podpis, ať tu neděláš ostudu někomu s kým nehraješ...

Cassius píše:
Teyond píše:
Cassius píše:Proč zrovna marauder, včera jsme jednoho duelovali a nevyhrál nic, mám pocit, že dokonce prohrál i s healerem sorckou bez štítu.


Aha, tak je mi to už jasný :D.


Co je ti jasný ? Nevím jak hraješ PVP, ale mara není tak OP , jak si myslíš. To, že porazí tebe, je sice smutné, ale jiní lidé nad ním vyhrávají. :D

S těmi rozdílnými zkušenostmi také souhlasím a oceňuji vaši sebekritiku. :D


*THUMBS UP*

kdybyste páni četli co kdo napsal, věděli byste, že jsme zkoušeli duel proti non-pvp marauderovi, páč pvp maraudera nemáme. tož tak, nemá ani equip, ani pvp zkušenosti. proto je celkem logické, že nevyhrával tak jak by někdo čekal (a už to slyším - jak si máme zkusit duel s pvp marauderem a jak dostaneme naloženo... mmch já si maraudery ve wz clekem dávám, takže to je zase nakonec o tom kdo to jak hraje že?)

už se těším až bude server transfer, vy přijdete na LoL, a konečně si to vysvětlíme :D
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Skelos
Příspěvky: 320
Registrován: sob 14. srp 2010 22:49:34
Jméno ve hře: Aennesis
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Černá Hora/Blansko

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Skelos » stř 02. kvě 2012 15:54:03

Jo sorry on tam Cassius píše, že duelovali s marauderem co není pvp spec :D TY SE NAUČ MOŽNÁ ČÍST ;-)
Uživatelský avatar
DartMelkor
Příspěvky: 824
Registrován: ned 21. úno 2010 21:53:19
Jméno ve hře: Amon
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod DartMelkor » stř 02. kvě 2012 16:10:33

uz je tu dost stranok OT, poprosim drzte sa temy, ak chcete v diskusii pokracovat su nato určene ine topicy (inak zacneme prečistovat).
force is with me too

guild web: http://dot.sw-tor.cz/

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Imbik
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 166
Registrován: stř 12. říj 2011 05:54:35
Jméno ve hře: Imbik

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Imbik » stř 02. kvě 2012 18:49:23

vcerejsi marauder (o kterem jste se bavili) nemel zadny pvp eq a vcelku malo zkusenosti s pvp..
ano, je to jedna z nejmocnejsich pvp postav..
ano, focus guardian je o nicem, protoze musi cekat porad na cooldowny, a ne wandy, tomu cekani se nevyhnes, zkousel jsem to.. oproti veng stromu ma porad malo rage.. podle me to byl odjakziva slabsi strom, ale protoze tam litala velka cisla, tak se to lidem libilo..
a dps jugg je pouze lehce nadprumerna 1v1 pvp postava.. je to predevsim tymovy char..
Obrázek
Uživatelský avatar
Teyond
Příspěvky: 212
Registrován: ned 08. kvě 2011 23:34:28
Herní třída: Jedi Knight

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Teyond » stř 02. kvě 2012 22:44:43

Imbik píše:vcerejsi marauder (o kterem jste se bavili) nemel zadny pvp eq a vcelku malo zkusenosti s pvp..
ano, je to jedna z nejmocnejsich pvp postav..
ano, focus guardian je o nicem, protoze musi cekat porad na cooldowny, a ne wandy, tomu cekani se nevyhnes, zkousel jsem to.. oproti veng stromu ma porad malo rage.. podle me to byl odjakziva slabsi strom, ale protoze tam litala velka cisla, tak se to lidem libilo..
a dps jugg je pouze lehce nadprumerna 1v1 pvp postava.. je to predevsim tymovy char..



Děkuji.
Obrázek
Uživatelský avatar
Cassius
Příspěvky: 454
Registrován: pon 31. říj 2011 19:04:57

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Cassius » stř 02. kvě 2012 23:27:20

Teyond píše:
Imbik píše:vcerejsi marauder (o kterem jste se bavili) nemel zadny pvp eq a vcelku malo zkusenosti s pvp..
ano, je to jedna z nejmocnejsich pvp postav..
ano, focus guardian je o nicem, protoze musi cekat porad na cooldowny, a ne wandy, tomu cekani se nevyhnes, zkousel jsem to.. oproti veng stromu ma porad malo rage.. podle me to byl odjakziva slabsi strom, ale protoze tam litala velka cisla, tak se to lidem libilo..
a dps jugg je pouze lehce nadprumerna 1v1 pvp postava.. je to predevsim tymovy char..



Děkuji.



Tak snad už bude klid ;)
Uživatelský avatar
Teyond
Příspěvky: 212
Registrován: ned 08. kvě 2011 23:34:28
Herní třída: Jedi Knight

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Teyond » čtv 03. kvě 2012 00:10:58

Imbik píše:vcerejsi marauder (o kterem jste se bavili) nemel zadny pvp eq a vcelku malo zkusenosti s pvp..
ano, je to jedna z nejmocnejsich pvp postav..
ano, focus guardian je o nicem, protoze musi cekat porad na cooldowny, a ne wandy, tomu cekani se nevyhnes, zkousel jsem to.. oproti veng stromu ma porad malo rage.. podle me to byl odjakziva slabsi strom, ale protoze tam litala velka cisla, tak se to lidem libilo..
a dps jugg je pouze lehce nadprumerna 1v1 pvp postava.. je to predevsim tymovy char..


Tohle se týká čistě PvP.PvE je už jiná.Se správným buildem a theory gearem je sakra dobrej.Hned po příchodu 1.2 jsem s radostí obětoval set bonusy kvůli augmentům, mám rakata.Na Denova a Black Hole equip bohužel nemám, jelikož není s kym chodit OPS, doslova - To jen kvůli armoringu (61) se set bonusem.
Obrázek
Dudan98
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 27. říj 2016 10:35:26
Jméno ve hře: Dudan98
Herní třída: Jedi Knight

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Dudan98 » čtv 27. říj 2016 10:39:15

ahoj chtel bych poradit da se nejak resetovat vyber z jedi guirdana na jedi sentinela prosim dekuji ?? :)
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Aries » čtv 27. říj 2016 16:44:04

Zacit novou postavu. Hra te pred tim nekolikrat vyslovne varuje, ze tahle volba bude permanentni.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Dudan98
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 27. říj 2016 10:35:26
Jméno ve hře: Dudan98
Herní třída: Jedi Knight

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Dudan98 » čtv 27. říj 2016 19:42:29

ahoj lidi prosim nejde mi potvrdit email nemprijde mi do schranky mam 20 lvl a nemuzu dal hrat proc se to deje ?? muze mi nekdo poradit prosim :(

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron