Legacy system

Vše o ToR
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Legacy system

Příspěvekod Gravelark » čtv 22. bře 2012 18:00:00

Po nějaké době se objevila další novinka, kterou developeři představují. Tou je lehce kontroverzní legacy systém.
http://www.youtube.com/watch?v=y6y_1WQAewI
vypadá hodně epic, je tam toho spoustu, čím legacy může zatraktivnit hru. například, že pokud jste vyexpili na 50lvl sith pureblooda, budete si moci pureblooda vybrat i pro expení na straně republiky. to samé platí prakticky pro všechny ostatní classy. stejně tak tím, že jste vyexpili jedi knighta, může váš alt (například agent) získat i některou jeho schopnost - na videu používá nonforce classa force choke. (podle všeho by toto mělo být zpřístupněno pouze v heroic momentech)
může se však zdát, že to trochu ničí lore: sith pureblood jako jedi knight, který používá trysky v botách? nezapomeňte však, že anakin a luke byli velmi zdatní technici. taky to může naštvat některé hráče, kteří už teď vyexpili své alty aniž by přitom využili všechny možnosti legacy systému. a co se stane se sólo hráči, jako jsem já? prý legacy systémem taky získají výhody, ale jaké?
určitě to má své plusy a mínusy, takže vzhůru do analýz, hádání, fanbojství atd atd. :)
Uživatelský avatar
Anderlor
Příspěvky: 22
Registrován: úte 24. led 2012 09:58:37
Jméno ve hře: Anderlor
Herní třída: Jedi Knight

Re: Legacy system

Příspěvekod Anderlor » čtv 22. bře 2012 21:34:18

No osobně mám obavu, že stejně jako tobě to i mně přinese prdlačku, protože moje tempo je fakt šnečí. Moje startovní devadesáti-denní subscription se pomalu přehupuje do posledního měsíce a já mám pořád jen pětadvacítku :D

jinak se mi ale tenhle systém hodně líbí
Obrázek
Uživatelský avatar
Santa
Příspěvky: 205
Registrován: ned 08. lis 2009 09:39:41
Jméno ve hře: Otmar Arndt
Herní třída: Trooper
Bydliště: Písek

Re: Legacy system

Příspěvekod Santa » pát 23. bře 2012 08:51:39

Uvidíme, jak se to ukáže ve hře, ale osobně to vítám. S mojí rychlostí to taky bude trvat pekelně dlouho, ale svého cíle chisského troopera dosáhnu :)
Využítí vlastností může být sranda. A když si hráči dříve stěžovali na minimální možnost volby při vývoji postavy, tak toto by mohlo přinést velké oživení. Když se to samozřejmě podaří. Jenom se lehce obávám řevu o tom, že některé možnosti jsou OP a že to není spravedlivé atd.... Víte jak to myslím.
Legacy System vítám.
Primární cíle: DartMelkor & DarthVerca
Scavenging, Armormech, Underworld Trading
Game name: Otmar
Uživatelský avatar
Milop33
Příspěvky: 68
Registrován: stř 27. říj 2010 07:14:09

Re: Legacy system

Příspěvekod Milop33 » pát 23. bře 2012 09:17:05

Tak Legacy systém také pozoruji se zaujetím. Dal jsem si pauzičku, abych u altů mohl byužít nějakých těch bonusových vlastností, které vychází z nastaveného rodokmene. Game karta se válí na poličce, až se to pomalu rozběhne, třeba se mi nakonec podaří udělat ultimátního operativce. Třeba nějakou pra pra pra... předkyni Mary Jade. :)
Uživatelský avatar
Darth Gurth
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 291
Registrován: úte 04. led 2011 19:16:21
Jméno ve hře: Theriss
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Liberec

Re: Legacy system

Příspěvekod Darth Gurth » sob 24. bře 2012 09:19:08

Santa píše:Jenom se lehce obávám řevu o tom, že některé možnosti jsou OP a že to není spravedlivé atd.... Víte jak to myslím.

Myslim, ze obavat se az tak moc nemusis, ty zdedene schopnosti (jako treba provareny force choke) pujdou pouzit jen jako tzv. Heroic Moments, na ktere musis mit aktivniho companiona. Takze nehrozi jejich pouziti ve warzonach, operacich a podobne...
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Skelos
Příspěvky: 320
Registrován: sob 14. srp 2010 22:49:34
Jméno ve hře: Aennesis
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Černá Hora/Blansko

Re: Legacy system

Příspěvekod Skelos » ned 25. bře 2012 15:09:06

dobře že se zabývaj těmato p*čovinama ale pvp content stagnuje a lidi leavujou to sem snad ještě nezažil takový vlny quitů...bioware selhal pro mě vytvořili super single player hru ale mmo duše nikde ;-)
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy system

Příspěvekod Aries » ned 25. bře 2012 17:01:12

PVP je venovana spousta usili. Neni to tak, ze by cely Austinsky BW delal na Legacy systemu, je to rozdelene do tymu, a jeden z nich (podle vyvojaru ten nejvetsi) se zabyva prave PvP. Patch ti ted ma prinest novou WZ, PvP ranking, atd. Navic kazdy patch prinasi nejake balanocvani class, aby nikdo nemel v PvP navrch bez snazeni.
Ale nevim, co si presne predsatvujes pod PvP contentem, cili s tebou nemuzu souhlasit ani ti tvoje domenky vyvratit.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Re: Legacy system

Příspěvekod Gravelark » ned 25. bře 2012 20:00:02

kecy typu skelose mě fakt vytáčejí. si přečti patch notes 1,2 a pak tu něco napiš. že budeš mít rating pvp, že budeš mít novou warzonu, to jsi zapomněl, nečetl, nebo schválně opomněl, abys tu mohl whinit? *facepalm*
Uživatelský avatar
Skelos
Příspěvky: 320
Registrován: sob 14. srp 2010 22:49:34
Jméno ve hře: Aennesis
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Černá Hora/Blansko

Re: Legacy system

Příspěvekod Skelos » ned 25. bře 2012 21:32:28

Gravelark píše:kecy typu skelose mě fakt vytáčejí. si přečti patch notes 1,2 a pak tu něco napiš. že budeš mít rating pvp, že budeš mít novou warzonu, to jsi zapomněl, nečetl, nebo schválně opomněl, abys tu mohl whinit? *facepalm*


promiň ale pvp není jen o blbejch warzonách, ale i o world pvp, kterej swtor nemá.......nebo sem něco opomněl? Jo opomněl sem, že neuměli fixnout Ilum, tak ho radši udělali jako úplně zbytečnou planetu :D taky možnost ;-)

EDIT: A to sem ještě nezmínil, že makaj na legacy systemu když se ze serverů stávaj "ghost town" tak snad ať je mergnou nebo povolí ten transfer postav ;-) jenže to by v mediálním světě vyvolalo diskuzi, že swtor zklamal atd...
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Re: Legacy system

Příspěvekod Gravelark » ned 25. bře 2012 22:57:42

neříkám, že je vše v pořádku, ale taky nejde jen tak jednoduše říct, že nic nedělají a ignorujou bugy a chyby... věřím, že i ilum stále řeší, jako všecko ostatní. ale ve hře je spoustu dalších prvků, které musí dolaďovat, nejen pvp... a hlavně pracují na všem současně. jsou lidi na pvp, na legacy, na pve atd atd...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron