Nábor moderátorů !!

Diskuse a návrhy ohledně fóra
Kereloth
Zabijácké Kuře
Herní třída: Jedi Consular

Nábor moderátorů !!

Příspěvekod Kereloth » ned 07. srp 2011 12:06:05

Pozor pozor, věrní fandové. Jste na fóru už nějaký ten den, cítíte se zde jako doma a chtěli byste pro komunitu udělat něco víc? Teď je ta správná chvíle!
Naše vedení (tedy Aries a já) se vám zde na fóru snaží zprostředkovávat co nejpříjemnější prostor pro vyjadřování vašich názorů, stejně tak se snažíme zodpovídat všechny vaše dotazy (co si budeme nalhávat, hlavně Aries :) ). Nicméně, na více místech zároveň nemůže být snad ani Jedi s Force Speed, ani Han Solo s Millenium Falconem. Pokud se cítíte být dostatečně způsobilí na to, uvolnit nás z některých břemen, podělit se o své znalosti s komunitou trošku formálnější cestou, uklidit sem tam nějaký nepořádek, vylepšovat sekce, pořádat akce vně fóra nebo mít zelený nick (což je přednost největší!), přihlašte se! Staňte se moderátory fóra komunity sw-tor.cz!

Co požadujeme?
- Znalost základních funkcí fóra (moderátorský panel se dá pochopit během 2 minut, žádný stres)
- Vazbu na naší komunitu (přece jenom, měli bychom vědět že existujete :) ...počet postů není podmínka, ale nějaké byste mít měli)
- Chuť nám pomoci, chuť starat se o zdejší fóra, samozřejmě

Co nabízíme?
- Přístup k pokročilejším funkcím fóra a do testovacích sekcí
- Volnou ruku nad správou daných sekcí, pořádání akcí (soutěže apod...)
- Další možné výsady i co se webu a redakce týče (vše závisí na domluvě)

Pozor, čtěte dál!
Chci být moderátor = Co, kde a jak?
První věc je, abyste si rozmysleli, co přesně chcete mít na starost. Nebudeme se zatím pouštět do globálních oprávnění (tj vztahující se na celé fórum), ty příjdou časem. I tady ale už domluva je dost důležitou, u některých z vás víme, že bychom vám bez váhání mohli dát i globálního moderátora. Nicméně počáteční situace je taková, že bychom moderátory potřebovali rozvrstvit, tzn:

1) 1-2 Moderátory pro sekci o hře - Pokud se přihlásí někdo dostatečně kompetentní, mohl by to uhlídat sám, jinak jsem klidně i pro dva snaživé členy.

2) Komunitní moderátory - 1-2, sloučitelné s bodem 3. Bylo by dobré, kdyby se někdo odhodlal si vzít na starost sekce Role Play, Fan Art, a dohled nad guildami.

3) Offtopic - Tady to spíše vypadá na sloučení funkce offtopic moderátora s bodem 1 nebo 2, nicméně pokud se někdo cítí na pouze tuto funkci, eventuelně bych mu uvolnil 1 místo speciálně pro tuto sekci.

= Ideální stav je v tuhle chvíli zatím 2 moderátoři, 1 na sekci o hře (+popřípadě offtopic), 1 na zbytek. Maximálně bych nabral 4 lidi, pokud by došlo k nějaké hodně souladové dohodě (např 2 lidi na "o hře", 1 RP moda a 1 offtopic, každý na svém písečku).

Takže kde se mám hlásit?
Mně, soukromou zprávou. Sem přihlášky necpěte, já si je pročtu sám ve schránce. Aspoň eliminuju moment "aha, pán/paní XY se hlásí na tenhle post, to nemám šanci, radši se hlásit nebudu" - nebojte se ;). Napište, co byste si představovali že chcete dělat, proč to chcete dělat, zkrátka mě přesvědčte :) Až budu mít dostatečný počet přihlášek (může to být zítra nebo taky za dva týdny), rozhodnu se podle situace co s vámi, popřípadě vám založím nějaké skryté fórum, abyste se mezi sebou dohodli sami (pokud tedy budou nějaké nejasnosti). Samozřejmě odpovím každému kandidátovi, jak to s ním vypadá.

Začínáme! ;)
Obrázek Obrázek
Kereloth
Zabijácké Kuře

Re: Nábor moderátorů !!

Příspěvekod Kereloth » čtv 18. srp 2011 15:57:25

Uzávěrka přihlášek je neděle, 21. srpna. Pokud máte ještě někdo zájem, neotálejte.
Obrázek Obrázek
Kereloth
Zabijácké Kuře

Příspěvekod Kereloth » ned 21. srp 2011 18:07:19

Končíme. Všichni zájemci obdrží během večera echo jestli prošli či nikoliv, v případě úspěchu společně s finální nabídkou sekce/práv. Pokud bude vše v pohodě a nabídku mi ve zprávě potvrdíte, přidělím vám Mod práva (kdykoliv, ať už teď během večera a nebo až se prostě ozvete).
Obrázek Obrázek
Kereloth
Zabijácké Kuře

Příspěvekod Kereloth » pon 22. srp 2011 16:17:57

Takže, celá akce je definitivně ukončena, práva jsou rozdělena.

Náš nový moderátorský tým je tedy v následujícím složení:
O hře + Offtopic : Thief, Gravelark
Komunita + Offtopic : DartMelkor, Liight
Obrázek Obrázek
Kereloth
Zabijácké Kuře

Příspěvekod Kereloth » úte 23. srp 2011 11:41:11

Poslední věc. Díky že mě Thief včas upozornil, že s mod právy není všecko jak má být - když jsem vám nastavoval oprávnění, udělal jsem to pouze pro výchozí sekci a doufal jsem, že to PHPBB boardu bude stačit, aby vám přiřadil mod práva i do všech podfór. Což se nestalo. Tak jsem to nacvakal ručně hezky všecko, a už by měly být mod práva tak, jak jsem sliboval ;)
Obrázek Obrázek

Zpět na