[Artifice] Využití

Crew skills zaměřené na výrobu předmětů
Armormech, Armstech, Artifice, Biochem, Cybertech, Syntweaving
tygerd
Příspěvky: 221
Registrován: pon 28. kvě 2012 18:38:15

[Artifice] Využití

Příspěvekod tygerd » úte 26. čer 2012 21:51:03

Jde to nějak využít vůbec? Skoro to u nikoho nevidím, materiál na ty nejlepší zbraně a relicy stojí v aukci přes sto táců a do operací jsem se ještě ani nedostal, abych ho získal z dropu. Jediné využití v něm vidím na výrobu krystalů, ale to je tak vše.

Máte s Artifice nějaké dobré zkušenosti, které byste mi mohli prozradit? Má nějaký slušný potenciál v aukci?

Silně uvažuji o tom, že přeskočím na Biochem. Ty adrenaliny jsou hodně luxusní, nejsou spotřebovány a v aukci mají ty, co nevyžadují Biochem slušnou poptávku.
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: [Artifice] Využití

Příspěvekod Aries » čtv 28. čer 2012 07:46:06

Artifice mám na mainovi (A'ries), a využítí má. Vyrábíš například relicy, off-handy (štít, genrátor, focus), součástky do mečů (krystal, rukojeť) a hlavně Enhancement mody do zbrojí/zbraní (využívá to každá modovatelná věc). Plus na konci můžeš vyrábět nějaké meče s unikátním vzhledem.
Materiál předpokládám, že myslíš ten Biometric Crystal Alloy? Ano, ten padá jenom z operací a HM flashů, ovšem pokud správně čtu tvůj skill tree v Guardian topicu, tak jsi na lvl 35, a v tom případě se tě musím zeptat - k čemu sakra potřebuješ BCA? :D

Příklady výrobků
Relic
Generátor
Štít
Meč
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
tygerd
Příspěvky: 221
Registrován: pon 28. kvě 2012 18:38:15

Re: [Artifice] Využití

Příspěvekod tygerd » čtv 28. čer 2012 10:55:42

Jsem lvl 50 ve full BM :D Torhead jak vidím upravil celý calculator (focus tree je teď uprostřed, byl vpravo) takže se to celé porouchalo :D Prvně budu muset sehnat na to one schemata.. no uvidime
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron