Pár rad do SW - a Jedi Knight

Ochránce míru
Teyond
Herní třída: Jedi Knight

Re: Pár rad do SW - a Jedi Knight

Příspěvekod Teyond » stř 02. kvě 2012 12:08:32

Cassius píše:Proč zrovna marauder, včera jsme jednoho duelovali a nevyhrál nic, mám pocit, že dokonce prohrál i s healerem sorckou bez štítu.

Aha, tak je mi to už jasný :D.
Obrázek
Skelos
Jméno ve hře: Aennesis
Herní třída: Sith Inquisitor

Příspěvekod Skelos » stř 02. kvě 2012 12:10:01

Cassius píše:Proč zrovna marauder, včera jsme jednoho duelovali a nevyhrál nic, mám pocit, že dokonce prohrál i s healerem sorckou bez štítu. Navíc já jsem psal v ideálních podmínkách, pokuď se dobře zergne, tak samozřejmě nic moc neudělá. A ne healera jsem nehrál, ale tak vím jak mě healují lidé v naší guildě, když jdeme PVP. Samozřejmě se také snažím soupeře od našeho healera odtahovat, pokuď to jde, v rámci možností. Podle mně je přínos healera v grupě jednoznačně pozitvní, když už nic tak na sebe alespoň strhne pozornost a mezitím udělají dpska svojí práci. ;)

No to je docela smutný když je to momentálně nejlepší classa na 1vs1 a může snižovat účinek healu a má 2 interupty pokud nesundá sorcku tak asi bude jeden z těch co ještě neobjevili kouzlo své postavy :) No končím tuhle diskuzi a těším se až se potkáte ve wz s hráči co svoji postavu dokonale ovládají a focusují healery hned ze začátku (hlavně sorc sage který sundají v jednom stunu ;-) ) pak se vám asi ty iluze trošku rozplynou.
Skelos

Příspěvekod Skelos » stř 02. kvě 2012 12:10:17

Teyond píše:
Cassius píše:Proč zrovna marauder, včera jsme jednoho duelovali a nevyhrál nic, mám pocit, že dokonce prohrál i s healerem sorckou bez štítu.

jj přesně tak pro pvpčkaři
Gravelark
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]

Příspěvekod Gravelark » stř 02. kvě 2012 12:12:32

jen by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby se setkalo ve wz osm borců, kteří dokonale ovládají svojí classu a neudělali během wz žádnou chybu. asi by vznikl paradox, černá (nebo bílá) díra a skončil by celý vesmír...

edit: tím jsem chtěl říct, že pokud dokonale zvládneš svou classu, ať už je jakákoliv, porazíš kohokoliv. to samé platilo i ve wowku u hunterů, rogunů a kdovíjakých class, které se zdály být underpowered oproti ostatním. jen noob vidí vnější příčiny svého neúspěchu...
Skelos

Příspěvekod Skelos » stř 02. kvě 2012 12:22:41

Gravelark píše:jen by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby se setkalo ve wz osm borců, kteří dokonale ovládají svojí classu a neudělali během wz žádnou chybu. asi by vznikl paradox, černá (nebo bílá) díra a skončil by celý vesmír...

edit: tím jsem chtěl říct, že pokud dokonale zvládneš svou classu, ať už je jakákoliv, porazíš kohokoliv. to samé platilo i ve wowku u hunterů, rogunů a kdovíjakých class, které se zdály být underpowered oproti ostatním. jen noob vidí vnější příčiny svého neúspěchu...

Já si myslím, že healer sage/sorc kterej má stejnej skill jako marauder/sentinel oba stejnou výbavu tak prostě healer proti němu momentálně nemá šanci a není to o skillu je to jen o tom, že marauder je prostě až moc silnej má spoustu utilitek jak toho sage/sorca sejmout ;-) Můj osobní názor.
Teyond

Příspěvekod Teyond » stř 02. kvě 2012 12:27:23

S touto debatou končím, po tom napsal Cassius máme jasno v čem je problém, od samého začátku se tu bavíme o něčem jiném.Tím myslím úroveň Vašich a našich (Já a skelos) zkušeností.
Obrázek
Cassius

Příspěvekod Cassius » stř 02. kvě 2012 12:30:13

Teyond píše:

Co je ti jasný ? Nevím jak hraješ PVP, ale mara není tak OP , jak si myslíš. To, že porazí tebe, je sice smutné, ale jiní lidé nad ním vyhrávají. :D

S těmi rozdílnými zkušenostmi také souhlasím a oceňuji vaši sebekritiku. :D
Gravelark

Příspěvekod Gravelark » stř 02. kvě 2012 12:46:37

Teyond píše:S touto debatou končím, po tom napsal Cassius máme jasno v čem je problém, od samého začátku se tu bavíme o něčem jiném.Tím myslím úroveň Vašich a našich (Já a skelos) zkušeností.

uf, si tu hraješ na kdovíco. především ty se tu bavíš úplně o něčem jiném, když je to topic o jedi knightovi. zadruhé jestli se chceš bavit plnohodnotně o classách, tak bys měl umět hrát všecky a ještě jako borec, abys mohl něco vůbec říct. si myslíte, že se vše točí jen kolem vás nebo co. hraju snad wz tak vidím, jak to ty ostatní classy zvládají, že toho tunu nahealují, že vydrží hodně a tak dále. a to jak na jedné tak i na druhé straně a platí to pro všecky (jak jsem psal brácha - jedi sage vydrží a uhealuje toho mrtě, další týpek smuggler - uhealuje toho ještě víc, další týpek agent - jeho survivibility je neskutečná, další týpci inquizitoři - strašně náročné je sejmout, jedni z nej healů na serveru, bounti hunteři obrovská výdrž).

já hraju od ledna jedi knighta, prošel jsem všechny stromy. všechny mají něco do sebe (focus netvrdím, že je nějak spešl, mě nebavil ani před 1.2). na mém serveru je takový počet lidí, že si ty lepší pamatuju a tudíž můžu říct, jak umí hrát. a nejsou to jen maraudeři, ale taky všecky ostatní classy. nevím, jakou zkušenost by sis představoval, abych měl... prostě vy už nejste schopní se na to nedívat jinak než černýma brýlema. jste tou hrou natolik otrávení, že musíte vinit všecko ostatní, ne sebe.

edit:
Já si myslím, že healer sage/sorc kterej má stejnej skill jako marauder/sentinel oba stejnou výbavu tak prostě healer proti němu momentálně nemá šanci a není to o skillu je to jen o tom, že marauder je prostě až moc silnej má spoustu utilitek jak toho sage/sorca sejmout Můj osobní názor.
a já myslím, že je to úplně jedno, protože warzony nehrajou jen sentineli / maraudeři a heal inquisitoři / sage...
Skelos

Příspěvekod Skelos » stř 02. kvě 2012 12:53:06

Gravelark píše: a já myslím, že je to úplně jedno, protože warzony nehrajou jen sentineli / maraudeři a heal inquisitoři / sage...

Pak mi tu prosím ale nepiš, že kterákoliv class si může podat kteroukoliv jinou class, když to umí ano? :)
Gravelark

Příspěvekod Gravelark » stř 02. kvě 2012 13:04:36

tak já nevím, jaký má smysl duel heal proti dps, potažmo proti tankovi. pro mě je to stejné, jako bys chtěl po target dummy, aby vyhrálo nad trénující postavou. ale já jsem tento duel nezažil,protože prostě nedueluju. cassius očividně ano a inquizitor to podle něj zvládl.

ale teda to své vyjádření opravím abys měl radost: kterákoliv classa (tank, heal, dps), pokud ji hráč zvládne, má ve wz své uplatnění a může svému týmu výrazně pomoci k výhře a není zbytečná. a toto jsem zažil od ledna nesčetněkrát...

Zpět na