Nabídky pro nové guildy

Fórum pro guildy
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Nabídky pro nové guildy

Příspěvekod Aries » čtv 19. srp 2010 10:27:51

Každý, kdo bude chtít zde na fóru prezentovat vlastní guildu, tak může jednoduše založit v této sekci téma, které bude mít předmět "Název Guildy". Do tématu si pak můžete napsat charakteristiku vaší guildy, o jaké členy máte zájem a podobně.

Každé guildě pak podle zájmu lze nabídnout služby našeho webu ve třech "tématických balíčcích"
  • Web
  • Fórum
  • Web+Fórum

Co mi umožní balíček web?
  • Vytvoření vlastní guildovní webstránky a to ve tvaru zkratka.sw-tor.cz (v případě jednoslovného názvu název.sw-tor.cz)
  • Vlastní vzhledová šablona - veliký výběr na oficiálním webu Wordpress, případně si lze za malý poplatek (výše podle komplikovanosti) nechat vzhled vytvořit Ariesem
  • Defaultní vzhled webu SW-TOR.cz s možností úpravy pozadí a změnou horního loga
  • Galerie pro vkládání obrázků na web
  • Možnost vkládání anket
  • Prostor pro web a galerii 100MB (lze po dohodě navýšit)
  • Vytvoření "FTP skladu", pro nějaké větší soubory (PDF, atd., pro obrázky je ideálnější galerie), velikost 100MB, opět je možné po dohodě navýšit

Co mi umožní balíček Fórum?
  • Skrytá sekce, viditelná pouze členům guildy (skupina na fóru)
  • Vybraní členové skupiny (většinou vedení) dostanou práva přijímat/vyhazovat členy a moderátorská práva pro svou sekci (mazání jiných postů, psaní důležitých a oznamujících témat)

Co mi umožní balíček Web+Fórum?
  • Aplikací selského rozumu jednoduše zjistíte, že výhody obou předchozích

Kolik mě to bude stát?
  • To nejlepší na celé nabídce je to, že za ní nezaplatíte ani korunu (pokud nebudete chtít vytvořit vlastní vzhled)

Můžu si to někde vyzkoušet?
  • Na stránce TestPad si můžete vyzkoušet téměř všechny možnosti, které vám nabídne balíček Web. Přihlásíte se na něj pomocí jména a hesla, jaké používáte zde na fóru.
  • Jediný rozdíl oproti "plné verzi" je nemožnost editovat cizí příspěvky, aby se zamezilo nějakému trollování
V případě zájmu kontaktujte pomocí SZ na fóru Ariese, případně přes mail aries@sw-tor.cz
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídky pro nové guildy

Příspěvekod Aries » pon 05. pro 2011 17:03:03

Aktualizace původního příspěvku

Zpět na