Nový 2014 RP projekt na The Progenitor

Fórum pro guildy
Jerry.xd
Jméno ve hře: Asnar-dokai
Herní třída: Jedi Knight

Nový 2014 RP projekt na The Progenitor

Příspěvekod Jerry.xd » sob 16. srp 2014 18:20:47

Zdravím,

Všiml jsem si absence fungující české RP guildy na serveru The Progenitor, proto bych jí rád založil. Jednalo by se o RP Project za Republiku :republic:, která by sdružovala všechny classy :armor: :blaster: :saber: :hand: , viděl bych to na určitou formu armády. O hierarchii mám sice už určitou představu ale nechci být někdo, kdo vše nalinkuje a pojede to podle něj, takže se nebráním žádným nápadům. Hledám ják zkušené hráče, tak nováčky a nedělám rozdíly mezi subscribery, preferovanými statusy nebo F2P hráči. Tímto vyzívám všechny, kteří na něco takového čekají nebo je to zaujme ať se ke mě přidají na facebooku resp. ať napíšou zprávu do této skupiny https://www.facebook.com/SWTOR.CZRP?fref=ts :spark:

Pokud tam zanecháte zprávu já vám slibuji, že na ní během 24 hodin odpovím.

Budu se na vás těšit, Nechť vás provází síla.
Daanri
Jméno ve hře: Daanri
Herní třída: Jedi Consular

Re: Nový 2014 RP projekt na The Progenitor

Příspěvekod Daanri » ned 17. srp 2014 00:16:23

Drzim palce a dufam, ze sa ti to podari. Nas projekt co sme skusali na Progenitore bohuzial dlho nevydrzal pre nizky zaujem komunity a malo cz/sk hracov na danom serveri, ale hadam sa to od tej doby zmenilo a podari sa to. Urcite si tam potom rad pridam svoju postavu na Progenitore. :)
Guildleader Havoc Squadron a Shadow Fist na serveri Tomb of Freedon Nadd.

Info o gildach: havocsq.swtor.sk

Republic: Arragh / Aeshe / Arrizt / Aracnan / Ardean / Aulantia
Empire: Arthaw / Arrxis / Artaxas
Jerry.xd
Jméno ve hře: Asnar-dokai
Herní třída: Jedi Knight

Re: Nový 2014 RP projekt na The Progenitor

Příspěvekod Jerry.xd » ned 17. srp 2014 17:18:15

Díky, já doufám že od časů kdy se tahle hra musela platit uběhlo už pár let a něco takového tady prostě chybí. Tahle hra je prostě podle mě přesně dělaná na Role Play, neustále je přidáván nový obsah a tak dále.

Zpět na