Taura Arnor - The Red Eclipse [Empire]

Fórum pro guildy
Thorameister
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 13. úno 2014 07:13:27
Herní třída: Sith Warrior

Taura Arnor - The Red Eclipse [Empire]

Příspěvekod Thorameister » čtv 13. úno 2014 07:20:06

Zdravím,

Taura Arnor je guilda, která v současné době působí ve třech různých MMO – LOTRO, GW2 a nyní nově i ve SWTORu. Jsme relativně malá guilda, založená na rodinném principu – vážíme si každého našeho hráče a jde nám především o pohodovou atmosféru při hraní. Průměrný věk naších hráčů bych odhadoval na 25-28 let, většina má rodiny a práci.

Do našeho týmu hledáme věkově a mentálně dospělé lidi 18+, kteří mají zájem o progres raidování anebo prostě hledají pohodovou partu pro své dobrodružství ve vesmíru Hvězdných Válek.

Nabízíme především dobrou atmosféru pro hrání, pomoc v levelení, možnost podívat se tam, kam se bez dobré guildy většinou nepodíváte. XP bonus a Rep bonus samozřejmostí.

Více na http://www.taura-arnor.cz
UrielSVK
Příspěvky: 2
Registrován: stř 11. čer 2014 07:46:03

Re: Taura Arnor - The Red Eclipse [Empire]

Příspěvekod UrielSVK » stř 11. čer 2014 07:48:54

Ahoj chcem sa spytat ci je guilda stale aktivna kedze odkaz na netovu stranku je nefunkcny
Uživatelský avatar
Milop33
Příspěvky: 68
Registrován: stř 27. říj 2010 07:14:09

Re: Taura Arnor - The Red Eclipse [Empire]

Příspěvekod Milop33 » čtv 23. říj 2014 12:41:42

S tou aktivitou to bude horší. Já se po půl roce přihlásil do hry a v guild menu mi to hlásí, že jsem guildmaster. Takže hráč jako já, který hru zapl i tam párkrát do týdne a teď po půl roce... takhle je ta guilda asi aktivní. :D
Uživatelský avatar
Darth Gurth
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 291
Registrován: úte 04. led 2011 19:16:21
Jméno ve hře: Theriss
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Liberec

Re: Taura Arnor - The Red Eclipse [Empire]

Příspěvekod Darth Gurth » čtv 23. říj 2014 21:03:45

Jak tak koukam na casovy rozptyl mezi otazkou a odpovedi, to taky o necem vypovida :D
At zije necrothreading! Ne, ze by to nebylo jedno... :twisted:
ObrázekObrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron