imperium/republika Progenitor

Fórum pro guildy
Loutkar
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:40:05
Jméno ve hře: loutkar

imperium/republika Progenitor

Příspěvekod Loutkar » stř 08. led 2014 17:32:48

Zdravim , chtel bych se poptat jestli by se nenasla nejaka vetsi CZ/SK guilda na serveru Progenitor. . Je mi jedno jestli je to u imperia ci republiky u obou frakci mam tanky a rad bych se pridal ke stejne mluvicim hracum .
kingosek
Příspěvky: 2
Registrován: pát 10. led 2014 17:30:44
Jméno ve hře: Bageen
Herní třída: Jedi Knight

Re: imperium/republika Progenitor

Příspěvekod kingosek » pát 10. led 2014 19:22:09

Síla s Vámi...přidávám se k Loutkarovi a vznáším stejný dotaz, možná teda lehce konkrétnější...nevím jak je to tu s "náborem" noob players do guild, ale po pročtení fór a hledání všude možně (převážně na eng-speak straně) bych se chtěl optat ne nějakou Republic CZ/SK RP-PVE Guildu na Progenitoru, majcí zájem o nové členy...jsem SW Lore nadšenec již roky a dříve sem propadl i SW Galaxies, ale to je už dávno :) ...chci tím říct, že neberu SWTOR jako hardcore mmo (PVP mě neláká nijak zvlášť) ale jako v současné době snad jediný způsob jak si SW universum v PC hře vychutnat a užívat (miluju Bioware a KoToR)..zde na fóru jsem nový, ale po jeho prolítnutí se téměř ve všem ztotožňuji s panem "Nornay" a jeho názorem...rád si vychutnávám občas i pomalý postup hrou a pročítám doplňujcí texty...samozřejmě Guilda a herní život v ní je nezbytná věc a proto hledám a hledám...ZATÍM jsem jen F2P 10lvl JK s čerstvě zvolenou AC jako Sentinel/DPS (Tank, ani Heal neni pro mě)...po Coruscantu jdu do subs

..budu vděčný za jakékoliv informace, stačí i stručně někam odkázat.díky

"May the Force be with You All.." :republic:
Loutkar
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:40:05
Jméno ve hře: loutkar

Re: imperium/republika Progenitor

Příspěvekod Loutkar » pát 10. led 2014 20:08:39

Muzeme zahrat spolu , muj Trooper je zhavy neco sestrelit .
Ceske guildy na Progenitoru jsou , ale vetsinou s aktivitou neco kolem 1-2 hracu za den ... Tak ze nejake operace nepripadaji v uvahu , pokud neumis dobre anglicky
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: imperium/republika Progenitor

Příspěvekod Aries » sob 11. led 2014 08:38:41

Na Progenitorovi vam s aktivni guildou CZ/SK asi moc neporadim, vetsina toho co vim, tak je na Freedon Nadd a na Red Eclipse.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
kingosek
Příspěvky: 2
Registrován: pát 10. led 2014 17:30:44
Jméno ve hře: Bageen
Herní třída: Jedi Knight

Re: imperium/republika Progenitor

Příspěvekod kingosek » sob 11. led 2014 10:38:17

No angličtina ani němčina u mě neni problem ...včera jsem se trochu "zasekl" jak to bývá a jsem v guildě...HotOR /Heroes of the Old Republic/ menší a mladá partička "Evropánků a Evropanů" se zaměřením na light RP a PvE...dle prozatimního chatu je to zhruba to co očekávám...uvidíme po prvním Flashi atd. každopádně nás vede Consular na 55lvl a je fajn mět po ruce in-game rádce....jméno mé postavy je Bageen a už AC Sentinel 11lvl..určitě rozjedu alt na jiném "češtějším" servru...tak snad se potkáme ve hře

síla s Vámi :republic:
Loutkar
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:40:05
Jméno ve hře: loutkar

Re: imperium/republika Progenitor

Příspěvekod Loutkar » čtv 16. led 2014 20:21:41

Tak že guildu na Progenitoru jsem nasel , je u Imperia , to me tesi , ta Republika je prece jenom slabsi . Kdyby jste nekdo meli zajem tak vas naberem , je nas tam docela dost , pravidelne kolem 8-10 . Ve hre jsem jako Loutkar , nebo kontakt na skypu loutkar22

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron