(REPUBLIC) Templáři - The Red Eclipse EU

Fórum pro guildy
Uživatelský avatar
Ashadak
Příspěvky: 2
Registrován: pát 25. říj 2013 06:39:44
Jméno ve hře: Ashada
Herní třída: Jedi Consular

(REPUBLIC) Templáři - The Red Eclipse EU

Příspěvekod Ashadak » pát 25. říj 2013 07:01:25

:saber_ass: Ahoj přátelé,

jsme aktivní československá guilda působící už přes rok na serveru The Red Eclipse (EU). Za tu dobu máme kolem 60 aktivních hráčů v širokém spektru úrovní (1-55lvl). Najdete u nás guild banku, guildovní loď, maximální zkušenostní a sociální bonusy, účastníme se conquestů, pravidelně chodíme operace, flashpointy, pvp, starfightery, zkrátka každý si u nás něco najde.

Hrajeme hlavně pro zábavu, nic nehrotíme a bereme ohledy na reálný život svých členů. Myslím, že je u nás celkem přátelské prostředí, vstřícné nováčkům i veteránům. Soustředíme se hlavně na PVE. PVP jen pro zábavu.

Operace chodíme pravidelně každý den ve třech operačních skupinách vedených zkušenými hráči. A spoustu operací i mimo hlavní raidovací časy. Aktuální progress je TFB NIM 1/5, SV NIM 1/7, DF 4/5 NIM, ostatní opsky na HM vyčistěné. Týmy nejsou kvalitativně rozdělené, takže vesměs každý tým chce nebo progressuje nejvyšší mety.

Pevně věřím, že u nás si každý najde to své, nejsme omezeni přihláškami, pohlavím ani věkem či stupněm inteligence, snažíme se vyjít všem členům maximálně vstříc, ale s potížisty si poradit umíme, k čemuž nám pomáhají jednoduchá pravidla. Jediné co požadujeme je dobrá nálada a slušné chování.

Pokud Vás naše guilda oslovila tak napište sem do fóra, nebo navštivte náš web http://templari.enjin.com, nebo nás můžete kontaktovat přímo ve hře naše officíry (Ashada'k, Bloody-fox, B'afid, Yemrror). Těšíme se na společně strávené chvíle a třeba ve hře ahoj. :emblem:
Uživatelský avatar
Ashadak
Příspěvky: 2
Registrován: pát 25. říj 2013 06:39:44
Jméno ve hře: Ashada
Herní třída: Jedi Consular

Re: (REPUBLIC) Templáři - The Red Eclipse EU

Příspěvekod Ashadak » úte 21. říj 2014 14:39:08

Pouze jsem upravil hlavní topic, aby odpovídal našemu současnému stavu. :twisted:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron