Clone Wars

Cokoliv týkající se SW (mimo SWTOR) sem
Uživatelský avatar
Linhi
Příspěvky: 142
Registrován: sob 03. črc 2010 09:35:27
Jméno ve hře: Linhi
Herní třída: Sith Warrior
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Clone Wars

Příspěvekod Linhi » pon 04. dub 2011 20:58:26

tak po své velmi dlouhé neaktivitě sem zpět :D
BTW ke SW: CW - pokud jste viděli už jsou 2 trailery na 4. sérii a je plánovaná ještě 100% 5. série ;) a pak už asi bude SW: CW finišovat...
jinak epizody Od Savage Opresse až po Chewbaccu :)
a z trailerů na 4. sérii se dá usuzovat že bude ještě větš nářez... hlavně se tam možná objev Ackbar na Mon Calamari a hlavně kloni s brněnm 2. fáze
stač jen počkat zase do řjna no... :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Nornay
Příspěvky: 224
Registrován: úte 30. lis 2010 19:56:27
Jméno ve hře: Nornay
Herní třída: Jedi Consular
Bydliště: Liberec

Re: Clone Wars

Příspěvekod Nornay » ned 19. čer 2011 16:38:32

Možná to zde už bylo řečeno, ale přesto se optám. Existují CW dabované, sehnal jsem pouze první serii. Potřebuji to pro svou přítelkyni, nemá ráda titulky :D :) ;)
"A right mind leads to right actions."
Uživatelský avatar
Linhi
Příspěvky: 142
Registrován: sob 03. črc 2010 09:35:27
Jméno ve hře: Linhi
Herní třída: Sith Warrior
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Clone Wars

Příspěvekod Linhi » ned 19. čer 2011 17:07:27

Nornay píše:Možná to zde už bylo řečeno, ale přesto se optám. Existují CW dabované, sehnal jsem pouze první serii. Potřebuji to pro svou přítelkyni, nemá ráda titulky :D :) ;)


no haled něco o dabování vim ale to je poměrně pochybnej dabing od amaterů ani už nevim kde jsem to viděl, já osobně dávám přednost angličtině nanejvíš s titulkama u SW CW ale o dabování další série nic netuším... nebo pokud je to něco zajímavýho klidně bych mrknul čí práce je to dabování... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Clone Wars

Příspěvekod Aries » ned 19. čer 2011 21:32:21

<off-topic>Neskutečný problém českého dabingu je v tom, že jej provádí jenom hrstka lidí, takže hromada postav napříče seriály zní úplně stejně (což není moc dobré). Navíc se mi poslední dobou (několik let) zdá, že dabéři ani nevidí, co dabují, jenom odříkávají repliky bez jakéhokoliv emočního zabarvení...</off-topic>
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Linhi
Příspěvky: 142
Registrován: sob 03. črc 2010 09:35:27
Jméno ve hře: Linhi
Herní třída: Sith Warrior
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Clone Wars

Příspěvekod Linhi » pon 20. čer 2011 12:57:46

lépe bych to neuměl říct, přesně proto jsem se přeorientoval víceméňě na angličtinu... ale když se vrátím k CW tak dabing uvodního filmu k seriálu ještě poměrně ušel ( i když na originál prostě nic nemá) asi by bylo lepší aby se do dabování seriálu nepouštěli, ale kdo ví čím nás mohou překvapit ale moc tomu nevěřim...
Obrázek
Uživatelský avatar
Lukas
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 452
Registrován: pon 07. úno 2011 22:58:20
Jméno ve hře: Lukas
Herní třída: Bounty Hunter

Re: Clone Wars

Příspěvekod Lukas » ned 26. čer 2011 20:10:13

Tak podle mě je mistr jednak titul a jednak vyádření vstahu padavan-učitel
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Clone Wars

Příspěvekod Aries » ned 26. čer 2011 20:14:49

Na začátku SW:CW je Anakin snad už plnohodnotný Jedi Knight, čili byl povýšen někdy po bitvě na Geonosis v Ep2
A teď si nejsem jistý (Ep3 jsem neviděl už hodně dlouho), ale Obi-wan je snad tou dobou členem Rady, proto mu možná říká mistře. Taky se snad Mistře říká všem v hierarchii řádu nad tebou.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Re: Clone Wars

Příspěvekod Gravelark » ned 26. čer 2011 21:02:19

když už tu žije zrovna tento topic.. clone wars už skončili nebo je jen pauza mezi třetí a čtvrtou sérií? že bych to po zkouškovém rozkoukal...
Uživatelský avatar
Linhi
Příspěvky: 142
Registrován: sob 03. črc 2010 09:35:27
Jméno ve hře: Linhi
Herní třída: Sith Warrior
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Clone Wars

Příspěvekod Linhi » ned 26. čer 2011 21:18:59

SW: CW běží celý rok s vyjímkou 2měsíčních prázdnin to je vždycky pauza mezi sériemi a vždycky nová série(letos) 4. začne zase začátkem října a už na to vyšli asi 3 trailery na starwars.com jo a jinak každej učedník oslovuje svého učitele MISTŘE, i když formálně mistr ještě není (případ Anakina a Ashoky) jednoduše říkat někomu mistře je i projevem úcty...
ještě jenom dodám že SW:CW krásně vysvětlují spoustu věcí mezi 2. a 3. epizodou... a CW se chtějí dostat do 5. série a pak budou končit myslím... pak už budem muset čekat na nový hraný SW seriál což na ten sem zvědavej, ale říkali že to ještě pár let potrvá než na to bude vyvinutá technologie... :( :D
Obrázek
Thief
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 472
Registrován: sob 08. led 2011 01:38:38
Jméno ve hře: Renya
Herní třída: Jedi Knight
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Clone Wars

Příspěvekod Thief » ned 26. čer 2011 21:27:29

Jiste to chapu ale tam ji nazvaly jeho padawankou jestli jsem to pochopil spravne nebo to tam rekly jako ze je padawanka ale v kontextu to vyznelo ze je jeho zacka. Proste jsem s toho strasne zmatenej ale jinak je to pekny :D Yoda tam je udelanej moc dobre :)

A ten SW serial jestli si ponatuju dobre ma bejt v obdobi mezi 3-4 coz jim dava rozmezi nakych 18-20 let :D a do toho maj udajne i ambice udelat dalsi celovecerni filmy teda pokud se jim to vyrejzuje na 3D vysilani Star Wars episoda 1-6
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron