Star Wars: Live-Action TV series

Cokoliv týkající se SW (mimo SWTOR) sem
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod Aries » pát 14. led 2011 13:30:14

Jak říkám, rád bych viděl zfilmované KOTORy, ty by určitě byly zajímavé (v každé hře jsou alespoň 2 epické bojové scény, jak lodí, tak mezi lidmi). A vzhledem k tomu, že existuje "kanonická" verze příběhu, tak se ani tolik nemusí bát nějaké "nevole" fanoušků, jako je tomu u ME filmu (lidé se bojí že tím úplně zabijí příběh, který je hlavně o rozhodování a neexistuje nějaká oficiálně určená verze jako u všech SW her)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Darth Gurth
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 291
Registrován: úte 04. led 2011 19:16:21
Jméno ve hře: Theriss
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Liberec

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod Darth Gurth » pát 14. led 2011 18:50:11

Osobne nevim, jestli bych rad videl neco zfilmovane, prvni tri epizody mely dost rozporuplne ohlasy, na druhou stranu ja osobne s nimi nejaky vetsi problem nemam. Pokud uz neco, bral bych pribeh Kyle Katarna a Mary Jade. Ono by tam tech dejovych linek muselo byt vic, aby to byly Star Wars, ale filmari uz by urcite neco vymysleli;)

S tou kanonickou verzi pribehu jsem mel celkem problem, pro me je Revan zenska a ke vsemu dark (jak taky jinak, ze? ;) Dohral jsem Kotor vickrat, ale tohle byla moje prvni hra, takhle si to pamatuju) Docela mi trvalo nez jsem to zkousnul. Jen musim dodat, ze hrat naprostou dobracku a konvertovat na temnou stranu melo za nasledek solidne ztizenou posledni cast hry, jelikoz postava uz moc temnych sil nestihla nabrat a pouzivat svetle se celkem prodrazilo na force pointech. Holka byla consularka. Malak, kapitola sama pro sebe, mi dal hoodne zabrat. Asi taky proto, ze mel vetsi resisty nez holka bonusy :)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod Aries » pát 14. led 2011 20:09:48

Jako bojovat s Malakem s DS Consularem (i na 100% DS) žádná sranda není, taky jsem to hrál asi 4x déle než s LS Consularem (kdy Malak umře skoro hned po první nevyhnutelný "oživovací" scéně). Navíc jsou DS róby (Darth Revan Robes) pro Consulara skoro nepoužitelné (přidávají snad jenom sílu, která je pro kouzelníka k ničemu). Obecně DS moc "kouzelníkům" v KOTOR nepřeje, co se týká bonusů z věcí a schopností (skoro všechno co má +Wis/+Cha je pro LS). Osobně moc ve hrách nemám "temnou stranu" (ať už se jí říká jakkoliv) rád, protože je často až dost sadistická a taková chaotická. Když už "Evil", tak jedině "Lawful Evil".

Jinak myslím, že v prvních třech epizodách pobouřily dvě věci - "změna Síly na nakažlivou nemoc" (jak někdo někde označil uvedení midichlorianů), a pak nová podoba Mistra Yody, kdy z něj nějakých 30 let života méně (nic moc, vzhledem k tomu, jak má být Yoda starý) udělalo hopsajícího superbojovníka, když v "původní trilogii" byl takový seschlý a vetchý stařeček
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Darth Gurth
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 291
Registrován: úte 04. led 2011 19:16:21
Jméno ve hře: Theriss
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Liberec

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod Darth Gurth » pát 14. led 2011 20:40:44

Musim s Tebou vlastne ve vsem souhlasit, jen bych dodal, ze i v KOTOR je DS sadisticka a chaoticka, respektive musis tak hrat abys dostal dark points. Taky bych bral radsi vic "Lawful" pristup. Jinak ve hrach obecne je DS zpracovana vetsinou tak, ze mas vic postihu nez bonusu, doufam, ze v tomhle bude SWToR jiny, vzhledem k tomu, ze v ramci pribehu budeme moci inklinovat k jedne ci druhe strane, to snad bude zajimave. I kdyz bych zas nerad vytvoril nejakeho "holy" sitha :D Ale snad Inquisitor bude mit moznost byt dostatecne temny a pritom mit nejakou uroven.

Co se tyce Yody, holt s nim tech 30 let udelalo sve, vzhledem k okolnostem. Jedi takrka vyhubeni, Imperium na vzestupu, terror a utlak... to ho muselo sakra sebrat...
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kentus
Příspěvky: 14
Registrován: pát 04. čer 2010 14:39:56

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod Kentus » pon 24. led 2011 18:38:53

Pravdou je, že už by se Star Wars filmy a seriály měly přesunout do jiné doby (Buďto KotOR, nebo JK). Už mně začíná nudit jak se to posledních několik let točí jenom kolem Anakina a Clone Wars. Přitom historie SW je nesmírně bohatá. Takhle diváci nabývají dojmů, že celý Star Wars je jen krátký časový úsek. Já bych bral, kdyby místo Clone Wars točili nějaký seriál o staré republice a neždímali stále jen z jednoho tématu. Já už poslední dobou moc SW ani CW nesleduji (Možná mě někteří odsoudíte, ale od Attack of the Clones SW ztrácí na kvalitě). Hry ale hraji pořád. Rozhodně jestli natočí nový film/seriál, tak se na to podívám. Jen doufám že už Lucas konečně dostane rozum.
Vader want you for Empire
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod Aries » pon 24. led 2011 23:11:33

Jako poslední film nové trilogie (aneb to co je označováno jako Episode III) je trochu slabší, protože do ní musejí vpravit celý přerod Anakina ve Vadera, a musejí to udělat nějak, aby to alespoň minimálně dávalo smysl. Ovšem nelze tomuhle filmu upřít efektivní bojovou scénu na plošinách levitujících na lávě...
Osobně si myslím, že nová trilogie ztratila hodně když nechali umřít Qui'Gona v E1, postava to byla vytvořená hodně dobře a ještě lépe zahraná.
Jinak původní trilogie (Episode IV až Episode VI) se s novými srovnávat nedají (i když jsou o něco více "temné"). Hlavní problém, alespoň z mého pohledu, je tam dost nepochopitelný skok mezi E5 a E6, kdy se z Luka najednou stane mistr Jedi (Han Solo to po svém rozmrazení skvěle okomentuje, jako všechno).

Jinak také nevím, proč se filmaři bojí, nebo jestli jim není povoleno, vstupovat do období Staré Republiky. Možná je to tím, že tohle období má ještě nevyužitý herní potenciál, který by vytvořením jakéhokoliv kanonického prostředí pomocí filmů zabili...

Jak často říkám, často člověk lituje toho, že nemá trezor strýčka Skrblíka, aby mohl financovat takovéhle dobré nápady (například udělání filmu/seriálu podle komiksů o Revanchistech [skupina Jediů okolo Revana, co šla bojovat do Mandalorianských válek], nebo zfilmování Darth Bane trilogie)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
JacenTravers
Příspěvky: 209
Registrován: pon 23. srp 2010 12:26:20
Jméno ve hře: Jacen Travers
Herní třída: Jedi Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod JacenTravers » úte 25. led 2011 11:13:51

Nejšťastnější bych asi byl ze zfilmování série New jedi order což je bohužel nereálné ale film ze Staré Republiky by se rozhodně hodil. Nevím jaký mají přesný důvod ho neudělat. Nemyslí že jde herní potenciál filmem nějak narušit. Teda aspoň u Star Wars.
Light side is my ally.
Obrázek
Brus Aran
Příspěvky: 7
Registrován: pon 15. lis 2010 20:01:22
Jméno ve hře: Brus Aran

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod Brus Aran » čtv 03. úno 2011 22:00:18

Mě osobně by se mi líbilo zfilmování corusantské dohody a hlavní "záporák" by byl samozdřejmě Darth Malgus. Hlavní hrdina by mohl být nějaký jedi, co by se náhodou utkal z Malgusema náhodou by vyhrál, nebo by to mohlo být jinak. Prostě by se to točilo kolem nedodělaného příběhu Dartha Malguse a jeho životu. Mě by se to líbilo. (podle mě nejlepší sith v SW)
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod Aries » pát 04. úno 2011 16:26:38

Tomuhle tématu se má věnovat knížka Decieved, a její zfilmování hned tak nebude, jestli vůbec (snad žádná knížka ze SW světa nemá zfilmování)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
JacenTravers
Příspěvky: 209
Registrován: pon 23. srp 2010 12:26:20
Jméno ve hře: Jacen Travers
Herní třída: Jedi Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Live-Action TV series

Příspěvekod JacenTravers » sob 05. úno 2011 13:36:28

No a to je obrovská škoda.
Light side is my ally.
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron