Viber class

Diskuze o postavách (povoláních/classách) ve hře.
Avarax
Příspěvky: 9
Registrován: pát 09. pro 2011 18:27:02
Jméno ve hře: AvaraxSK

Viber class

Příspěvekod Avarax » pát 09. pro 2011 18:41:27

Osobne by som potreboval poradit s viberom class neviem si vibrat. VIem ze nebudu skatulkovane klasi preto si chcem hned od zaciatku vibrat to najlepsie. Vyberam z 2 hlavnych a to
Sith Inquisitor Assassin alebo Sorcerer Ak som si spravne precital clanky o tychto postavach tak (ospravedlnujem sa ze to prirovnavam ku wow ale nenapadlo ma nic lepsie) Assassin - je vlastne rogue cize op melee Sorcerer je vlastne ako priest cize heal a spell dmg ? Ak to chapem zle tak sa ospravedlnujem
alebo z tychto dvoch dalej
Sith Warrior Juggernaut alebo Marauder Marauder - je podla mojho wariro s dvoma dvojruckami cize melee dmg a Juggernaut je tank .

Viem ze nieje to prakticky tak ze kazda class je prevazne robena na dmg ale inak to popisat neviem. Ide oto zodpoveda dmg Sorcerer dmg Maraudera alebo lepsie povedane ktora z tychto class ma vädsi dmg ?
Uživatelský avatar
Diligo
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 01. pro 2011 22:46:24
Jméno ve hře: Diligo
Herní třída: Trooper

Re: Viber class

Příspěvekod Diligo » pát 09. pro 2011 19:13:02

No když už to chceš přirovnávat k wow, tak mě inkvizitor/consular přišli stylem hry nejvíce podobní hunterovi a Sith Warior/Jedi knight nejvíce podobný DK, co se dmg specializace týče. Resp. vycházím z toho že jsem hrál consulara sage a sith wariora oba cca do levelu 12. Jinak bych ti silně doporučil zkusit si oba cca do levelu 10, což ti nezabere moc času a vyzkoušíš jejich styl boje. Který mi osobně přijde se poté už moc nemění, vycházím ze skušeností se smugglerem, kde jsem si mezi lvl 11-20 vystačil s tím co jsem se naučil během pobytu na startovním světě.

Jinak dmg mi přijde jako špatný atribut na porovnávání , počítej že Bioware bude mít balanc postav jako jednu z nejvyšších priorit, minimálně tak první měsíc.
Avarax
Příspěvky: 9
Registrován: pát 09. pro 2011 18:27:02
Jméno ve hře: AvaraxSK

Re: Viber class

Příspěvekod Avarax » pát 09. pro 2011 19:45:17

No asi skor pojdem do kuziel cize Sith Inquisitor Sorcerer
Uživatelský avatar
Valygar
Příspěvky: 181
Registrován: sob 19. úno 2011 22:29:28
Jméno ve hře: Valygar Corthala
Herní třída: Jedi Consular
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Viber class

Příspěvekod Valygar » pát 09. pro 2011 20:05:02

IK/Consul podobnej Hunterovi ? :D Co to je ? :D a JK/SW podobnej DK ? :D

Consular Sage = Mág/Priest
Consular Shadow= Rogue/DK

Sith Inquisitor Sorcerer = Mág/Priest
Sith Inquisitor Assassin = Rogue/DK

Jedi Knight = Warrior
Sith Warrior = Warrior


Tohle je dle mého správné přiblížení class v SW:TOR ku classam ve WoW :D
Naposledy upravil(a) Valygar dne sob 10. pro 2011 14:27:13, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Cassius
Příspěvky: 454
Registrován: pon 31. říj 2011 19:04:57

Re: Viber class

Příspěvekod Cassius » pát 09. pro 2011 20:46:37

Avaraxi, hraj co tě baví a co víc vyhovuje tvému stylu a ne co je OP. Co bude OP na začátku hry může být po pár patchích na dně.
Avarax
Příspěvky: 9
Registrován: pát 09. pro 2011 18:27:02
Jméno ve hře: AvaraxSK

Re: Viber class

Příspěvekod Avarax » pát 09. pro 2011 20:51:52

jasne chapem a ako to je s expenim na expenie je co najlepsie
Uživatelský avatar
Cassius
Příspěvky: 454
Registrován: pon 31. říj 2011 19:04:57

Re: Viber class

Příspěvekod Cassius » pát 09. pro 2011 21:01:06

Po 10 lvl se mi nejlépe expilo s IA specializace Sniper. Nejhorší to asi bude s meleeckama, no fakt jen hádám. Když vezmu jen 1-10, tak nejdéle jsem expil Consulara, ale to jen proto, že to byla moje první klasa, trvalo mi to okolo 7 hodin. Posledního Inquisitora (což je vlastně mirror klasa Consulara a mělo by to jít teoreticky stejně) jsem dal 1-10 za 3 hodiny. Ale to je jen tím, že už jsem přibližně věděl jak co ovládat,.. atd. Expil jsem postavy maximálně do levelu 17, takže dál už nemůžu hodnotit, myslím, že tam velké rozdíly co se týče expení nebudou. Co se týče příběhu nejlepší mi přišel Sith Inquisitor, pak Jedi Consular, dále IA, předposlední Smuggler a nejhorší Trooper, ale to je také jen subjektivní pohled.
Avarax
Příspěvky: 9
Registrován: pát 09. pro 2011 18:27:02
Jméno ve hře: AvaraxSK

Re: Viber class

Příspěvekod Avarax » pát 09. pro 2011 21:17:58

este taky detail ked moja anglictina nieje velmi dobra povecme ze ledva chapem tak nebudem mat problem s robenim q ?
Uživatelský avatar
Cassius
Příspěvky: 454
Registrován: pon 31. říj 2011 19:04:57

Re: Viber class

Příspěvekod Cassius » pát 09. pro 2011 21:21:00

Ke každému questu je ukazatel na mapě, takže budeš vědět kam jít, i když u některých questů to nebylo zcela přesné. Ale jestli chápeš alespoň základy AJ, tak si v quest logu můžeš přečíst co zhruba udělat.
Avarax
Příspěvky: 9
Registrován: pát 09. pro 2011 18:27:02
Jméno ve hře: AvaraxSK

Re: Viber class

Příspěvekod Avarax » pát 09. pro 2011 21:31:32

Inak cital som ze tam robim pocas pribehu rozhodnutia tak sa chcem sptiat ako zistim ktore su proste za dobro a ktore za zlo nie ze ked budem expit za zlo tak budem davat rozhodnutia za dobro

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron