Viber class

Diskuze o postavách (povoláních/classách) ve hře.
Cassius

Re: Viber class

Příspěvekod Cassius » pát 09. pro 2011 21:35:24

U každé odpovědi (jen takové, která rozhoduje mezi DS či LS) je tam nalevo od odpovědi taková značka. Modrá hvězda znamená light-side rozhodnutí, červený symbol dark-side rozhodnutí.

Obrázek
Diligo
Jméno ve hře: Diligo
Herní třída: Trooper

Příspěvekod Diligo » pát 09. pro 2011 22:12:34

Valygar píše:IK/Consul podobnej Hunterovi ? :D WTF :D a JK/SW podobnej DK ? :D

Consular Sage = Mág/Priest
Consular Shadow= Rogue/DK

Sith Inquisitor Sorcerer = Mág/Priest
Sith Inquisitor Assassin = Rogue/DK

Jedi Knight = Warrior
Sith Warrior = Warrior

Tohle je dle mého správné přiblížení class v SW:TOR ku classam ve WoW :D

Že tys to nečetl celé :-) (a nebo jsem to tam špatně napsal) Psal jsem tam že jsem je za prvé hrál jen do výběru advance class a za druhé jsem to bral z pohledu stylu boje. Kdy minimálně consular je range dps s možností boje na blízko. Což mi popravdě ani na jednoho ze skupiny mage, priest nesedí, jelikož jsou to čistě range dps. Ne že bych je moc hrál, ale s toho co jsem za ně expil vím že ani jedna nedisponuje efektivním bojem na blízko (neříkám že konzul v tom nějak vyniká). Což narozdíl od nich má právě hunter. Samozřejmě z pohledu consular má "manu", priest a mág mají manu. Consular má light armor, priest a mág mají light armor. Je tvoje přirovnání lepší. Ale fakt mi consular ani jednoho stylem hry nepřipomíná. Když už by si chtěl mermomocí přirovnat konzula k nějakému casterovi tak mi vhodnější přijde řekněme šaman do lvl 10, odmyslíme li si totemy.

Obdobně to je u jediho a sith wariora sice mají dejme tomu "rage" a "medium/heavy" armor, ale fakt mi nepřišlo že by warrior ve wow disponoval takovou škálou medium range útoků jako sith warrior. Proto jsem taky tyto dva přirovnal spíše k DK, jenž dle mého názoru má řekněme podobně silnou škálu abilit na danou vzdálenost jako právě sith warrior.

Jinak celkově spojovat povolání z wow a z tor podle nějaké význačné vlastnosti, typu "zdroj na koulení (mana, rage, ap.)", armor, nebo dle nějaké význačné ability jako je třeba stealth mi nepříjde vhodné zvlášť pokud to člověk nevysvětlí.

Každopádně z daného úhlu pohledu má každý tu svojí pravdu. Jinak WTF si příště odpusť, mám obvykle chuť lidem co reagují podobně odpovídat stejně a to by nikomu neprospělo zvlášť ne autorovi topicu který se chce něco dozvědět.
Naposledy upravil(a) Diligo dne pát 09. pro 2011 22:16:36, celkem upraveno 1 x.
Diligo
Jméno ve hře: Diligo

Příspěvekod Diligo » pát 09. pro 2011 22:15:56

Avarax píše:Inak cital som ze tam robim pocas pribehu rozhodnutia tak sa chcem sptiat ako zistim ktore su proste za dobro a ktore za zlo nie ze ked budem expit za zlo tak budem davat rozhodnutia za dobro

Navíc kdybys to přehlídl tak se nemusíš bát. Jakákoli konverzace v solo hře se dá zrušit pomocí "ESC", načež můžeš celou konverzaci zopakovat s jinými odpovědmi.
Avarax
Jméno ve hře: AvaraxSK

Příspěvekod Avarax » pát 09. pro 2011 22:56:16

zaujimave by bolo keby som za zlo daval dobre odpovede by ma zaujimalo co by sa stalo
Jazyka
Jméno ve hře: Jazyka
Herní třída: Smuggler

Příspěvekod Jazyka » pát 09. pro 2011 23:09:20

Avarax píše:zaujimave by bolo keby som za zlo daval dobre odpovede by ma zaujimalo co by sa stalo

Asi bys měl pleť jako "dětskou prdýlku". :D
Valygar
Jméno ve hře: Valygar Corthala
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Valygar » pát 09. pro 2011 23:14:34

Diligo píše:Jinak WTF si příště odpusť, mám obvykle chuť lidem co reagují podobně odpovídat stejně....

Byla to moje reakce když jsem četl tvé přirovnání nevidím důvod proč bych to tam nemohl napsat :D A reaguj si jak chceš je to jen tvoje věc ;)
Obrázek
jedy
Jméno ve hře: Malfuri
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jedy » sob 10. pro 2011 01:36:45

Ahoj Avaraxi,

v první řadě tě vítám zde na fóru. Podle toho, co jsem četl, sis asi v betě nebo nikde jinde hru nezahrál. Škoda, vše by bylo hned jasnější. Asi ti nezbývá nic jiného než si hru koupit (-> všichni zde na fóru ti dosvědčí, že je to pecka ;)) nebo si počkat na trial.

Na druhou stranu tě ale musím trochu zarazit. Chápu, že pokud jsi právě na ToRko narazil, tak vstřebáváš najednou hromadu informací a proto se ti na mysli vyskytují další a další otázky. Nicméně, pokud tě ToRko opravdu zajímá, věnuj mu trochu času, najdi a přečti si o něm informace, kterých je, po zrušení NDA, k dostání mraky. Ušetříš tím čas ostatních, kteří ti odpovídají na základní a v téhle fázi hry i banální otázky.

Píšeš, že nejsi zrovna s angličtinou dobrý kamarád, tudíž tě nebudu odkazovat na zahraniční stránky a fóra, ale stačí se rozhlídnout po sw-tor.cz, kde jsou skvěle sepsány informace o hře do různých novinek a článků. Dále zde na fóru se rozebíralo vše - od barvy světelného meče až po to, jak to smrdí, když si Khem Val uprdne - myslím, že je tu spousta zajímavých topiců s opravdu hodnotnými informacemi. A v neposlední řade, jak už jsem psal, NDA je pryč a youtube se začíná plnit množstvím gameplay videií, které jsou opět více než zajímavé, určitě zkus i je.

Snad jsem ti pomohl.
Obrázek
Trooper je páteří Republiky. Braní ji, pomáhá ji a zemře za ní. For the Republic! Kill that Imperial scum!
Roxrite
Jméno ve hře: Jaina
Herní třída: Jedi Knight
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Roxrite » sob 10. pro 2011 06:04:14

Jujke to se člověk pobaví když si to přečte celé :lol:
Obrázek

Jenom Sith uvažuje černobíle
Ti, kteří prosazují zákon, jej musí respektovat
Avarax
Jméno ve hře: AvaraxSK

Příspěvekod Avarax » sob 10. pro 2011 10:00:51

jedy píše:Ahoj Avaraxi,

v první řadě tě vítám zde na fóru. Podle toho, co jsem četl, sis asi v betě nebo nikde jinde hru nezahrál. Škoda, vše by bylo hned jasnější. Asi ti nezbývá nic jiného než si hru koupit (-> všichni zde na fóru ti dosvědčí, že je to pecka ;)) nebo si počkat na trial.

Na druhou stranu tě ale musím trochu zarazit. Chápu, že pokud jsi právě na ToRko narazil, tak vstřebáváš najednou hromadu informací a proto se ti na mysli vyskytují další a další otázky. Nicméně, pokud tě ToRko opravdu zajímá, věnuj mu trochu času, najdi a přečti si o něm informace, kterých je, po zrušení NDA, k dostání mraky. Ušetříš tím čas ostatních, kteří ti odpovídají na základní a v téhle fázi hry i banální otázky.

Píšeš, že nejsi zrovna s angličtinou dobrý kamarád, tudíž tě nebudu odkazovat na zahraniční stránky a fóra, ale stačí se rozhlídnout po sw-tor.cz, kde jsou skvěle sepsány informace o hře do různých novinek a článků. Dále zde na fóru se rozebíralo vše - od barvy světelného meče až po to, jak to smrdí, když si Khem Val uprdne - myslím, že je tu spousta zajímavých topiců s opravdu hodnotnými informacemi. A v neposlední řade, jak už jsem psal, NDA je pryč a youtube se začíná plnit množstvím gameplay videií, které jsou opět více než zajímavé, určitě zkus i je.

Snad jsem ti pomohl.

Mas pravdu ze som to nestihol otestovat co ma osobne mrzi . Ale inak hru aj preorder mam uz objednani a cakam do utorku tak sa za tie blbe otazky ospravedlnujem ale musel som sa sptiat no. osobne som dlho hraval wow za priesta preto by som chcel vibrat daco jemu podobne no preto som sa ohladom psotav pital take blbe otazky
javorovej
Jméno ve hře: Javorovej
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod javorovej » ned 11. pro 2011 14:06:22

Já osobně SW classy nepřirovnávám a ani nechci přirovnávat k WoW. Sám ho hraju a nechci být zklamán tím, že si řeknu..."nojo, Rogouš a priest v jednom". Proč je vůbec k něčemu přirovnávat?:))))

Jak bych jinak autorovi topicu pomohl s výběrem class? Asi tak, jak radim ostatním.
Polož si otázku, co tě baví? DMG? A melee či ranget? Baví tě více heal? A multi target či direct? Atp.

Na začátku SWtoru bude docela těžké radit ostatním, když vlasně ani my nevíme, co nás bude bavit. Beta testnul jsem si Jedi Knighta, který byl skvělej, ale hrát chci troopera či sage. Kdo ví, zda-li mě budou tyto classy bavit. Třeba se vrátim ke knightovi:))))

Prostě vyber si to, co se ti zalíbí. Videí je tu dost.
Obrázek

Zpět na