Sniper x Operative

Diskuze o postavách (povoláních/classách) ve hře.
pernox

Sniper x Operative

Příspěvekod pernox » ned 08. zář 2013 20:50:54

Cau, zkusí se mi prosím někdo rozepsat jaký je mezi těmito classy rozdíl ?

jak v PvP, tak v PvE a i v expeni ... Vyhody / nevyhody / styl hraní ...

díky moc všem za ochotu :-)
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Sniper x Operative

Příspěvekod Aries » pon 09. zář 2013 07:12:02

Velky, Advanced Class jsou v podstate uplne odlisne classy.
Zjednodusene je to takhle:
Operative - stealth, healy, melee DPS
Sniper - zustava v krytu, ranged DPS

Zalezi, jestli ti vadi byt v boji vicemene nepohyblivy a strilet kolem sebe (sniper), nebo jestli se chces hodne pohybovat a umet lecit sebe a ostatni (Operative).
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
pernox

Příspěvekod pernox » pon 09. zář 2013 16:53:07

Ačkoliv děkuji za "odpověď" tak jsem právě doufal v trošku více rozepsané téma, to co si napsal je víceméně okopírované info o těch postavách ...

tak "skrývání" budou mít nejspíš oba stejné - v tomto modu mi přijde tak trošku postava méně pohyblivá, což si myslím, že v PvP musí být ohromný problém - jaký dostřel má sniper u "silných" útoků ? do 10 lvl mělo cokoliv dostřel 30m ...

podle toho co jsem se bavil s jednim hráčem mi vyšlo "sniper více zábavný, operative více lehký a univerzálnější" ... podle názoru co si myslím mi to přijde jako sniper PvE postava, která do PvP jen občas nakoukne... Ale i to PvE je prý "lepší" když tam je operativec (díky jeho healům) ...

je tu někdo kdo doexpil jednu, nebo obě classy ? Co se Vám expilo lépe ?

osobně se mi líbí na operativcovi steahl a na sniperovi "povolavani utoku z orbitu"
pernox

Příspěvekod pernox » pon 09. zář 2013 19:16:48

a další info - koho z nich více guilda uvítá a bude mít raději ? :-)
Darth Gurth
Disciple of Tenebrae
Jméno ve hře: Theriss
Herní třída: Sith Inquisitor

Příspěvekod Darth Gurth » úte 10. zář 2013 00:51:24

Uprimne, nejlepsi je si oba vyzkouset, dejme tomu aspon do 15. levelu, to uz tak trochu nacuchnes, jak to asi bude vypadat i dal. Sice vetsinu skillu jeste mit nebudes, ale zakladni mechaniky uz tam jsou. Me osobne prijde sniper nudny, ale zase nekomu ten styl vyhovuje. Nediv se, ze ti tady nikdo nevypise sahodlouhy prispevek, jak si to asi predstavujes, tyhle classy jsou hodne o osobnich preferencich. Guilde se hodi do PvE oba, zalezi, co zrovna vic chybi, jestli heal nebo DPS. BTW ten utok z orbitu maji oba, stealth jen operativec. Do PvP nedelam, tam ti neporadim vubec, byly nejaky balancy, takze co bylo neplati... Zase jedina rada: vyzkousej si to.
ObrázekObrázek
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » úte 10. zář 2013 11:27:17

Ja vyexpil oboji a sniper me priserne nudil tim, jak byl staticky a bez healer companiona bylo hrani utrpeni, i kdyz stejne boje jsem se Sagem (Telekinetics DPS build) prosel v klidu.

Vsechny classy jsou o preferencich, kazda je dobra, kdyz se ji naucis spravne hrat.

V cover mechaniky je to v tom, ze jako Operative ji skoro vubec nemusis pouzivat (nebo dokonce ani nesmis, maximalne skrcit, odpalit bombu a zase pryc). Zatimco Sniper musi byt v krytu vetsinu casu, aby mu jeho utoky fungovaly.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
pernox

Příspěvekod pernox » úte 10. zář 2013 18:39:53

po shlédnutí asi 50 videí na youtube jsem našel zalíbení v operativci a už se na něm pracuje ... tak trošku mi to přijde jako má oblíbená postava "záškodník s kudlou" ... :)

Zpět na