Imbik Vengeance Juggernaut PvP

Grafika, wallpapery, screeny, videa atd.
Imbik
Disciple of Tenebrae
Jméno ve hře: Imbik

Imbik Vengeance Juggernaut PvP

Příspěvekod Imbik » pon 25. úno 2013 15:52:45

http://swtormovies.com/movieview.php?id=4213

Full video. Doufam ze se bude libit, velmi bych ocenil na swtormovies jakekoliv ohodnoceni nebo komentar, kritikou nesetrte :).
Obrázek
Cassius

Re: Imbik Vengeance Juggernaut PvP

Příspěvekod Cassius » úte 26. úno 2013 22:13:02

Libí se mi to, zas mě to navnadilo k návratu do TOR. Akorát k té muzice mám výhrady no, není to můj šálek čaje, to je ale samozřejmě otázka vkusu každého z nás. Kdybys mě tenkrát nenalákal udělat si sentinela na Republice tak jsem mohl mít teď 50ku Mara na Imperiu. :)
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » stř 27. úno 2013 00:46:47

Az na prvni soundtrack hudba docela dobra, i kdyz to neni tak uplne muj cup of tea.
Jinak, nevim jestli mi to jenom prijde, ale spousta tech boju vypada proti nejakym neskutecnym lamickam bez expertise, protoze jim davas priserne slupky. Nebo je to mozna tim, ze tam casto behaji jako splasene bezhlave slepice :D
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Imbik
Disciple of Tenebrae

Příspěvekod Imbik » stř 27. úno 2013 08:56:35

Zrovna vcera jsem dueloval s EWH sorckou a litali mi tam crity 3800 impalem. Neni problem strhnout z 60% na nulu za ctyri sekundy. :)
Jinak jo no. Ja jsem hlavne chtel jinej pribeh, ty imperialsky mne uz prisly vsechny stejny. Prisel imperialni zalud rika "ten a ten brani vzpoure, zlikviduj ho, muj pane". Tedka mam 45 lvl sorcku. Jinak zkousim se dostat do White Noise. Snad se mi to povede :D.
EDIT: Jinak nevadi, porad tam mas osvedceneho 4 button max dmg pyrotecha :D. S tim se da delat veci, jedna z top pvp postav.
EDIT 2: U republiky jsem to trosku zabalil, nedostal jsem se ke Coralum, maji full stav u sagu.
Obrázek
Gravelark
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Gravelark » čtv 28. úno 2013 15:18:01

videjo fajn, střízlivý edit, hudba v normě, střídání duelů s wz. jen bych změnil font :). a ještě ratio 4:3 v roce 2013... :? obsah je taky fajn. povedlo se ti to
Sky-Ruda
Jméno ve hře: Sky-ruda
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Sky-Ruda » čtv 28. úno 2013 17:02:37

pekne video povedo se ti to :) co se tyce juggernauta jako classy tak ten mi moc nesedl :D i kdyz pravda ze jsem skoncil na lvlu 24 :D
Imbik
Disciple of Tenebrae

Příspěvekod Imbik » čtv 28. úno 2013 18:36:48

Dik. Ono jde o to, ze mam monitor 1280x1024, kdyz ve hre nastavim neco jako 1280x720 tak se to misto orezani nechutne roztahne. Jedina moznost jak to prevest do sirokouhleho by byla v programu, ale tam bych to musel bud orezat, nebo by to bylo strasne maly. Takze s tim bohuzel moc neudelam, novy monitor si koupit neplanuju :).
Obrázek

Zpět na