O webu

Diskuze a návrhy ohledně webu
Uživatelský avatar
Lewiathan
Příspěvky: 212
Registrován: sob 29. říj 2011 15:50:32
Jméno ve hře: Lewi

Re: O webu

Příspěvekod Lewiathan » ned 06. lis 2011 11:07:36

Obdivuji váš web, fakt je to pěkně zpracované, vše parádně ladí, jen mi schází jeden malý detail.
Malá ikonka reprezentující web v levém horním rohu obrazovky. Viz obrázek dole:
Je to prkotina, ale i to se počítá.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: O webu

Příspěvekod Aries » ned 06. lis 2011 15:28:57

Hmm vidíš to, chybějící ikony jsem si ani nevšiml, byla u starého vzhledu, ale při novém jsem na ní úplně zapomněl. Nějakou načmárám a nahodím. Díky za upozornění...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Shigi
Příspěvky: 9
Registrován: ned 20. čer 2010 06:05:04
Jméno ve hře: Shigi
Herní třída: Trooper
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: O webu

Příspěvekod Shigi » úte 08. lis 2011 09:07:40

díky za ikonku - bez oblíbených položek v prohlížeči se neobejdu a když web nemá ikonku vždycky mně to praští a nějakou mu přiřadím. Samozřejmě že originální je nejlepší - takže zdánlivě maličkost, ale hodně potěšila - díky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lewiathan
Příspěvky: 212
Registrován: sob 29. říj 2011 15:50:32
Jméno ve hře: Lewi

Re: O webu

Příspěvekod Lewiathan » sob 12. lis 2011 19:24:00

Stejně nechápu, proč lidi chodí víc na oldrepublic.cz než na ty naše super stránky, jsou asi tak milionkrát profesionálnější a co víc informačně cennější. (jen takové mé zamyšlení)

K tématu:

Obrázek

Pokud myší najedete na Ikonku Holonet rozbalí se naprosto nepřehledně vše najednou viz. obrázek. (dřív tomu tak nebylo)

Ještě jedna věc víte že máme úplně stejnou ikonku na webu, jakou mají i stránky swtormovies? http://www.swtormovies.com/
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: O webu

Příspěvekod Aries » sob 12. lis 2011 19:33:39

Tahle chyba mě trápí taky už delší dobu, ale zatím jsem nezjistil, jak jí opravit, protože se to neděje všem ani ve všech prohlížečích. Asi to skončí tím, že menu bude mít jenom dvě úrovně... alespoň do doby, než zase budu přepisovat a začišťovat CSS kód...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Shigi
Příspěvky: 9
Registrován: ned 20. čer 2010 06:05:04
Jméno ve hře: Shigi
Herní třída: Trooper
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: O webu

Příspěvekod Shigi » pon 05. pro 2011 07:14:04

Již nějakou dobu se mi web nezarovnává na střed, ale na levý okraj.To je úmysl?
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: O webu

Příspěvekod Aries » pon 05. pro 2011 10:44:37

Pokud vím, tak tohle dělá akorát Internet Explorer. Zatím se mi nepodařilo přijít na to, proč to blbne, protože CSS styl je zcela validní a měl by fungovat, ale jako vždy si IE musí postavit hlavu.
Obecně doporučuji přechod na nějaký prohlížeč, který zobrazuje většinu webů normálně, jako třeba FireFox, Opera nebo Chrome

EDIT: Aktuálně se mi povedlo opravit to centrování, ale jak koukám, tak IE se zbláznil a očividně přestal podporovat HTML5 tagy, které při tvoření vhledu fungovaly (nav,aritcle, aside, atd, vše namísto jednolité záplavy tagů div). Oprava bude vyžadovat přepsání celého stylu od základů, ale asi se k tomu dostanu až po zkouškách v lednu, protože upřímně škola má přednost :)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Diligo
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 01. pro 2011 22:46:24
Jméno ve hře: Diligo
Herní třída: Trooper

Re: O webu

Příspěvekod Diligo » pon 05. pro 2011 17:48:03

Pokud by to šlo, tak by bylo dobré zvětšit, okno do kterého píšeš příspěvky na fóru, ať to není takový průzor z tanku. Když už stejně smajlíci zabírají na výšku dvakrát tolik co samotné okno. Prohlížeč Opera 11.5
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: O webu

Příspěvekod Aries » pon 05. pro 2011 18:38:46

Okno se natahuje podle šířky okna. Čili jestli máš nějaký extra velký monitor, tak z okna máš doslova "průzor z tanku". Zkoušel jsem to v CSS přehodit, ale nějak to s tím nic neudělalo.
Ohledně smajlíků, jsem to přehodil tak, že nyní jsou k vidění pouze základní a ty "zlaté". Kompletní nabídka se ukáže při kliknutí na odkaz pod nimi
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Diligo
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 01. pro 2011 22:46:24
Jméno ve hře: Diligo
Herní třída: Trooper

Re: O webu

Příspěvekod Diligo » pon 05. pro 2011 19:26:34

Aries píše:Okno se natahuje podle šířky okna. Čili jestli máš nějaký extra velký monitor, tak z okna máš doslova "průzor z tanku". Zkoušel jsem to v CSS přehodit, ale nějak to s tím nic neudělalo.
Ohledně smajlíků, jsem to přehodil tak, že nyní jsou k vidění pouze základní a ty "zlaté". Kompletní nabídka se ukáže při kliknutí na odkaz pod nimi


Jsem to asi trošku špatně napsal. Nejde o šířku, ta je v pořádku, ale o výšku samotného okna pro psaní správ. Pokud by šlo zmenšit poměr stran, respektive aby okno bylo vyšší při zachování současné šířky bylo by to ideální.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron