Chat

Diskuze a návrhy ohledně webu
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Chat

Příspěvekod Gravelark » stř 17. srp 2011 15:52:56

Mám takové tušení, že se to tu řešilo, ale nechce se mi to hledat, a když mě to napadlo, tak wotahel... Myslíte, že by byl v současném stádiu chat v nějaké formě produktivní? Přecejen se tu v různých topicích na fóru množí spíše random příspěvky o tom, jak kdo koho bude gankovat a campovat a reskillovat etcetc... Nebylo by lepší někam hodit prostě třeba nějaké malé okénko alespoň shoutboxu? Nebo si myslíte, že těch aktivních uživatelů fóra není tolik, aby se to vyplatilo? Jen podávám návrh.
Uživatelský avatar
DartMelkor
Příspěvky: 824
Registrován: ned 21. úno 2010 21:53:19
Jméno ve hře: Amon
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat

Příspěvekod DartMelkor » stř 17. srp 2011 22:03:08

uplne s tebou suhlasim,...random chat v topikoch by nemal byt, resp. reakcia kt. s poctatou topicu nema nic spoločne resp. neprinasa nikomu ziaden uzitok...vacsinou sa rozvinie nejaka myslienka a niekto sa na nu snazi reagovat, na neho nareaguju "100 dalsich ludi" kt. odbočia od tematu - tazko tomu zabranit, ... neviem ci nie som mi mo alebo tak ..ale na niektorych strankach - zvacsa na hlavnej stranke webu je po stranach priestor na random odkazy, niečo ako chat.
tak potom vznikaju 100 strankove temy, kde je minimum informacii k danej teme, ostatne je trash talk do kt. su zapojeni 2-3 ludia a vymienaju si svoje myšlienky po 2 slovach kt. don prispeju.
bolo to tu "riešene" v ramci toho post huntu alebo ako by som to nazval :) aby mali ludia čo najvyssi počet prispevkov... (+ suviselo to aj s pouzivanim editu do pôvodneho prispevku)
edit: @Gravelark jo shoutbox :-p
force is with me too

guild web: http://dot.sw-tor.cz/

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lukas
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 452
Registrován: pon 07. úno 2011 22:58:20
Jméno ve hře: Lukas
Herní třída: Bounty Hunter

Re: Chat

Příspěvekod Lukas » stř 17. srp 2011 22:54:20

Tak abych se držel tématu :D Toto se týká funkcí fóra proto se to řešilo v topicku ,,O fóru" / ,,Návrhy a připomínky ohledně fóra"

Dízkuze je na 3 stránce.
Kde se já ptám , Aries odpovídá a Gravelark (zakladatel tohoto Topiku ;) ) to zakončuje s tim že chat je před zahájením hry zbytečný ;)

Přečtěte funny story :)

Nic méně i já bych chat ocenil. Ale před zahájením hry to opravdu nevidím jako nutnost. Lepší varianta se mi jeví zřízení lokálních moderátoru což je v řešení pokud vím....

Jinak neznám fórum kde by se dizkuze drželi vždy tématu. Jednou týdně se oběví novinka co se prodiskutuje v novince a pak není moc o čem mluvit...
Navíc i když je diskuze k věci zpravidla je to něco co už tu spousta lidí ví nebo zná proto dizkuze není moc dlouhá...
A abych řekl pravdu mě zase spíš už nudí pořád probýrat co by kdyby protože všechno co je oficiální se shrne pěkně na začátku (vědšinou Adminama) a pak už se jen odhaduje což taky není plodná diskuze (biť je k tématu...)

Spíš by možná prospělo fórum promazat ale vzhledem k tomu že se bude obměňovat po startu hry (pokud to pořád platí) tak to taky není zasaž tak nutné... Navíc by to byla opravdu velká práce s opravdu malým efektem..
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat

Příspěvekod Aries » čtv 18. srp 2011 08:00:13

No, pokud si chcete chatovat, tak jsem před časem založit IRC místnost na Moznetu. Shoutbox v plánu nemám, je to hrozně prasácká věc...
Přístup - irc://moznet/sw-tor.cz
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Re: Chat

Příspěvekod Gravelark » čtv 18. srp 2011 08:36:20

Lukas píše:Kde se já ptám , Aries odpovídá a Gravelark (zakladatel tohoto Topiku ;) ) to zakončuje s tim že chat je před zahájením hry zbytečný ;)

Přečtěte funny story :)


:D tak na to nemám co říct... *busted* :D no změnil jsem názor, páč si jdu něco přečíst na forko do různých topiců a vy tam flamujete o tom, kdo koho bude zabíjet a podobné hovadiny :). mě offtopic nevadí ve smyslu, že je pořád v rámci informací a dotazů ohledně swtor... spíše tak jsem to myslel tehdá. každopádně se kaju :)
Naposledy upravil(a) Gravelark dne čtv 18. srp 2011 08:42:13, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
DartMelkor
Příspěvky: 824
Registrován: ned 21. úno 2010 21:53:19
Jméno ve hře: Amon
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat

Příspěvekod DartMelkor » čtv 18. srp 2011 08:39:17

@Lukas: jasne ze po par minutach nie je o čom, ale aby tam bolo na X-stran rozhovor 2-3 ludi o tom ako kto koho dostane, a ako jedi uloupí kapšičku kuliček sithovi, nato ten priestor v danej sekcii vytvoreny nebol.
edit: ten irc chat je podla mna dobra vec :) len tam zatial nik nie je :-p (treba si k tomu stiahnut doplnok cez mozillu)
force is with me too

guild web: http://dot.sw-tor.cz/

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Kereloth
Zabijácké Kuře
Příspěvky: 223
Registrován: pát 31. črc 2009 16:02:47
Herní třída: Jedi Consular

Re: Chat

Příspěvekod Kereloth » čtv 18. srp 2011 15:51:55

Víte, to je ten problém. Buď budeme za "hodné" adminy a necháme vás ať si topicy vedete po svém, ale pak se začnou objevovat návrhy že bychom to měli nějak omezit. Takže se z nás stanou "zlí" admini (ne, neznamená to, že bychom přešli k Impériu) a začneme vám mazat posty, což... není jednak zrovna dvakrát pohodlné, neustále kontrolovat jestli diskutujete "správně" a jednak z toho sami nemáme dobrý pocit.
Věřte mi. Dělal jsem globálního moda na největším českém webu o Spore (dneska už mrtvá hra i web) a tam jsme praktikovali model "zlých" adminů. Nebo aspoň jsme se snažili. Za a) spusta nováčků na to nebrala ohled, za b) vůbec to nenavozovalo tu společensky otevřenou atmosféru fórka. Ale byl tam prostě i tak bordel no.
Zanedlouho jmenuju pár modů, kteří si to eventuelně budou moci ohlídat sami ve svých sekcích a jednak bychom dali přednost apelace na to, ať se každý zamyslí nad tím co postuje, než nějaké brutální čistky.
A koneckonců je fakt, že jsme v období, kdy už jsme dávno všecko probrali a prostě čekáme na nějaký posun věcí kupředu. A z toho prostě sem tam nějaký ten "offtopic slint" vzejde. Což by se mělo po vydání snad změnit. ;)

A oheldně chatu mám stejný názor jako Aries.
Obrázek Obrázek
Thief
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 472
Registrován: sob 08. led 2011 01:38:38
Jméno ve hře: Renya
Herní třída: Jedi Knight
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat

Příspěvekod Thief » čtv 18. srp 2011 15:59:30

urcite souhlasim ze se tam obcas rozjedou debaty mimo misu ( v par znich mam prsty ) ale ve vysledku se to snazi clovek aspon drzet v danem duchu :D
Nadruhou stranu aspon je videt ze to tady na foru proste zije. Tedka se podivejte jak by to vypadalo kdyby se tu nerozvedly ruzne spekulace sic nesouvisejic uplne s tematem ale spon v duchu SW nebo podobne.
Nedavno jsem projizdel sekci Jine hry a je tam topic Assassins Creed kterej ma buh vi kolik stranek a snad na 3 strance uz se resi ME 1-3 a podobne. Pritom tema ME 3 je o par mist dal :)
Naposledy upravil(a) Thief dne čtv 18. srp 2011 21:14:46, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Gurth
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 291
Registrován: úte 04. led 2011 19:16:21
Jméno ve hře: Theriss
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Liberec

Re: Chat

Příspěvekod Darth Gurth » čtv 18. srp 2011 17:34:39

Thief píše:Edit : Koukam novej ADmin :D

Kde? Doufam, ze nemyslis Kerelotha :D
ObrázekObrázek
Thief
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 472
Registrován: sob 08. led 2011 01:38:38
Jméno ve hře: Renya
Herní třída: Jedi Knight
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat

Příspěvekod Thief » čtv 18. srp 2011 17:38:37

Darth Gurth píše:
Thief píše:Edit : Koukam novej ADmin :D

Kde? Doufam, ze nemyslis Kerelotha :D


Moob nebo predpokladam ze je to admin kdyz ho vidim cervene :D
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron