Úpravy webu pro Internet Explorer

Diskuze a návrhy ohledně webu
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Úpravy webu pro Internet Explorer

Příspěvekod Aries » stř 19. zář 2012 13:50:28

Pokud patříte mezi těch několik nešťastníků, kteří musejí používat Internet Explorer (nenapadá mě důvod, proč by jej někdo používal dobrovolně), na webu bylo provedeno pár změn, které by měly poněkud zlepšit, jak jej tento dinosaurus mezi prohlížeči vykresluje.

Aktuálně vytrvale nefunguje menu a horní logo, které se odmítá zařadit na své správné místo uprostřed, plus pár dalších věcí, jako větší odskoky některých grafických prvků atd. Ovšem hlavní věc, tedy čitelnost novinek, by měla být lepší.

Až si někdy najdu čas a začnu web přepracovávat do podoby i pro stále se rozšiřující mobilní zařízení, tak doufám, že se mi vše povede opravit lépe, než přes takovéhle záplaty.

EDIT: Když o tom přemýšlím, omluva dinosaurům. Just like bowties, Dinosaurs are cool and awesome
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Barthezz
Příspěvky: 13
Registrován: stř 08. srp 2012 22:37:01
Jméno ve hře: Krutovladce
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy webu pro Internet Explorer

Příspěvekod Barthezz » čtv 20. zář 2012 23:50:22

ja si IE musel nainstalovat pro konfiguraci Logitech univerzanlniho ovladace :D ve FF ani Opere to neslo (asi nejaka dohoda MS s Logitech), nastavil jsem ovladac a hned pryc s nim :))))
KRUTOVLADA PRICHAZI !

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron