Spojení

Diskuze a návrhy ohledně webu
Uživatelský avatar
Consular Treezy
Příspěvky: 70
Registrován: pát 20. srp 2010 00:00:28
Jméno ve hře: Treezy
Herní třída: Smuggler
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojení

Příspěvekod Consular Treezy » ned 31. črc 2011 22:55:15

Co jsem si prohlížel jejich web, musím říci, že sw-tor.cz mi příjde o hodně moc sympatičtější, ale zase je pravda, že jsem tam našel něco málo, co tady ne, co se týče ohledně informací hry. Ale to není vůbec podstatné teď.
I takto, zasazovat se do nějaké velké komunity tam, mě moc neláká. Ať zůstanou dvě. Navíc, pokud se jejich admin naštve bezdůvodně (nějaký fanatický darksider, jehož Hate knows no bounds jak Sith Warrior), to ne. Chci Light Side admina :D

Edit: Ale našel jsem na jejich fóru aspoň konečně PvP Guildu za republiku s nějakým tím RP, takže díky za tip :D
My ally is the Force, and a powerful ally it is.
Obrázek
Uživatelský avatar
GordoN
Příspěvky: 17
Registrován: pon 25. črc 2011 15:41:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojení

Příspěvekod GordoN » pon 01. srp 2011 20:32:50

Tak mě zase "konkurenční" web, o kterém je tu řeč příjde lepší a ohledně novinek ze světa SW TOR chodím spíš tam, sem chodím jen na fórum + je tu i důvod proč jsem si vybral tuto guildu jako moji domovskou - příjde mi tu lepší a menší okruh lidí, taková rodinnější atmosféra :), takže důvod podobný jako u tebe. A k těm komunitám, budu rád kdyby jich bylo co nejvíc a nejen dvě, klidně i oddělené CZ, SK, .. atd... prostě větší variabilita komunit, guild, ...etc.
Uživatelský avatar
Jade
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 26. kvě 2011 16:03:57
Jméno ve hře: Jade
Herní třída: Jedi Knight

Re: Spojení

Příspěvekod Jade » pon 01. srp 2011 22:19:37

Ja jsem proti spojení, potom by to byl chaos atd.... mene je nekdy vice ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Dolfi
Příspěvky: 32
Registrován: ned 15. kvě 2011 23:16:37
Jméno ve hře: Lord Dolfi
Herní třída: Sith Warrior
Bydliště: Olomouc

Re: Spojení

Příspěvekod Dolfi » pon 01. srp 2011 23:50:29

Osobně jsem taky proti spojení a navíc si myslím že by bylo zbytečné , protože na OR.cz jsou informace naprosto stejné jak zde až na to, že jsou víc rozepsané. A z mého pohledu se mi daleko víc líbí práce , kterou odvádí aries a spol. ;)
Uživatelský avatar
Sailer
Příspěvky: 97
Registrován: pon 13. čer 2011 15:09:07
Jméno ve hře: Sailer
Herní třída: Trooper

Re: Spojení

Příspěvekod Sailer » úte 02. srp 2011 09:07:21

Rozhodně proti. Domluvit se na jeden server ať nejsme všude ale na jednom serveru a at je nas vic. Ale spojovani webu a fora ne.
Obrázek
Obrázek
Burn in hell, you will.
Uživatelský avatar
DartMelkor
Příspěvky: 824
Registrován: ned 21. úno 2010 21:53:19
Jméno ve hře: Amon
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojení

Příspěvekod DartMelkor » úte 02. srp 2011 10:59:24

tento web uz existuje nejaky ten pátek, bolo doneho dane spousty usilí, času atd. (a nechce sa mi ho odstranovat zo záložky na mojom prehliadači). Myslim si ze je fajn, ked si ludia mozu vybrat odkial budu ziskavat informacie,...chalani, ktorí sem vložili svoj čas, namahu atd. si to zaslužia :)
+ keby je naš web nejako extra nenavštevovany, mame malo aktivnych členov tak nič nevravim, ale uz si mozeme povedať ze tu mame peknu "komunitu" :)
force is with me too

guild web: http://dot.sw-tor.cz/

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Dolfi
Příspěvky: 32
Registrován: ned 15. kvě 2011 23:16:37
Jméno ve hře: Lord Dolfi
Herní třída: Sith Warrior
Bydliště: Olomouc

Re: Spojení

Příspěvekod Dolfi » úte 02. srp 2011 11:17:06

DartMelkor píše:tento web uz existuje nejaky ten pátek, bolo doneho dane spousty usilí, času atd. (a nechce sa mi ho odstranovat zo záložky na mojom prehliadači). Myslim si ze je fajn, ked si ludia mozu vybrat odkial budu ziskavat informacie,...chalani, ktorí sem vložili svoj čas, namahu atd. si to zaslužia :)
+ keby je naš web nejako extra nenavštevovany, mame malo aktivnych členov tak nič nevravim, ale uz si mozeme povedať ze tu mame peknu "komunitu" :)


jo to musím souhlasit ,komunita je tu rozhodně dobrá :)
Uživatelský avatar
Sadar100
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. črc 2010 15:16:54
Jméno ve hře: Kenji
Herní třída: Jedi Consular
Bydliště: Vrchlabi

Re: Spojení

Příspěvekod Sadar100 » úte 02. srp 2011 11:31:33

Sailer píše:Rozhodně proti. Domluvit se na jeden server ať nejsme všude ale na jednom serveru a at je nas vic. Ale spojovani webu a fora ne.

Souhlasim se Sailer
DartMelkor píše:tento web uz existuje nejaky ten pátek, bolo doneho dane spousty usilí, času atd. (a nechce sa mi ho odstranovat zo záložky na mojom prehliadači). Myslim si ze je fajn, ked si ludia mozu vybrat odkial budu ziskavat informacie,...chalani, ktorí sem vložili svoj čas, namahu atd. si to zaslužia :)
+ keby je naš web nejako extra nenavštevovany, mame malo aktivnych členov tak nič nevravim, ale uz si mozeme povedať ze tu mame peknu "komunitu" :)

Urcite po vydani se to zmeni a bude vic lidi aktivnich.
Naposledy upravil(a) Sadar100 dne úte 02. srp 2011 15:02:50, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kereloth
Zabijácké Kuře
Příspěvky: 223
Registrován: pát 31. črc 2009 16:02:47
Herní třída: Jedi Consular

Re: Spojení

Příspěvekod Kereloth » úte 02. srp 2011 12:20:53

Lidi, tohle už se jednou řešilo, a pokud k tomu nebudeme mít já nebo Aries říci něco nového, nemá cenu se tím dál zaobírat. A vesměs vám dávám za pravdu, že oba dva weby mají svoje přednosti, je jen na lidech co si vyberou. Komunita tam, komunita tady, newsky tady, newsky tam. Je jen na vás kdo vám je sympatičtější. A taky rozhodně oba dva weby čeká po vydání hry změna, bude tu víc života (možná i many, heh)... a tak vůbec. Uvidíte sami ;)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lukas
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 452
Registrován: pon 07. úno 2011 22:58:20
Jméno ve hře: Lukas
Herní třída: Bounty Hunter

Re: Spojení

Příspěvekod Lukas » pát 12. srp 2011 19:53:45

Tak zkoro se dá říct že mě tohle téma uráží. Mám totiž takovou dobrou vlastnost vždy si vybrat to nejlepší a sw-tor.cz je ve své kategorii (tedy web o SWTOR) to nejlepší! :)

Věci tipu víc přízpěvku aktivnější fórum atd. nemá vůbec cenu brát v potaz. Jde především o to co komu vyhovuje a mě přístup adminů a kolektiv zde vyhovuje maximálně. Jediné co je třeba zvážit je možnost stát se oficiálním cz/sk webem to je pak jiná... Ale nemám žádnou představu co je potřeba k tomu aby s námi EA začli kamarádit :(

Navíc pokud je výše zmíněný admin takový dick....


Ale oceňuju že se o tom diskutuje veřejně ;) (jak říkám zkvělí web ;) )
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron