Khem Val zmizel

Pády, chyby, lagy, požadavky na hru, vše sem
Jakub Wedge Berger

Khem Val zmizel

Příspěvekod Jakub Wedge Berger » stř 03. kvě 2017 14:33:03

Zdravím,

narazil jsem při hraní na menší problém. Jedu Sith Inquisitora a jsem právě na Dromund Kaasu. No a dneska jsem si všiml, že můj companion Khem Val zmizel. Quickbar vlevo na obrazovce zmizel a Khem nikde ve hře není. Když jsem ale v nějakých konverzacích, mluví tam, ale většinou mi to v tu chvíli ukáže jen siluety Dromundských hor (ikdyž jsem někde v interiéru). Když dám B tak tam Khema normálně vidím, ale nemůžu mu dát misi, zatím mám jen craft skill. Když dám N, tak tam je, ale můžu mu jen změnit specializaci (heal, tank atd.) nebo dát "dismiss companion". Když na to kliknu, v chatu to hodí hlášku, že je dismissed, ale nic se nestane a v N můžu dát dismiss znova. Je to zatím můj jediný companion. Zkoušel jsem relog, hard relog, ale nic nepomohlo. Nesetkal se s tím někdo? Nebo neví někdo jak ho dostat zpátky?

Dík
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Khem Val zmizel

Příspěvekod Aries » ned 07. kvě 2017 22:34:18

Na tenhle bug vetsinou zabere resetovani UI (dvakrat Ctrl+U), ovsem to v tvem pripade asi nepomuze, protoze to by se melo stat pri resetu (ale stejne to zkus).

Pripadne pak na zkus zkusit spustit Repair (smazat slozku Bitraider ze slozky s hrou a znovu spustit)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa

Zpět na