Hra neustále padá

Pády, chyby, lagy, požadavky na hru, vše sem
PanterStudna

Hra neustále padá

Příspěvekod PanterStudna » ned 01. led 2017 16:58:36

Zdarec, asi po 4 letech jsem se vrátil ke hraní SWTOR. Musel jsem to znovu všechno stáhnout a nainstalovat. Hra běžela cca 2 měsíce úplně v pohodě, ale posední 2 týdny mě nuestále padá, konkrétně se mě uprostřed plnění jakékoliv mise najednou ztratí spojení se serverem. Vyhodí mě to na výběr serverů, tam si vyberu svůj, načtu postavu a hraju dál. Je to otrava a hlavně se s tím asi nebudou dát hrát Flashpointy, při představě, že se 4x za bitvu odpojím, budu asi hodně populární... Nevíte, co s tím? Jsem stará garda odkojená Didaktikem A Commodorem 64, tyhle nový mašiny nejsou pro mě...
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra neustále padá

Příspěvekod Aries » pát 06. led 2017 08:27:22

Prijde mi to jako kdyby ti vypadavalo pripojeni k internetu (nebo si to alespon hra mysli).

Zkusil bych se podivat do nastaveni Firewallu, odebrat a znovu pridat vyjimky pro <instalacni adresar>/launcher.exe a <instalacni adresar>/swtor/retailclient/swtor.exe
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa

Zpět na