Datacrony

Pády, chyby, lagy, požadavky na hru, vše sem
DDAOSS
Jméno ve hře: Larin
Herní třída: Jedi Consular

Datacrony

Příspěvekod DDAOSS » ned 19. čer 2016 13:55:59

Zdravím
Nevím, jestli už se to tu někde řešilo, jsem tu nový. Ale mám problém s datacrony.
Po nejnovější aktualizaci se mi smazaly všechny moje postavy na všech serverech. Tak jsem si založil novou postavu Jedi Consular na anglickém PvP serveru s tím, že si hru zkrátka užiju od začátku. Všechno šlapalo jak má až do doby, než jsem objevil první datacron. Chtěl jsem ho použít jako již několikrát, když jsem hrál za zcela novou postavu, ale tentokrát mi to napsalo, že již nemá žádnou moc a když jsem se podíval achievementů, tak jsem zjistil, že všechny datacrony, které jsem objevil, mám uložené v historii...Čili ikdyž jsem třeba teprve úroveň 7, tak už mám objevené datacrony z jiných planet...
Nevíte někdo prosím, co s tím. Přece jen datacrony na začátku hry poskytují celkem pomoc a hlavně zábavu při hledání...
joshuatree
Herní třída: Trooper

Re: Datacrony

Příspěvekod joshuatree » ned 19. čer 2016 21:07:01

Od KOFTE sú datacrony legacy, stačí ich nájsť len prvou postavou.
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Datacrony

Příspěvekod Aries » pon 20. čer 2016 00:02:23

Jak psal Joshua, datacrony jsou od ame update 4.0 soucasti Legacy, cili staty z nich mas na kazde postave.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa

Zpět na