Nefungující hra

Pády, chyby, lagy, požadavky na hru, vše sem
KraftmanCZ
Jméno ve hře: KraftmanCZ

Nefungující hra

Příspěvekod KraftmanCZ » sob 18. čer 2016 09:52:28

Zdravím kohokoliv, kdo se bude dívat na tento příspěvek.
Nejdříve bych rád řekl, že než jsem napsal sem, prošel jsem desítky fór v angličtině a snažil se snad o vše, co jen šlo.
Ale ke specifikaci mého problému. Za prvé, hrozně mě štve, že před každým spuštěním launcheru musím počítač restartovat, jinak mi po přihlášení vyvstane chyba s popiskem: "This application has encountered an unspicified error. Please try this patch again." O to zase až tak moc nejde, to by se dalo přejít. Problém je spíše v tom, že hra se mi vůbec nespustí. A to ne stylem, že stlačím tlačítko "Play", zobrazí se mi načítací/černá obrazovka a hra v nějaké chvíli spadne. Jen stisknu toto tlačítko a tím to končí, launcher se vypne a postupně i všechny procesy s Bitraider. Jak mnozí psali, zkoušel jsem hru stáhnout znova (zase další čtyři dny stahování), ale to byla až poslední možnost. Mnoho lidí radilo, aby se změnilo nastavení obrazu, aby při spuštění nebyl tak zvaný Fullscreen, nepomohlo. Zkusím jsem vymazat složku Bitraider, nepomohlo, zkusil jsem stáhnout a spustit to novým launcherem, nepomohlo, jako správce, nepomohlo. Tudíž sem píši s prosbou, zda-li by někdo nebyl ochoten zkusit mi ještě nějak pomoci. Za každou odpověď budu velice rád a budu si jí vážit.
Děkuji za váš čas, Petr Spáčil.
EDIT: + další věc, od doby, co se mi poprvé dostahovala hra, mi snad každých 40 sekund vyskakuje, že aplikace dwm.exe přestala pracovat. Pokud se nemýlím, měl by to být správce oken, ovšem v něm jsem nenalezl jedinou chybu a stále normálně funguje.
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefungující hra

Příspěvekod Aries » pon 20. čer 2016 00:13:53

Netusim, na jakem dial upu jsi, ze se ti hra stahuje 4 dny...

Celkove mi to zni, jako kdyby jsi mel nejak celkove pokazenou instalaci. Zkus stahnout http://cdn-patch.swtor.com/patch/Launch ... P1.8.2.exe, dej to do slozky s instalaci, a spust to.

Vzhledem k tomu, ze ti to hazi i problemy s DWM, tak bych to taky mozna videl na to, ze se ti to znacne pere s nejakym jinym programem. Zkus nastartovat Windowsy do Clean Boot rezimu, a spustit hru odtamtud, jenom pro vyzkouseni, jestli to taky bude delat bordel.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
KraftmanCZ

Příspěvekod KraftmanCZ » pon 20. čer 2016 22:12:11

Mockrát děkuji za ten RepairLuncher, pár jsem již už našel, ale žádný nefungoval.. A s tím zapnutím počítače v "bezpečném" režimu, kdysi jsem s tím pracoval, ale můj počítač (neptejte se mě proč, bohužel nejsem technik) se nedokáže již asi rok do tohoto stavu dostat, tím chci říci, že se při zapnutí počítače nedostanu do Boot menu, ať dělám cokoliv. Ten Safe mod jsem chtěl zkusit, ale jak zde píši, nemám to jak udělat, Bohužel už můj počítač už dosluhuje, mám ho 8 let (vím, moc to není, ale ani při koupi nebyl nic moc) a pomalu každá druhá věc tu nefunguje, ale zkusím tu opravářskou jednotku a uvidíme.
Rozhodně moc děkuji.
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » úte 21. čer 2016 08:12:00

Clean Boot by ti mel jit udelat i bez nutnosti dostat se do Boot menu, podivej se na ten navod co jsem odkazoval. Jedna se jenom o nastaveni veci primo ve Windowsech za behu a jednoduchy restart.

Boot Menu by se ti nemuselo ukazovat, pokud mas povolene "rychle spousteni" systemu (myslim ze se to pridalo ve Windows 8.1 nebo 10). Podivej se sem, jak to provest - http://www.howtogeek.com/126016/three-w ... ions-menu/
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
KraftmanCZ

Příspěvekod KraftmanCZ » úte 21. čer 2016 09:05:46

Tušil jsem, že to bude mít co dělat s W8. Znovu děkuji, určitě zkusím.

Zpět na