Servery nenalezeny error

Pády, chyby, lagy, požadavky na hru, vše sem
RoburusCZ
Jméno ve hře: Roburus

Servery nenalezeny error

Příspěvekod RoburusCZ » pát 17. čer 2016 12:21:25

Zdravím.
Můj problém je takový,že první 2 dny my hra šla (dosáhnul jsem lvl 20 ). Od třetího dne už se my jde pouze přihlásit,po naběhntí videí,se my ukáže tabulka s výběrem serverů a je prázdná.Po malé chvilce vyskočí menší tabulka s errorem a tak to trvá už druhý den. Poslal jsem kamarádovi přístup na můj účet a bezproblémů se přihlásil,chtělo to zadat e-mail,zadal tedy znovu stejný e-mail,která jsem zadal předtím já,na mail my přišel ten samý mail od swtor,klikl jsem o5 na odkaz,který my zaslaly,vyskočila my offi stránka swtor a v ní,že aktivace byla completní ( v pořádku ) . Tak i tak mám pořád u serverů error,prázdnou tabulku. Když se přihlásí kamarád na mém účtu,v klidu mu naskočí seznam serverů,vybere si kde mám postavu a logne se do hry.
Prosím o možné rady,popř. možné chyby,kde by mohly být. Děkuji
joshuatree
Herní třída: Trooper

Re: Servery nenalezeny error

Příspěvekod joshuatree » sob 18. čer 2016 15:33:38

Neblokuje ti niečo spojenie? firewall, atď.
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Servery nenalezeny error

Příspěvekod Aries » pon 20. čer 2016 00:03:33

Tohle definitivne zni jako problem s nastavenim Firewallu, antiviru nebo tak neceho. Zkus pridat do vyjimek firewallu soubory launcher.exe a swtor.exe (ve slozce kde mas hru nainstalovanou). Pokud uz bys tam ty vyjimky mel, tak je smazej a pridej znovu.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa

Zpět na