Bug/ seknutí a spadnuttí hry

Pády, chyby, lagy, požadavky na hru, vše sem
michalpalati
Herní třída: Jedi Knight

Bug/ seknutí a spadnuttí hry

Příspěvekod michalpalati » pát 29. dub 2016 15:12:16

Ahoj, mám takový problém, nevím zda se to tu už řešilo, pokud ano tak se omlouvám.
Mám problém s tím že jakmile se dostanu nebo zaútočím na určité NPC ve hře, hra spadne a musím ji znovu zapínat. Problém nastává když jsme moc blízko, potom to spadne hned protože jsem moc blízko daného NPC. Dělalo mi to na Tatooine a nyní i na alderanu (jednalo se vždy o nějaké potvory, tatooine tam takové ty přerostlé mouchy co mají křídla takový ten hmyz a na alderanu něco podobného). Nevím co s tím a už jsem z toho docela na prášky. Taky mám problém že se mi některé NPC neukážou prostě je nevidím. Co s tím nějaké rady ?? Zatím díky :)
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Bug/ seknutí a spadnuttí hry

Příspěvekod Aries » pát 29. dub 2016 15:48:24

Hmm, to vypada ze mas nejak spatne neco stazeneho, kdyz se nektere NPC ani neukazi a dela to jenom nejaky specificky typ potvory.

Zkus spustit Repair z Launcheru (kde to najdes, 1.krok, 2.krok)

pripadne zkus smazat slozku Bitraider z adreare s hrou, pokud ji tam mas.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
michalpalati
Herní třída: Jedi Knight

Re: Bug/ seknutí a spadnuttí hry

Příspěvekod michalpalati » pát 29. dub 2016 16:25:35

tak už to šlape, musel jsem vymazat složku, jelikož repair nešel spustit :) zatím vše ok uvidím až potom budu mít čas na hraní. Zatím díky moc ;)

Zpět na