problém s aktivací

Pády, chyby, lagy, požadavky na hru, vše sem
smigel007
Příspěvky: 4
Registrován: úte 14. kvě 2013 19:20:18

problém s aktivací

Příspěvekod smigel007 » sob 18. kvě 2013 15:56:57

Zdravím
mám tu další problém a to s aktivací účtu... Dosáhl jsem nejakého 16 levelu a po dalším spuštění mi to napsalo že pro další hraní za tuhle postavu potřebuju aktivovat účeta vyhodilo mi to jeden odkaz kde jsem zadal svoje údaje na SWTOR a a napsalo mi to že mi za okamžik příjde aktivační email, email mi neprišel ani po dvou hodinách a tak jsem si o ten aktivačí email zažádal ručně znovu na stránkách. téměř okamžitě mi to přišlo kliknul jsem v emailu co mi prisel na odkaz akorát jsem nepochopil proč to při potvrzení účtu chtělo po mě změnit heslo to je ale vedlejší. Takže jsem zadal account jméno a heslo jsem tam zadal to samé co už mám. Když jsem to odentroval hodilo mi to tuhle hlášku: unable to verify activation code, click here to request a new one.....
při tom já žadnej aktivační klíč nemám protože hraju free. tak jsem na to kliknul přišel mi email znova vyplnil jsem všechno ale hodilo mi to stejnou hlášku....
Poraďtemi někdo prosimvás ja už jsem z toho na nervy
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s aktivací

Příspěvekod Aries » sob 18. kvě 2013 16:46:07

No, muzes zkusit se prihlasit tim mailem co jsi vyplnil na Origin.com, jestli se ti to vzalo jako prijata registrace.

Jinak co se pise o tomhle problemu na swtor.com z doby free trialu, tak se pise, ze by se melo odhlasit ze hry kdyz se tohle dela, pak jit na tenhle odkaz

Kód: Vybrat vše

http://www.swtor.com/user/validate/initiate
, zadat co to chce, pockat az ten mail prijde, pockat s kliknutim na odkaz v nem 5 minut, aby se to zprocesovalo v databazich, a pak normalne postupovat dal podle toho aktivacniho mailu.

Pripadne zkusit zmenit tu adresu mailovou na nejakou jinou...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron