Pády, chyby, lagy, požadavky na hru, vše sem
prohypno
Jméno ve hře: buccaner
Herní třída: Sith Inquisitor

Příspěvekod prohypno » ned 09. pro 2012 17:42:20

Ahoj, mam takovej problem. Kdyz se prihlasim a jsem na listu postav a vyberu svoji 16lvl tak mi to rekne, ze mam aktivovat a potvrdit email. Ovsem kdyz dam svoji postavu druhou 2lvl, tak se mi bezproblemu zapne. Ale v tom neni ten problem uz asi 10x to mohlo bejt jsem zadal ten email dokonce jsem daval i druhej email a nic mi neprislo. Tak pls co stim?? Diky rad bych si zahral :D
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: E-mail

Příspěvekod Aries » ned 09. pro 2012 21:36:05

Lidi F2P hrají očividně i přes level 16, čili je asi problém někde u tebe, že máš plnou schránku nebo tak, jak jsem ti už psal v poště.
Přihlaš se na SWTOR.com, dej tomu e-mail, a musí ti přijít ověřovací kód.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
prohypno
Jméno ve hře: buccaner
Herní třída: Sith Inquisitor

Příspěvekod prohypno » pon 10. pro 2012 14:05:03

JJ rad bych , ale plnou scharanku nemam psal jsem tam 2 adresy ruznejch emailu a nic. Ja vim ,ze si mi takhle radil ale furt nic tak pls na jakej email mam kdyztak nampsat do swtor o tomhle problemu pls?? Diky
Sky-Ruda
Jméno ve hře: Sky-ruda
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Sky-Ruda » pon 10. pro 2012 16:13:44

pokud si to jeste nevyresil tak jim napis nebo zavolej na support ;)
Orinis
Jméno ve hře: Orinis

Příspěvekod Orinis » stř 06. črc 2016 17:16:05

Mám stejný problém.
Po dosažení 20 lvl mi hra napsala že se musím potvrdit přes email, ale nic mi na něj nepřišlo - řek sem si tak co asi problém s F2P tak si hru zaplatím, vybral jsem si první 60 denní možnost a měl mi přijít odkaz na email, zkontroluju a zas nic - tak pátrám dál mrknu na svůj účet a ejhle není v něm vyplněn email ačkoli vím že jsem ho zadal, no nic zadal jsem ho znova, zeleně se mi potvrdilo zadaní ale při opětovné kontrole opět není vyplněný,
možná je problém právě v tom, ale nevím co s tím.

Momentálně nemohu hrát jelikož jsem dosáhl lvl 20, nemohu si ani zaplatit hru jelikož hra nekomunikuje s mim emailem. Používám email od seznamu zkoušel jsem i vytvořit nový, ale problém zůstává. Podpora uvedena na stránkách SWTOR je "https://help.ea.com" našel jsem si jí, pře-volil na českou podporu, kde mi řekli že hru nemají na starosti a anglicky bohužel neumím abych se domluvil s amíky (ne natolik abych zvládnul hovor)

může mi někdo pomoci zde ? je třeba jiný email ? musím se registrovat ještě na origin.com nebo někde ???
Už nevím jak pokračovat, hru jsem stáhl s oficiálních stránek SWTOR kde jsem si i vytvořil účet a do teď vše makalo

Edit: zkoušel jsem už i vytvořit emaily u jiných poskytovatelů, nepomohlo to, ať zadám na účtě jakýkoli vytvořený email, vždy mi nejprv vyskočí hláška že je neplatný, pokud ho zadám znovu do opravného okna, zezelená že se uložil, ale při kontrole uložený není.

Edit 2 : Dosáhl jsem pokroku při registraci emailu na googlu, přišla mi na něj konečně registrační správa když sem jí ale odklikl hodilo mi to zpět na stránkách SWTOR hlášku

"An error has occurred.
Your email address could not be validated.
Please check the URL and try again."

(Došlo k chybě.
Vaše e-mailová adresa nemůže být ověřena.
Zkontrolujte prosím adresu a zkuste to znovu.)

Lidi kde mam založit email aby to fungovalo ? zkoušel jsem Seznam, Atlas, Google.
Obrázek
joshuatree
Herní třída: Trooper

Příspěvekod joshuatree » stř 06. črc 2016 18:20:58

Google určite funguje, u seznamu viem, že tie správy z SWTOR hádže niekde do spam koša.
Orinis
Jméno ve hře: Orinis

Příspěvekod Orinis » stř 06. črc 2016 18:29:26

koš jsem samozřejmě kontroloval, schránku mam vyčištěnou, ale nepřišlo mi nic ani na seznam ani na atlas, teprv až na google který má koncovku ".com" mi dorazil mail ale zase potvrzeni přez něj nefunguje - co mi vypisuje jsem psal výše ...

to samé co mail na googlu mi děla i mail na Yahoo

Tahle hra mě vážně chytla, dělám co můžu abych ji mohl hrát dál, ale už si nevím rady kuli těmhle nesmyslům co tu tu máj ohledně učtu, mi brzy nezbyde nic než to tu zabalit :(

Tak problém vyřešen u Yahoo stačilo chvilku počkat cca 15 min a po té registrace mailu na něm funguje :) UFF pokud se to stane někomu dalšímu snad mu mé půldenní trápení pomůže :) hehe Yahoo do hry :)
Obrázek

Zpět na