Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Aries » ned 10. črc 2016 08:00:18

Legacy Banka se ti na novy server nezkopiruje. Musis to pretahat do soukrome banky postavy, kterou presouvas.

A o Strongholdy bys prijit nemel, jenom se deaktivuji a musis znovu zaplatit puvodni aktivaci poplatek, pokud jsi ji puvodne kupoval za kredity. Pokud puvodni unlock byl za Cartel Coins, tak jakakoliv reaktivace je zadarmo.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Yseris
Jméno ve hře: Yseris
Herní třída: Sith Inquisitor

Příspěvekod Yseris » ned 10. črc 2016 21:58:09

Tak to mě štve.. V legacy jsem měl spousty drahých věcí a ted jsou holt fuc
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » pon 11. črc 2016 21:11:42

Tak jako ono te pred tim system varuje, ze se to neprenese. to ze to nectes je tvuj problem :)

Kazdopadne kdyz si pretahnes postavu ktere to vsechno naskladas to normalni banky, tak to muzes mit zpatky

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Yseris

Příspěvekod Yseris » stř 13. črc 2016 05:06:16

Aries píše:Tak jako ono te pred tim system varuje, ze se to neprenese. to ze to nectes je tvuj problem :)

Kazdopadne kdyz si pretahnes postavu ktere to vsechno naskladas to normalni banky, tak to muzes mit zpatky

Mě to logicky nenapadlo. Řikal jsme si normální banka nebo legacy je to jedno. A hlavně při transferu na mě hlavně vyskočí hlaška jen o emailu. Kdyby tam na mě vyskočila legacy banka. Tak bych si schoval to mi věř. :D Každopadně nečetl jsem to celé u toho transferu. Jen ty hlašky co na tebe vyskočí. A tam je právě jen zmíňka o emailu.
Yseris

Příspěvekod Yseris » úte 16. srp 2016 14:04:49

Tak co říkate na Chapter 16 – The Battle of Odessen?
Já jsem hodně zklamaný z toho konce.. A štve mě, že další datadisk udělají na stejný princip jako byl tento.. Ale tentokrát už jim na špek s předplatným neskočím. Zaplatím si měsic kdy to vydají a potom až o poslední chapter.
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » úte 16. srp 2016 22:00:22

Zklamany proc? Jedna se o relativne typicky "konec sezony serialu". Hlavni nepritel byl porazen, a na obzoru je nova hrozba. Cekat kompletni rozuzleni vseho, co se nakouslo, bylo dost nerealne, a ani to nikdy nebylo v planu.

Red Eclipse

Loptak
Jméno ve hře: Loptakin
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Loptak » sob 08. říj 2016 15:58:48

Zdravím,
po delší době jsem zase zapl SWTOR a koukam ze na Tomb of Freedon Nadd je docela mrtvo..... je to teď normální? Nebo jen takové období?
Popřípadě kde je teď nejaktivnější základna CZ/SK hráčů a převod postav na jiný servr se dělá jak?
Děkuju za případné odpovědi....
joshuatree
Herní třída: Trooper

Příspěvekod joshuatree » ned 09. říj 2016 07:28:48

PVP servery, mi príde, majú asi najnižšiu populáciu. Najviac je myslím na PVE (The Red Eclipse) Prevod sa robí cez credits na stránkach http://www.swtor.com/ - my account - character transfer, len je to drahé, stojí to 1000 cc.
Loptak
Jméno ve hře: Loptakin
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Loptak » ned 09. říj 2016 07:38:36

Děkuju,
1000cc neni zase tolik. Každopádně mi přijde, že teď je tam mnohem míň lidí než třeba před pul rokem.
joshuatree
Herní třída: Trooper

Příspěvekod joshuatree » ned 09. říj 2016 09:38:30

Je, všetci čakajú na začiatok decembra keď príde KOTET. Plus časť hardcore hráčov to vzdala preto, že už zo 2 roky neprišla žiadna OP, a ani FP.

Zpět na