Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Gravelark » úte 07. kvě 2013 09:57:00

JarekInderka píše:
Gravelark píše:u příběhu jedi knighta jsem měl podobný feeling jak u mass effect. prostě hrdina nad hrdiny.

a co se týče konce mass effectu, tak já si vůbec nestěžuju. nejsem ten typ, co se patlá v logice příběhů, pokud to není vyloženě do očí bijící. já si u trojky parádně pobrečel (tuchanka, rannoch a rozlučková procházka před finální bitvou :) ). a konec (synthesis) jsem si taky užil a docela mi to i sedělo. ale jak říkám, nerýpu se v tom :)



Tak já nepochopil tu logiku, jak je možné, že ti co byli zabiti Reaprem jsou na konci živá. Ale budiž. :D


tak teď ti popravdě nerozumím a asi jsem něco prošvihl...
Uživatelský avatar
JarekInderka
Příspěvky: 148
Registrován: úte 23. dub 2013 10:05:19
Jméno ve hře: Jarek
Herní třída: Jedi Consular

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod JarekInderka » úte 07. kvě 2013 17:43:09

Když už to tu řešíme. Tak pochopil někdo, co jsou ti Reapři zač a kdo a za jakým účelem je stvořil? Nebo proč dělají to, co dělají.

Možná jsem tupý, ale nepochopil jsem to. :D


Cassius píše:Miluju PVP, teď v létě si koupím novej komp a konečně si užiju WZ na maximum bez trhání. Příběh..atd. mi může vlézt na hrb. Co se týče story tak KOTOR je na tom výrazně lépe než SW:TOR, ale tohle je MMO a to je největší síla této hry. Když si chci užít dobrou singlovku tak nebudu hrát SW:TOR, na trhu jsou desítky skvělých single her. Dneska už jsou dostupné i za pár dolarů v akci na Steamu, GOGu, GamersGate,..atd.


To já TOR hraji jen kvůli příběhu. :) Pokud bys chtěl doporučit skvělou RPG s hutným, epickým příběhem, tak šáhni po Planescape Torment.
tygerd
Příspěvky: 221
Registrován: pon 28. kvě 2012 18:38:15

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod tygerd » úte 07. kvě 2013 18:01:40

JarekInderka píše:Když už to tu řešíme. Tak pochopil někdo, co jsou ti Reapři zač a kdo a za jakým účelem je stvořil? Nebo proč dělají to, co dělají.

Pokud jsi nehrál DLC Leviathan, tak si ho sežeň a zahrej si ho. Už je to nějakou dobu co jsem ME hrál a tak mi přesné detaily rozhovorů vypadly z hlavy. Pokud chceš vědět více, tak si zahrej Leviathana.
Následující text obsahuje spoilery, zvýrazněním text zviditelníte:
Reapery stvořili Leviathani. Vypadají podobně jako Reapeři, ale jsou to organické bytosti. Za své existence hledali odpověď na koloběh života, že syntetyci se vždy vzbouří proti svým stvořitelům. Proto vytvořili Catalyst aby hledal odpověď čímž uvedli do procesu vyhlazování každých 50 000 let. Leviathani si až pozdě uvědomili, že i oni sami jsou součástí koloběhu a proto je Catalyst vyhubil a jejich těla (tělesná energie nebo tak) byla použita k vytvoření prvního Reapera - Harbringera. Od té doby každých 50 000 let dojde k vyhlazení vyspělých civilizací. Mrtvá těla jsou použita k vytvoření nových Reaperů (proto v ME3 na úplném konci bylo plno těl v Citadele - recyklace :D). Jejich činnost tak vytváří jakýsi řád v chaosu života. Kdyby tam Reapeři nebyli tak se dříve či později Leviathani vyhladí mezi sebou a vezmou sebou i nevyspělé civilizace. V podstatě by byl vyhlazen veškerý život. Cílem Reaperů je najít odpověď na cyklus života nebo smysl života, najít řád v chaosu. Dokud nenajdou odpověď tak budou vyhlazovat každých 50k let civilizace.
Obrázek
Uživatelský avatar
Cassius
Příspěvky: 454
Registrován: pon 31. říj 2011 19:04:57

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Cassius » úte 07. kvě 2013 18:44:52

JarekInderka píše:Když už to tu řešíme. Tak pochopil někdo, co jsou ti Reapři zač a kdo a za jakým účelem je stvořil? Nebo proč dělají to, co dělají.

Možná jsem tupý, ale nepochopil jsem to. :D


Cassius píše:Miluju PVP, teď v létě si koupím novej komp a konečně si užiju WZ na maximum bez trhání. Příběh..atd. mi může vlézt na hrb. Co se týče story tak KOTOR je na tom výrazně lépe než SW:TOR, ale tohle je MMO a to je největší síla této hry. Když si chci užít dobrou singlovku tak nebudu hrát SW:TOR, na trhu jsou desítky skvělých single her. Dneska už jsou dostupné i za pár dolarů v akci na Steamu, GOGu, GamersGate,..atd.


To já TOR hraji jen kvůli příběhu. :) Pokud bys chtěl doporučit skvělou RPG s hutným, epickým příběhem, tak šáhni po Planescape Torment.


Dík ale PsT už jsem hrál, dobrá gamesa, boj prakticky o ničem, ale příběh fakt dobrej. Nejlepší je to hrát s co největší charismou a inteligencí kvůli dialogům. Jinak jsem dohrál prakticky každou známější RPG hru tzn. všechny Gothicy, TESy, Neverwintery, Baldury, Kotory,..atd.
Uživatelský avatar
Imbik
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 166
Registrován: stř 12. říj 2011 05:54:35
Jméno ve hře: Imbik

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Imbik » ned 12. kvě 2013 16:55:01

Obrázek
tygerd
Příspěvky: 221
Registrován: pon 28. kvě 2012 18:38:15

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod tygerd » ned 12. kvě 2013 17:26:07

Imbik píše:http://www.youtube.com/watch?v=9P2zkzXX3XE

toto je fakt moc :D

Pustil jsem si to třikrát a nepochopil jsem pointu. Prvně se tam cituje, že hra nemá kvalitní open world PVP, pak něco o tom, že je zakázané farmení a nakonec nějaká citace hardcore RP hráče, který chce aby Bioware udělalo Jedi podle jejich filozofie nebo co.
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Aries » pon 13. kvě 2013 11:53:25

Pointa není, jenom nějaký s prominutím pablb nechal text-to-speechem přečíst nějaké nic neříkající topicy a udělal z toho video...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Sherlock161
Příspěvky: 449
Registrován: pon 08. srp 2011 12:04:31
Herní třída: Smuggler

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Sherlock161 » úte 14. kvě 2013 09:07:07

Pointa je, že se lidi baví na neúspěchu swtoru a dělají na to videa, které mají úspěch a sledovanost, tenhle týpek má přes 2000 odběratelů, ale to video má desetitisíce shlédnutí, tak proč ne. :-) tady je druhej díl http://www.youtube.com/watch?v=J-2c1cz6 ... tion_66568
tygerd
Příspěvky: 221
Registrován: pon 28. kvě 2012 18:38:15

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod tygerd » úte 14. kvě 2013 10:24:24

To chápu, ale v tom videu není ani zmínka o neúspěchu ToR. Open world PVP není nikde propracované. Pak zmínka o farmení je vytržená z kontextu, takže nevíme o co tam vlastně jde. A to že nějaký hráč chce hardcore Jedi classu je jen jeho přání. V tom druhém videu jsou jen epic fail komentáře na fórech. Takže, co je ten "neúspěch"?
Obrázek
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Gravelark » úte 14. kvě 2013 10:27:59

haters gonna hate... hlavně sherlock si hned musí uchcat do kalhot, jakmile se tu objeví jen náznak trollingu :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron