Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
Uživatelský avatar
snebka
Příspěvky: 86
Registrován: pát 26. srp 2011 10:06:17
Jméno ve hře: Kabago
Herní třída: Bounty Hunter

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod snebka » úte 12. led 2016 21:11:20

Když už mluvíme o KOTFE. Po přechodu na datadisk ( nebo už předtím po patchi?) zmizeli staty jak cunning, strenght atd a zůstal jen Mastery a Endurance. Většinou jsem bral vybavení jenom z questů, ale občas taky z různých flashpointů. A právě v tom je háček. Dá se nějak rozpoznat co pro tu konkretní postavu je a co ne? Vím, že když uvidím dlouhou sukni tak to pro BH nebude, ale u takových přileb mám větší problém :D


:blaster:
Kabago - Bounty Hunter
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Aries » stř 13. led 2016 17:08:52

Da se to poznat podle jmena, ikony, nebo podle typu (Light, Medium, Heavy).
Ale kazdopadne je to vicemene jedno, hlavni zdroj vybavy behem levelovani je ze si kupujes modifikace za Data Crystals. Pro endgame jsou to pak tokeny a nebo veci, kde to je jasne rozdelene polde jmen (Supercommando, Force Master, atd)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Vydra
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14. led 2016 10:37:10
Jméno ve hře: Vydra MegaVydra
Herní třída: Bounty Hunter

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Vydra » čtv 14. led 2016 14:13:22

Nehrál jsem to tak pul roku možná víc až ted od nového patche a rozdíl v obtížnosti "zjednodušení" je viditelný ale pro mně osobně lepší.
Před tím jsem neměl s ničím problém ale na spoustu věcí jsem se musel ptát teď je to uživatelsky přijemnější.
Zatím jsem na začátku s novou postavou shadow lvl 15 a už dostávám věci co byli až o x lvl nahoře . Pamatuju si "snad dobře" že tam kde byli heroic x4 jsou teď x2 a dá se to i s kompanionem což je rychlejší ale zase o dost jednodušší. Pokud je to pro skalní hráče co mají všechny postavy krok z5 tak to chápu ale určité zjednodušení a přístup pro širší veřejnost vítám protože si pamatuju že i s charakterem 50lvl jugg a bounty hunter jsem měl problém dostat se do operací atd ... nikdo mně nechtěl trvalo by mi mraky času vylepšit si gear ve flashpointech a na to nemám čas hraji příležitostně...Navíc quilda byla nutná a k tomu ts a hrát to furt aby ho lidi braly na mise a to takhle nemůžu no.Pokud je tam nějaké zjednodušení tak to vítám.
Reeki
Příspěvky: 19
Registrován: pon 11. led 2016 11:42:35

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Reeki » pon 18. led 2016 07:21:30

Zdravím.

Tato dotazy jsou víceméně určeny v sekci guildy, ale tam je mrtvo, tak se raději zeptám tady.

1. Nehál jsem hru cca 3 roky, za tu dobu prošlo SWTOR spousty změn a počítám, že i servery s hráči, ale když jsem hrával před léty, bylo na fleetu vidět sposta cz/sk hráčů a guild a teď jsem za cca 14 dní hraní, žádného hráče ani guildu nepotkal, chtěl jsem se tímto zeptat, jak poznám na kterém hrají serveru a v případě zda-li tady také funguje,možnost migrace na jiný server, popř. jestli zde funguje cross-server, tak jako u konkurence.

2. S první otázkou souvisí můj druhý dotaz, abych získal co nejlepší PvE gear, je vůbec potřeba mít guildu, anebo lze vystačit s randomem třeba fleshpointy, heroiky a výjmečně operace na 65 lvlu, jelikož end game obsahu jaksi moc nerozumím.

předem díky za tipy
Waadu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25. bře 2013 15:09:12
Jméno ve hře: Waadu
Herní třída: Sith Inquisitor

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Waadu » sob 23. led 2016 09:56:30

i třeba k heroic gearu se dostaneš přes craft, jen solo, akorát je potřeba spousta kreditu na materiál ...
Reeki
Příspěvky: 19
Registrován: pon 11. led 2016 11:42:35

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Reeki » sob 27. úno 2016 13:35:48

Hele jeden dotaz, dá se nějakovým způsobem přeskočit hlavní dějová línie , až na začátek Kotfe, protože mě moc nebaví hrát Revan datadisk atd. a rád bych již hrál poslední datadisk.
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Aries » sob 27. úno 2016 18:29:46

Jakmile jsi level 60, tak by jsi mel mit moznost ten pribeh odstartovat z konzole na lodi, odkud jsi startoval Rise fo the Hutt cartel a Shadow of Revan.

Ale pocitej s tim, ze prijdes o uvod. Sice se ti trochu vysvetli v uvodnim "crawl textu" (text co mas pred kazdym SW filmem a na zacatku hry), ale videt to je uplne jina vec.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Reeki
Příspěvky: 19
Registrován: pon 11. led 2016 11:42:35

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Reeki » úte 01. bře 2016 06:36:27

Které povolání za republiku přidává buff critikál po dokončení základnáho příběhu a následně ho mají přes legacy všechny mé postavy ?

Vím, že za imperium je to imperialní agent, který mě ale děsně nebaví hrát a myslel jsem sim že to bude za republiku trooperm ale nením ten dává buff endurance, takže pořád nevím, které povolání má ten buff, poradte někdo díky předem.
joshuatree
Příspěvky: 37
Registrován: stř 27. led 2016 11:14:07
Herní třída: Trooper

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod joshuatree » úte 01. bře 2016 10:40:30

Dvojička agenta na republike je smuggler. Inak, nebaví ťa spôsob hrania, alebo príbeh? Pretože operative a sniper sa hrajú totálne inak:)
Reeki
Příspěvky: 19
Registrován: pon 11. led 2016 11:42:35

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Reeki » úte 01. bře 2016 14:23:10

No mě nebaví operativa, kde mam dps, které je kombinací meele a střelce a to se mi nelíbi, mám rád buď, čistokrevné meele ( mám maraudera), anebo čisté range dps (mám sith sorcerera), oboje mě baví, ale ten mix meele/range je mi proti srsti

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron