Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
Uživatelský avatar
Cassius
Příspěvky: 454
Registrován: pon 31. říj 2011 19:04:57

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Cassius » úte 20. srp 2013 20:45:11

Protoze nikdo moc 8v8 ranked nechodi. Kdyz uz to slozis, tak nemas protivnika. Vzhledem k tomu, ze porad neni cross server, tak jsou asi dlouhy fronty. Pouze muj nazor...
Jinak lidi od nas se na 4v4 zatim docela tesej, prave z duvodu, ze se to da lip slozit.



Hm, asi máš pravdu, nevím v jakém stavu je ta hra teď. Btw, koukal jsem na ten váš server, ty jsi tam konkrétně někde zmínil mě jako jediného člověka co chodil s Imbíkem v DoT PVP, to je od tebe hezké, že jsi si na mě vzpoměl. :D Jo a ty čtyřkové RWZ se budou hrát na nějakých speciálních mapách ? Někde jsem četl, že to bude systém "Last Stand" , tzn. ostatní zemřou, nerespawnou se a bude se bojovat do posledního člověka ? To zní jako klasické arény ve WOWku, ne ?
Uživatelský avatar
Darth Gurth
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 291
Registrován: úte 04. led 2011 19:16:21
Jméno ve hře: Theriss
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Liberec

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Darth Gurth » úte 20. srp 2013 21:04:37

Hele ja vubec netusim, vis ze na PvP nejsem :). Ale co vim, tak uz by 4v4 melo byt na PTS...
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Aries » úte 20. srp 2013 22:03:06

Areny maji specialni mapy (aktualne 3, tattoine, Space Station a Corellia), mela by byt i ctvrta na Makebu, ale tam nejak vyvojari narazili na nejakych dost problemu, takze ji museli stahnout, nez to doladi.
Hrajou se na system Team Deathmatch na "best 2 of 3". Cili dva tymy co se navzajem snazi vyvrazdit (ozivovani neni) a kdo vyhraje 2 ze tri kol, vyhrava hru. Kazde kolo je omezene na 5 minut. Po peti minutach tam znudeny Giradda the Hutt zacne vpoustet jedovaty plyn, ktery vsechny vyhodi ze stealthu a postupne hrace natlaci doprostred mapy.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
JarekInderka
Příspěvky: 148
Registrován: úte 23. dub 2013 10:05:19
Jméno ve hře: Jarek
Herní třída: Jedi Consular

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod JarekInderka » pát 23. srp 2013 09:24:19

Prosím vás, když jsem si koupil datadisk, kde si ho mohu stáhnout?
tygerd
Příspěvky: 221
Registrován: pon 28. kvě 2012 18:38:15

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod tygerd » pát 23. srp 2013 09:39:30

Datadisk už dávno v PC máš. Akorát jsi si ho tou koupi zpřístupnil ve hře.
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Aries » pát 23. srp 2013 11:56:48

Tak, datadiskove soubory byly soucasti Patch 2.0, aby pochopitelne mohli vsichni videt nove veci, stejne jako to dela kazda MMO. Koupenim se ti akorat "prepnul vypinac" v uctu, a povolily se nove moznosti
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
JarekInderka
Příspěvky: 148
Registrován: úte 23. dub 2013 10:05:19
Jméno ve hře: Jarek
Herní třída: Jedi Consular

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod JarekInderka » pát 23. srp 2013 17:07:47

Aries píše:Tak, datadiskove soubory byly soucasti Patch 2.0, aby pochopitelne mohli vsichni videt nove veci, stejne jako to dela kazda MMO. Koupenim se ti akorat "prepnul vypinac" v uctu, a povolily se nove moznosti



co je to za planetu CZ-198? :D :D :D šedá na level 55. :D :D
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Aries » sob 24. srp 2013 15:04:35

CZ-198 byla pridana v Patch 2.3, jedna se o novou sadu daily misi, novou reputaci, dva jednoduche flashpointy a kratky pribeh (zacina na fleete u droida v GTN sekci) vsechno o tom mas na strankach
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
JarekInderka
Příspěvky: 148
Registrován: úte 23. dub 2013 10:05:19
Jméno ve hře: Jarek
Herní třída: Jedi Consular

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod JarekInderka » ned 25. srp 2013 08:40:16

Jak jste porazili prvního syna? :roll: Mám o 4 levely víc. Nedávám mu šanci, ale když klesne jeho život na 1/2, zatímco mě vzal tak 2k životů, tak najednou vyvolá kouzlo collapsed cavern, dá mi damage 34k a já jsem mrtvý na první úder. :x Takto tupé pravidla nejsou ani v diablu. :x :roll: :twisted: A to už je na pováženou.
tygerd
Příspěvky: 221
Registrován: pon 28. kvě 2012 18:38:15

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod tygerd » ned 25. srp 2013 15:16:25

Zkusil jsi interrupt? Zkusil jsi se schovat před ním, třeba za sloup, bednu?
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron