Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Aries » ned 19. kvě 2013 22:08:52

Jako jo no zapomenuty otazky to je problem, ale bohuzel, platis za vlastni blbost kdyz si tam das neco co nemuzes odvodit :D

Jak to je pri nejakem slevovani na zahranicni volani to vazne nevim, protoze to se ridi tvym tarifem, pokud vim. Ono to neni zadna specialni linkaextra zpoplatnena, kdyz volas z Anglie, tak proste volas za cenu mistniho hovoru. Ale kdyz z Ceska, tak k tomu platis tu prirazku operatorovi za mezinarodni hovor.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Cassius

Příspěvekod Cassius » ned 19. kvě 2013 22:21:39

Bezpečnostní otázka je fakt důležitá, prostě si tam každej musí dát to co nikdy nezapomene. Mezi nabídkami bývá často jméno matky za svobodna, jméno prvního zvířete, přítelkyně,...atd. Už jsem se setkal s lidma co tam naflákaj první co je napadne a druhej den neví co tam bylo. A zas - je dobrý si to někam napsat, no na HDD do pozn. bloku radši ne, co kdyby se něco s počítačem stalo a už jsi to nenastartoval. Prostě starej dobrej papír a tužka.
tygerd

Příspěvekod tygerd » pon 20. kvě 2013 08:52:03

JarekInderka píše:Jinak, jaké máte zkušenosti s hráčským servisem? Já naprosto katastrofální. :evil: Nijak ti nepomůžou a chtějí po tobě, abys tam zavolal a účet sám platil. :evil:

Jinak, když už mluvíte o kotoulu u agenta. Tak to by mělo být jako klasický pohyb u každé postavy. ;) A u Jedi by neškodilo nějaký skok, přitažení zbraní a odražení protivníka. :)

Jedi Guardian má dva skoky - jeden na spoluhráče a jeden na nepřítele. Dále má Force Push, neboli odstrčení nepřítele.
Jedi Sage zas může přitahovat k sobě spoluhráče a Jedi Shadow může přitahovat nepřítele.
Vanguard může přitáhnout nepřítele a nebo skočit na nepřítele.
Agent neměl nic, teď má kotoul.
Obrázek
Imbik
Disciple of Tenebrae
Jméno ve hře: Imbik

Příspěvekod Imbik » pon 20. kvě 2013 09:51:28

Cassius píše:Před patchem 2.0 bylo PVP lepší, doufám ,že se BioWare pochlapí a vratí se do dob kdy to fungovalo.

tebe nesrali smash moroni? 3 te nacharguji, daji smash a konec? myslim, ze ted je to pvp povedenejsi, i kdyz ma stale mouchy...
Obrázek
Cassius

Příspěvekod Cassius » pon 20. kvě 2013 12:23:05

Imbik píše:
Cassius píše:Před patchem 2.0 bylo PVP lepší, doufám ,že se BioWare pochlapí a vratí se do dob kdy to fungovalo.

tebe nesrali smash moroni? 3 te nacharguji, daji smash a konec? myslim, ze ted je to pvp povedenejsi, i kdyz ma stale mouchy...

No chvíli jsem jednoho takovýho hrál, to určitě víš. :D Nevím jak to je teď jestli to nějak víc nerfli, ale nedivil bych se kdyby jo. Tenkrát jsem skočil mezi skupinku a dal všem jednou ránou AOE za 6k a to jsem měl modrej gear. To bylo trošku trapný no. Stejně bych toto Mara už nehrál, buď zas PT nebo bych dolevelil Assasina.
JarekInderka
Jméno ve hře: Jarek

Příspěvekod JarekInderka » pon 20. kvě 2013 16:55:12

Kotouly jsem myslel obecně pro všechny. Silový skok, odražení a přitažení pro všechny, jenž používají Sílu.
Gravelark
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Gravelark » úte 21. kvě 2013 21:46:00

kotouly jsou v gw 2 a klidně bych je zrušil. samozřejmě, že je na tom založen koncept boje, ale mě teda moc nevyhovuje...
tygerd

Příspěvekod tygerd » stř 22. kvě 2013 08:43:08

Gravelark píše:kotouly jsou v gw 2 a klidně bych je zrušil. samozřejmě, že je na tom založen koncept boje, ale mě teda moc nevyhovuje...

No jo, musíš se tam vyhnout útoku sám a nespolehat na vysoký dodge rating :D Hra začíná vyžadovat pozornost a skill hráče a už je to nehratelné? Celkem jsem si početl, že to lidem vadí :D A pak, že někdo chce hru o skillu a když to dostanou tak brečí, že to je náročné :D
Obrázek
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » stř 22. kvě 2013 12:08:34

Tak jako ono jde o to, ze pri kotoulovani musis v onlineovce pocitat i s nejakym zpozdenim, a kdyz to mas napocitany blbe, tak treba unhuti neni mozny, coz je pri tom, kdy na tom zalozis cely system, pekne na kokos...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Gravelark
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Gravelark » stř 22. kvě 2013 15:56:20

tygerd píše:
Gravelark píše:kotouly jsou v gw 2 a klidně bych je zrušil. samozřejmě, že je na tom založen koncept boje, ale mě teda moc nevyhovuje...

No jo, musíš se tam vyhnout útoku sám a nespolehat na vysoký dodge rating :D Hra začíná vyžadovat pozornost a skill hráče a už je to nehratelné? Celkem jsem si početl, že to lidem vadí :D A pak, že někdo chce hru o skillu a když to dostanou tak brečí, že to je náročné :D

no já neřekl, že je to nehratelné, nebo že by pro mě gw bylo náročné, jen mě to nebaví. nevím, jestli kotoulovat znamená skill, ale tak budiž. mám tam postavu mesmera a mnohem náročnější mi přinde vybudovat combo abych vytvořil klony s efektivní rolí pro sebe a partu. a předpokládám, že tak to bude u všech class. kotoul je zajímavý doplněk, ale prostě mi to narušuje plynulost boje.

a jak říká aries, mnohokrát nedodgnu, přestože si jsem celkem jistý, že bych měl... ale nechci se o tom hádat, jen jsem to tak nahodil.

Zpět na