Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
Cassius

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Cassius » úte 14. kvě 2013 22:10:29

M&M6, M&M7 i M&M8 byly fajn hry, M&M9 jsme nedohrál...

DA:O jsem dohrál v pohodě, přišlo mi to o dost lehčí než oba BG. Bylo to zábavné a obtížnost mi přišla tak akorát. Hrál jsem to na Normal, na Hard je to asi o ničem jiném.
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » úte 14. kvě 2013 22:22:30

Zajímavé, mě DAO nikdy tak těžké nepřišlo :) (přiznám se že už nevím co jsem jel za obtížnost, musím to zase někdy zahrát a vytvořit novou postavu pro import do da2) , a to jsem ho dohrál snad dvacetkrát (při opakovaném hraní doporučuju mod na přeskočení Fade, z toho mě vždycky mohlo klepnout). Tam asi nejtěžší nepřítel byl Arcane Horror (víceméně Lich)

K BG2 jsem se bohužel nikdy nijak nedostal, v té době jsem nebyl moc RPGčkař, ale spíš do RTS jako Age of Empires, moje snad první RPG byl Fallout na cdčkách z Levelu, protože jsem okolo sebe slyšel, jak je to výborná hra (a byla :) ). Ale poslední dobou pokukuju po ty Enhanced Edition (letos by měla být i EE pro BBG2), ale nějak jsem se ještě neodhodlal k tomu jí koupit.

Jinak myslím, že vývojáři hry pořád dělají, protože je to baví. Ale dnešní hráči jsou často nevděční (viz třeba SWTOR.com fórum) a chtějí všechno hned a pokud možno bez námahy... a samozřejmě že vydavatel musí těmhle lidem jít trochu na ruku, aby se jeho hry prodávaly.
Proto má každý vydavatel i své černé stránky, jako EA se svými sportovními tituly, ve kterých se snad mezi 2006 a 2010 nezměnilo nic než soupisky hráčů a stálo to opět plnou cenu... nebo Blizzard, který si po absorpci do Activision kompletně zdevastoval lore svého Warcraftu (regulérní zabíjení Lich Kinga, prastarých bohů, titánů, dračích aspektů světa a čert ví čeho všeho ještě)...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
JarekInderka
Jméno ve hře: Jarek

Příspěvekod JarekInderka » stř 15. kvě 2013 07:00:04

Tak doporučuji. Ale očekávej něco jiného než Dragon Age nebo Star Wars. Ale lepší než oboje dohromady.

Já jsem MaM9 taky nehrál. Jinak všichni opěvují šestky, ale mě se sedmičky líbili stejně nejvíc. Asi proto, že jsem je hrál nejdřív. :)
Gravelark
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Gravelark » stř 15. kvě 2013 09:59:28

no a takový witcher tě nechytl? já se přiznám, že po mass effect mám problém s jakýmkoliv rpg, páč ten příběh a vztahy mezi postavami byl naprosto uchvacující. ted jsem rozjel dao, tak jsem zvědavý, jestli se to tomu aspon trochu přiblíží. zároveň jsem rozjel i planscape, stejně jak aries jsem v té době taky hrál spíše strategie (c&c a aoe, age of wonders, rise of nations, homam!!!) a hry typu tomb raider a pak samozřejmě závodní... nhl, fifu a nfs. snad moje první pořádné rpg byl kotor :). ale ted to díky gogu doháním :). už mám koupené krom ps:t i oba neverwinter nights, icewind dale a bg :). jo a jarku, to se asi těšíš na nový torment, co? :)
JarekInderka
Jméno ve hře: Jarek

Příspěvekod JarekInderka » stř 15. kvě 2013 10:24:00

Uvidíme. Snad to bude stát za to. Ovšem překonat mistrovské dílo není tak snadné. :)
Zaklínač byl zajímavý, ale nedostalo mě to tak, jako BG, nebo PT.

Planescape hraj s co nejvyšší inteligencí, moudrostí a charismatem. Kašli na sílu, obratnost a odolnost. Pak si to užiješ.Příběh je lepší a propracovanější než v ME. Žádná klišácká záchrana světa před ultrazlosynem. Žádné velké konečné hrdinství. Nic takového. :)

Hra už nefunguje na XP?

Jak zrušit placení? Nikde jsem to tam nenašel.

Gravelok: Kdybys chtěl poradit v BG, řekni. Mám to projíté už několikrát. :)

Mimochodem, když se už otom bavíme, jak se vám líbí Final fantasy? :)
FF7 a FF8 jsou naprosto boží. :) Hlavně osmičky. :)
Viktor_H

Příspěvekod Viktor_H » sob 18. kvě 2013 15:49:48

Zdravím, mám dotaz ohledně současného stavu PvP. Někde jsem četl, že vývojáři chtějí PvP orientovat spíše na skill hráče, což znamená trochu upustit od zásadní role (chci mít např. s Recruit Gearem alespoň šanci...), kterou hraje equip... Je to pravda? A jestli ano, může mi prosím někdo alespoň přiblížit změny, které v PvP doposud proběhly?
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » sob 18. kvě 2013 16:37:38

Snizit zavislost na gearu bylo cilem zmen v Bolster systemu v Patchi 2.0. Bolster system je to, co dorovnava statistiky ve Warzonach, ale bohuzel, nejak moc se to nezadarilo a jsou tam zatim porad chyby.
Napriklad recruit gear ted uz nema smysl, protoze by bolster mel kazdemu dat "recruit-level" expertise, a snad kazda endgame PvE vybava je lepsi nez recruit.
Bohuzel kvuli te chybe v tom, jak se vypocitava tne boost je tak trochu k nicemu i PvP gear (Partisan atd), protoze je celkove slabsi nez PvE (arkanian, atd).

Cili aktualni situace je - tam kde je bolster (warzony a gree event lokace) nosit PvE gear, na mlaceni lidi v otevrenem svete je samozrejme vyhoda mit expertise ve vybave (cili PvP gear)

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Viktor_H

Příspěvekod Viktor_H » sob 18. kvě 2013 17:12:54

Aha. A jaké jsou plány do budoucna? Jakože co bylo/bude cílem úprav v PvP až se chyby vychytají??
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » sob 18. kvě 2013 19:18:57

Pred 2.0 bylo PvP ciste o tom, kdo ma vic expertise, novacci byli nemilosrdne drceni a nebo lidi leavovali kdyz videl ze maji v tymu plno recruit gear lidi.
Ted uz jsem dlouho nikoho leavnout nevidel, a uz neni tak snadne rozdrtit nekoho, kdo si do WZ odskocil mezi flashpointy a operacemi.

Cili osobne si myslim, ze az se povede opravit ty hlavni chyby (coz uz tak trochu jsou), tak to bude mnohem vic o skillu, alespon ve warzonach. Open World PvP stale bude vyhodnejsi v PvP vybave, protoze expertise v PvP zrejme zustane.

Z prave probehleho Meet and Greet s vyvojari v Dallasu se ma PvP dockat neceho "awesome" po patchi 2.2 (ktery bude 11.6)

Red Eclipse

Sherlock161
Herní třída: Smuggler

Příspěvekod Sherlock161 » sob 18. kvě 2013 20:34:35

Viktor_H: Pvp v swtor byl, je a vždycky bude, jak v tomto komixu. :-)

Obrázek

Zpět na