Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
Gravelark
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Gravelark » pon 06. kvě 2013 15:24:35

u příběhu jedi knighta jsem měl podobný feeling jak u mass effect. prostě hrdina nad hrdiny.

a co se týče konce mass effectu, tak já si vůbec nestěžuju. nejsem ten typ, co se patlá v logice příběhů, pokud to není vyloženě do očí bijící. já si u trojky parádně pobrečel (tuchanka, rannoch a rozlučková procházka před finální bitvou :) ). a konec (synthesis) jsem si taky užil a docela mi to i sedělo. ale jak říkám, nerýpu se v tom :)
Cassius

Příspěvekod Cassius » pon 06. kvě 2013 16:08:34

ordok píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se vyplatí investovat do swtor. Jsem fanoušek obou dílů Kotoru, takže co se týče příběhu, to si myslím bude dobré. Nicméně jsem již dávno četl, že zde byli bugy, a v mmo nebyl dostatečný end game obsah. Proto by mě zajímalo, jestli se to za tu dlouhou dobu změnilo. Taky by mě zajímalo, jestli čistě singleplayer této hry dokáže zabavit na delší dobu (resp. jestli je to podobné jak Kotor, Mass Effect...). Prostě bych rád věděl, jestli swtor je stejná zábava jako zmiňovaný Kotor nebo třeba Mass Effect (co se týče singleplayeru).
Dále bych se rád zeptal, jestli je pvp této hry zábavné nebo je jen spíš vedlejším prvkem. A nakonec bych ještě chtěl vědět, jak je to s aktivitou hráčů na serverech, jestli to hraje dost lidí nebo ne (jestli nebude problém sehnat někoho do groupy,...).
Určitě bych si chtěl hru platit pravidelněji (pokud bych si ji koupil), protože nemám zájem o free2play "osekanou" verzi hry, proto mě zajímají takové základní věci.

Díky všem za odpovědi.

Další odvážný pasažér zakoupil lístek na naší nepotopitelnou loď, vítejte na TORtanicu, přeji příjemnou cestu a pevné nervy.
http://www.youtube.com/watch?v=0KPMse1GQ4Y
http://www.youtube.com/watch?v=Wukj8jHo14g
http://www.youtube.com/watch?v=32N-43My3rs
tygerd

Příspěvekod tygerd » pon 06. kvě 2013 16:48:48

Cassius píše:Další odvážný pasažér zakoupil lístek na naší nepotopitelnou loď, vítejte na TORtanicu, přeji příjemnou cestu a pevné nervy.
http://www.youtube.com/watch?v=0KPMse1GQ4Y
http://www.youtube.com/watch?v=Wukj8jHo14g
http://www.youtube.com/watch?v=32N-43My3rs

Haters gonna hate.
Obrázek
JarekInderka
Jméno ve hře: Jarek
Herní třída: Jedi Consular

Příspěvekod JarekInderka » pon 06. kvě 2013 18:14:12

Gravelark píše:u příběhu jedi knighta jsem měl podobný feeling jak u mass effect. prostě hrdina nad hrdiny.

a co se týče konce mass effectu, tak já si vůbec nestěžuju. nejsem ten typ, co se patlá v logice příběhů, pokud to není vyloženě do očí bijící. já si u trojky parádně pobrečel (tuchanka, rannoch a rozlučková procházka před finální bitvou :) ). a konec (synthesis) jsem si taky užil a docela mi to i sedělo. ale jak říkám, nerýpu se v tom :)

Tak já nepochopil tu logiku, jak je možné, že ti co byli zabiti Reaprem jsou na konci živá. Ale budiž. :D

Aries píše:
Sky-Ruda píše:
a pribeh consula se rozjede ve ktere kapitole ?

Consular pribeh je jeden z nejkontroverznejsich, nekdo na nej nadava, a jini, vcetne me, na nej nedaji dopustit. Osobne mi prisel dobry uz od zacatku, ale nekteri se spis priklani k tmu, ze zacina byt dobry od Chapter 2 nebo 3

Ad ME3: Ja osobne zastavam Destroy Ending, protoze tam
Následující text obsahuje spoilery, zvýrazněním text zviditelníte:
Shepard prezije

Mě se líbí ten konec. Kdo je skutečně tvůj hlavní nepřítel.
Darth Gurth
Disciple of Tenebrae
Jméno ve hře: Theriss
Herní třída: Sith Inquisitor

Příspěvekod Darth Gurth » pon 06. kvě 2013 19:19:24

Aries píše:Ale Pokud jsi na PvP serveru, tak ti samozrejme nic nebrani zabit kazdeho Sitha co potkas
Dafuq, man? To jsi Jedi? Mas prevychovavat :lol:. Lidi neposlouchejte ho, jenom temna strana vam da silu a moc :P.
ObrázekObrázek
tygerd

Příspěvekod tygerd » pon 06. kvě 2013 19:22:10

Darth Gurth píše:
Aries píše:Ale Pokud jsi na PvP serveru, tak ti samozrejme nic nebrani zabit kazdeho Sitha co potkas
Dafuq, man? To jsi Jedi? Mas prevychovavat :lol:. Lidi neposlouchejte ho, jenom temna strana vam da silu a moc :P.

Peace is a lie, there's only passion!
Obrázek
ordok

Příspěvekod ordok » pon 06. kvě 2013 19:29:03

JarekInderka píše:
Aries píše:No, ukonceni ME trilogie je fail sam o sobe (vazne zacinam cil dal tim vic verit tomu, ze ho napsal sam Casey Hudson a odmital se o tom s kymkoliv bavit)

Jinak pribehy v SWTORu uplne takhle "epicke" jako v ME nejsou, ale myslim ze u nekterych by srovnani s KOTORy bylo na miste. Ale spousta se jich rozjede az pozdeji, ke konci prvniho aktu nebo zacatkem druheho...

Připadá mi, že tobě se konec moc nelíbil. :D

Jen pro ostatní, jméno Jarek(Jaroslav) se sklonuje

Jarek
Jarka
Jakrovi
Jarka
Jarku
Jarkovi
Jarkem

A ne Jarekovi. :D
Takhle prznit češtinu. ;)

Promiň, já se na to nedíval jako na jméno, ale jako na nick v angličtině :D tudíž jsem ponechal základní slovo a skloňoval ho. Moje chyba.

Jinak díky za odpovědi všem a musím říct, že mě SWTOR dost nadchlo, jak je to podobné s KOTORem (příběhově) :)
Určitě si to v nejbližší době pořídím.
JarekInderka
Jméno ve hře: Jarek

Příspěvekod JarekInderka » pon 06. kvě 2013 20:18:28

Darth Gurth píše:

Víš, co si můžeš s temnou stranou, že ano? :D

Jinak, taky vám vadí, že není v dovednostech rozdíl mezi Sithy a Jedii? Třeba blesk není nic jiného než vrh kamenu. A tak dále. :(
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » pon 06. kvě 2013 21:15:33

Jarek: Jak uz jsme ti nekolikrat psali, je to multiplayer hra, cili nektere veci museji ustoupit vyvazenosti. Inquisitor a Consular jsou zrcadlove kopie co se schopnosti tyka. zkratka nemuzes mit jednu postavu na jedne strane silnejsi, nez na druhe, aby si lidi neprisli, ze museji hrat jenom tu urcitou postavu, jinak by na tom byli hur.
Ze stejneho duvodu nemaji jednotlive rasy zadne specificke bonusy, co by nejak ovlivnily boj...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Cassius

Příspěvekod Cassius » pon 06. kvě 2013 23:00:30

Miluju PVP, teď v létě si koupím novej komp a konečně si užiju WZ na maximum bez trhání. Příběh..atd. mi může vlézt na hrb. Co se týče story tak KOTOR je na tom výrazně lépe než SW:TOR, ale tohle je MMO a to je největší síla této hry. Když si chci užít dobrou singlovku tak nebudu hrát SW:TOR, na trhu jsou desítky skvělých single her. Dneska už jsou dostupné i za pár dolarů v akci na Steamu, GOGu, GamersGate,..atd.

Zpět na