Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
JarekInderka
Jméno ve hře: Jarek
Herní třída: Jedi Consular

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod JarekInderka » pát 03. kvě 2013 21:25:23

Cassius píše:Já to hraju na Radeonu 5570, umíte si představit tu "plynulost" ?

Tak to mě hru zpomalovali spíš malé ramky. Měl jsem jen 1GB. Po přikoupení dalších 2GB mě hra jede plynule. :)
Cassius

Příspěvekod Cassius » pát 03. kvě 2013 21:38:08

JarekInderka píše:
Cassius píše:Já to hraju na Radeonu 5570, umíte si představit tu "plynulost" ?

Tak to mě hru zpomalovali spíš malé ramky. Měl jsem jen 1GB. Po přikoupení dalších 2GB mě hra jede plynule. :)

1 GB je fakt málo, RAMka je dneska fakt levná. Standartem je počítač s 8GB RAM přičemž 6 GB bohatě stačí i na ty nejnovejší herní pecky. Já mám momentálně taky 3 GB, ale jedu pořád na XPčkách, takže jí mám k dispozici dost. :D 7ky a 8ky žerou víc RAMky.
JarekInderka

Příspěvekod JarekInderka » pát 03. kvě 2013 21:40:16

1 GB je fakt málo, RAMka je dneska fakt levná. Standartem je počítač s 8GB RAM přičemž 6 GB bohatě stačí i na ty nejnovejší herní pecky. Já mám momentálně taky 3 GB, ale jedu pořád na XPčkách, takže jí mám k dispozici dost. :D 7ky a 8ky žerou víc RAMky.

Já vím než ty 3GB nepotřebuji. Stejně mě nové hry nebaví. Z nových mě baví jen ME(všechny díly), Zaklínač a ToR.

Taky by vůbec nebylo na škodu, kdyby se body do světlé, nebo temné strany přičítali podle chování na bojišti. Řekněme, že pokud bys jako první zaútočil v okamžiku, kdy bys nemusel, tak bys dostal body do temné strany Síly.

(edit by Gravelark: nepiš dva posty pod sebe, od toho je možnost editovat text)
Sherlock161
Herní třída: Smuggler

Příspěvekod Sherlock161 » sob 04. kvě 2013 09:00:03

Takže světlé body by se získávali za neúčastnění boje? Nebo můžeš k mobům dojít a zkusit jim to rozmluvit, jestli se nechtěj vzdát, určitě super zábava. :-P
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » sob 04. kvě 2013 09:09:59

Pouziva se system z KOTORu, boj je proste opet jenom herni mechanika a LS/DS se udelaji podle chovani v rozhovorech. Ale pokud boj vyprovokujes v rozhovoru, tak to DS body byt muzou.
Ziskavat body LS/DS neni ve hre vubec problem, a nektere postavy se proste boji nemuzou vyhnout (nemaji stealth, atd), cili by to zase ubiralo na vyvazenosti. A hra pro vice hracu musi byt vyvazena.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Gravelark
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Gravelark » sob 04. kvě 2013 09:14:07

:saber_ass: MAY THE FOURTH BE WITH YOU :hand:
JarekInderka

Příspěvekod JarekInderka » sob 04. kvě 2013 09:40:32

Sherlock161 píše:Takže světlé body by se získávali za neúčastnění boje? Nebo můžeš k mobům dojít a zkusit jim to rozmluvit, jestli se nechtěj vzdát, určitě super zábava. :-P

Ne, dostal bys body za to, že bys třeba se k někomu připlížil zezadu a napadl ho dřív, než on tebe. Nebo bys zabíjel civilisty. Ty kteří jsou označeni žlutou barvou.

Takto to funguje v Dark forces 2. A díky tomu sis mohl velice jednoduše korigovat ke které straně se přidáš. :)
Naposledy upravil(a) JarekInderka dne sob 04. kvě 2013 09:54:26, celkem upraveno 1 x.
Sherlock161
Herní třída: Smuggler

Příspěvekod Sherlock161 » sob 04. kvě 2013 09:53:35

To by ale dost omezovalo možnosti, jak hrát, třeba stealth classy, kteří chtěj jet světlou stranu, budou mít smůlu.
tygerd

Příspěvekod tygerd » sob 04. kvě 2013 10:28:48

Kdyby to bylo RPG jakože singleplayer, tak by to fungovalo, protože by to ovlivnilo jenom tebe. Ale v MMO to nejde udělat. Za zabijení žlutých dostat DS by bylo jednoduché, ale teď musíš příjit na způsob jak z nich dostaneš LS. Pro DS to je jednoduché - zabít vše. S LS by byl problém a to by vyžadovalo vytvořit nové mechaniky a funkce, třeba že jim dáš jídlo, kredity, medpacky, budeš je léčit apod.

Bylo by to fajn v podobě eventu. Event nemusí být obrovsky a mohlo by to býtt třeba něco na způsobu humanitární pomoci zničené oblasti nějakého světa. Někteří jedinci by lidem dávali jídlo a jiní by je hubily. Zní to hnusně protože to je obrazně řečeno :) A pak jak se rozhodneš danou "misi" řešit, tak budeš odměněn v počtu LS/DS. Ale dostávat ve světě za zabíjení tyhle body by bylo složité na pravidla a rovnováhu.
Obrázek
ordok

Příspěvekod ordok » ned 05. kvě 2013 01:15:01

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se vyplatí investovat do swtor. Jsem fanoušek obou dílů Kotoru, takže co se týče příběhu, to si myslím bude dobré. Nicméně jsem již dávno četl, že zde byli bugy, a v mmo nebyl dostatečný end game obsah. Proto by mě zajímalo, jestli se to za tu dlouhou dobu změnilo. Taky by mě zajímalo, jestli čistě singleplayer této hry dokáže zabavit na delší dobu (resp. jestli je to podobné jak Kotor, Mass Effect...). Prostě bych rád věděl, jestli swtor je stejná zábava jako zmiňovaný Kotor nebo třeba Mass Effect (co se týče singleplayeru).
Dále bych se rád zeptal, jestli je pvp této hry zábavné nebo je jen spíš vedlejším prvkem. A nakonec bych ještě chtěl vědět, jak je to s aktivitou hráčů na serverech, jestli to hraje dost lidí nebo ne (jestli nebude problém sehnat někoho do groupy,...).
Určitě bych si chtěl hru platit pravidelněji (pokud bych si ji koupil), protože nemám zájem o free2play "osekanou" verzi hry, proto mě zajímají takové základní věci.

Díky všem za odpovědi.

Zpět na