Obecná diskuze o hře

Vše o ToR
Gravelark
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Re: Obecná diskuze o hře

Příspěvekod Gravelark » úte 30. dub 2013 21:33:10

jennifer hale je všude :)
tygerd

Příspěvekod tygerd » úte 30. dub 2013 23:00:31

Má skvělý hlas, takže mi to nevadí. Je to ale těžší s jejím hlasem se vžít do nové dabované postavy, protože si vždy vzpomenu na Shepardovou. Aw chvilka nostalgie...
Obrázek
JarekInderka
Jméno ve hře: Jarek
Herní třída: Jedi Consular

Příspěvekod JarekInderka » stř 01. kvě 2013 13:39:13

No, tak musím říct, že Stark byl možná silnej, ale ten konečný boss.
Následující text obsahuje spoilery, zvýrazněním text zviditelníte:
První syn mistr Bakarn
, to je problém. :D
64k životů level 50. To se jen tak nevidí. :D
Naposledy upravil(a) Aries dne stř 01. kvě 2013 18:51:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: SPOILER TAGY
tygerd

Příspěvekod tygerd » stř 01. kvě 2013 16:49:29

To má jenom Consular tak silné bosse? Já třeba s Marauderem neměl problém sundat Darth Barase a ani jiné bosse.

Anyway, mám jen hrozně velkou smůlu nebo na Tomb of Freedon Nadd je Republika ve WZ vládnoucí frakcí? Začal jsem si dělat operativce healera a z odehraných 17 WZ mám jenom bídné dvě vítězství. Už z toho začínám mít nervy. Je to sice low pvp - jsem 20 lvl - ale už mě ta hra kvůli tomu nebaví. Ještě zkusím Scoundrela, jesli je to Imperiem nebo mojí smůlou na týmy.
Obrázek
JarekInderka

Příspěvekod JarekInderka » stř 01. kvě 2013 17:09:46

Ten zlosyn umí ubírat životy,to jako že jo. :D A navíc jich sám má pěknou řádku. Ale zjistil, že někdy je pěkně tupej. :D Hodí na tebe sílu tornádo, nebo jak se to jmenuje a tím tě sám léčí. :D

Každopádně jsem konečně po 1.5 roku dotáhl svou postavu až do konce. :D Jdu na Planescape Torment. :D
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » stř 01. kvě 2013 18:54:48

tygerd píše:To má jenom Consular tak silné bosse? Já třeba s Marauderem neměl problém sundat Darth Barase a ani jiné bosse.

Anyway, mám jen hrozně velkou smůlu nebo na Tomb of Freedon Nadd je Republika ve WZ vládnoucí frakcí? Začal jsem si dělat operativce healera a z odehraných 17 WZ mám jenom bídné dvě vítězství. Už z toho začínám mít nervy. Je to sice low pvp - jsem 20 lvl - ale už mě ta hra kvůli tomu nebaví. Ještě zkusím Scoundrela, jesli je to Imperiem nebo mojí smůlou na týmy.

Je to tvoji smulou na tymy. A taky tim, ze u Imperia je kazdy F2P noob, protoze "chce byt ten zlej", coz znacne podryva kvalitu tymu. Ale vicemene je to vyvazene a je to o tom, co za "trotly" (nemysleno jako urazka, krome pripadu, ktere si to zaslouzi) chytis od tymu, a to plati na obou stranach :)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
JarekInderka

Příspěvekod JarekInderka » čtv 02. kvě 2013 11:25:54

tygerd píše:To má jenom Consular tak silné bosse? Já třeba s Marauderem neměl problém sundat Darth Barase a ani jiné bosse.

Podle mě to moc nehodnoť. Já jsem na tento typ her hrozná lama. :D Já jsem zvyklý na jiný typ RPG. :)
Naposledy upravil(a) JarekInderka dne čtv 02. kvě 2013 11:29:41, celkem upraveno 1 x.
JarekInderka

Příspěvekod JarekInderka » čtv 02. kvě 2013 11:27:39

Aries píše:

Je to tvoji smulou na tymy. A taky tim, ze u Imperia je kazdy F2P noob, protoze "chce byt ten zlej", coz znacne podryva kvalitu tymu. Ale vicemene je to vyvazene a je to o tom, co za "trotly" (nemysleno jako urazka, krome pripadu, ktere si to zaslouzi) chytis od tymu, a to plati na obou stranach :)

To zase já zjistil, že bejt zlej neumím. :D Já i za imperium nejsem schopný se rozhodovat pro zlé činy. :D
tygerd

Příspěvekod tygerd » čtv 02. kvě 2013 12:39:00

Citlivko :D Na Makebu jsem provedl dark side rozhodnutí, při níchž jsem povraždil rodinku nebo republikánské civilisty, ale hrozně mě štve, že jsem svůj výkon nemohl vidět, kvůli cenzůře - černá obrazovka. Tak když nechtějí aby lidé viděli jak kuchají nevinné, tak takovou možnost tam nemají vůbec dávat a ne to takhle trapně cenzůrovat. Moje Marauderka je pure dark side egoistická mrcha. Jsem akorát hodný ke svým companionům a z Jaesy jsem udělal ještě horší mrchu než jsem sám :D Time for bloodbath!
Obrázek
JarekInderka

Příspěvekod JarekInderka » čtv 02. kvě 2013 13:39:25

Uznávám, že jsem asi citlivka. :) Může Sith používat Jediiské meče? :) To já místo toho, abych zajatce mučil, tak jsem ho přesvědčil, aby mi řekl pravdu. :oops: :D

Já jsem taky egoista a to i jako Jedi, jen nerad zbytečně používám násilí. :) :D

Zpět na