Poplatky

Vše o ToR
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » čtv 11. zář 2014 17:05:26

Jinde po internetu ti s tou kartou platit jde? Napriklad i jinde v zahranicich obchodech?
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Aphofis
Příspěvky: 17
Registrován: úte 26. srp 2014 13:51:30

Re: Poplatky

Příspěvekod Aphofis » čtv 11. zář 2014 19:16:31

To jsem nezkoušel...nebylo ani proč.
Ale když mám VISU, tak opravdu nechápu proč to nejde.
Možná bude nejlepší stavit se na pobočce České spořitelny a optat se....

Myslel jsem, že se třeba někdo s tímto problémem setkal a poradil by mi...
I přes to dík...
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » pát 12. zář 2014 22:09:19

Jako pokud to nevis, jestli tim jde platit, tak to chce zjistit (melo by stacit zavolat do banky na tu jejich 800 helpline, nemusis ani nikam chodit).

Co jsem o tom nasel, tak zkus pri vyberu karty misto VISA vybrat VISA Delta, nekomu to udajne pomohlo...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
mayree
Příspěvky: 23
Registrován: pon 29. dub 2013 17:25:28
Jméno ve hře: Mhayrii
Herní třída: Jedi Consular
Bydliště: Yavin 4

Re: Poplatky

Příspěvekod mayree » ned 14. zář 2014 13:36:34

Mužskej má také kartu Visa od ČS, a když jsi chtěl zadat platbu hry na netu, tak s tím měl také problémy. Nakonec zjistil, že nemá povolené platby na internetu a musel proto vše zařídit přímo v ČS, a pak vše frčelo. Já si toto vše mohu nastavit přes internetbanking, ale mám za to, že to u běžného účtu spořitelny nešlo. Ale jistě to nevím.
Obrázek
Aphofis
Příspěvky: 17
Registrován: úte 26. srp 2014 13:51:30

Re: Poplatky

Příspěvekod Aphofis » ned 14. zář 2014 14:05:18

Lidi, dík za rady. Skočím do pojišťovny a uvidím ;)
JordiCZE
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. led 2014 18:41:52
Jméno ve hře: JordiCZE

Re: Poplatky

Příspěvekod JordiCZE » ned 21. zář 2014 17:25:48

Zdravim,
chci se zaptat jak je to s těmi poplatky. Pokud si zaplatim třeba na měsíc, bude mi to pak každý měsíc brát peníze nebo mě to bude upozorňovat jestli si chci zaplatit další měsíc? Nemám s tim zkušenosti. Já jen aby mi pak nechodili nějaký upomínky a pokuty :D :D
předem dík za odpověď :)
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » ned 21. zář 2014 20:59:05

Existuji dve verze predplatneho - opakujici se (30 dni, 90 dni, 180 dni), a jednorazove (60 dni).
Opakujici se ti uz podle sveho nazvu po uplynuti zvoleneho casoveho obdobi strhne z uctu uvedenou castku (cim delsi doba, tim je to vyhodnejsi). Upozornovat te to nebude.
Jednorazove je jedna platba pak te to po 60 dnech shodi zpatky na Preferred account, kdy se ti to pripomene, ze uz nejsi Subscriber.

Cili pokud si koupis opakujici se predplatne, a pak ho nekdy budes chtit zrusit, tak si na to musis myslet. Idealne to zrusit nekolik pracovnich dni predtim, nez by se to melo zauctovat znovu, aby si mel jistotu, ze to skonci (herni cas ti zustane to co mas zaplaceno)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
satdar
Příspěvky: 12
Registrován: úte 12. led 2016 20:08:59
Jméno ve hře: Satdar666
Herní třída: Sith Inquisitor

Re: Poplatky

Příspěvekod satdar » úte 12. led 2016 20:18:03

Zdravim vsechny...V teto hre jsem novacek a mnoho veci je mi jeste zahadou. Tuto hru jsem hral jako f2p hrac a po precteni jednoho prispevku zde,kdy se psalo ze pokud si ucet do 4.ledna predplatim dostanu ddalsi mesic gratis plus datadisky a odmenu companiona...koupil jsem si na netu jednorazovy predplatny na mesic a 27.12 aktivoval...Vse se nakonec povedlo a dostal jsem status suba :) avsak na webovkach mi to psalo ze predplatne mam pouze na jeden mesic a companiona jsem nedostal...chci se poptat kde jsem udelal chybu :( jinak ma anglictina neni nijak dobra,ze skoly jsem nejakych 7 let :/
Poradi mi prosim nekdo?
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » úte 12. led 2016 20:38:56

Companiona zadneho ted nedostanes, az v unoru s kapitolou 10 datadisku.

A myslim ze ten mesic zadarmo navic byl jenom pokud jsi byl vracejici se subscriber, cili pokud jsi uz nekdy platil, pak prestal a ted ses vratil. Jako novy, nikdy neplatici hrace, se to na tebe nevztahovalo, alespon myslim.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
satdar
Příspěvky: 12
Registrován: úte 12. led 2016 20:08:59
Jméno ve hře: Satdar666
Herní třída: Sith Inquisitor

Re: Poplatky

Příspěvekod satdar » úte 12. led 2016 20:57:24

Aries píše:Companiona zadneho ted nedostanes, az v unoru s kapitolou 10 datadisku.

A myslim ze ten mesic zadarmo navic byl jenom pokud jsi byl vracejici se subscriber, cili pokud jsi uz nekdy platil, pak prestal a ted ses vratil. Jako novy, nikdy neplatici hrace, se to na tebe nevztahovalo, alespon myslim.

Tak to me stve to v tom emailu nepsali :'(

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron