Poplatky

Vše o ToR
Grahf
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. pro 2013 18:16:00

Re: Poplatky

Příspěvekod Grahf » čtv 26. pro 2013 12:06:06

Pozerám na tie game time kupony a cena sa teda hodne líši v rôznych obchodoch. Trebars ofiko stránka, alebo aj ten xzone to má 2x drahšie, než taký gameexpress? Je tam nejaký háčik? :shock:
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » čtv 26. pro 2013 15:26:36

Hacek v tom nejaky rozhodne je, protoze tech 700 korun je oficialni cena, a netusim, jak to muze GameExpress prodavat takhle zlevnene, pokud to neni v nejake akci nebo tak neco, protoze na tom museji tratit, coz z obchodniho hlediska nedava smysl...
Maji tam puvodni cena 700 a nyni 400, cili to tipuju na nejakou akci. Kazdopadne, 700,-kč je cena za kterou by se to melo prodavat...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Daanri
Příspěvky: 108
Registrován: sob 10. pro 2011 11:39:19
Jméno ve hře: Daanri
Herní třída: Jedi Consular

Re: Poplatky

Příspěvekod Daanri » čtv 26. pro 2013 15:40:55

Takych akcii bolo teraz viacej cez sviatky, mozno mali nake zlacnene ako vianocny bonus. Videl som to uz aj na inych strankach.

P.S.: Vcera som ten kod aj objednal a zaplatil. Dnes mi to doslo na mail a kod bez problemov funguje. Takze uzasna kupa. ;)
Guildleader Havoc Squadron a Shadow Fist na serveri Tomb of Freedon Nadd.

Info o gildach: havocsq.swtor.sk

Republic: Arragh / Aeshe / Arrizt / Aracnan / Ardean / Aulantia
Empire: Arthaw / Arrxis / Artaxas
Yseris
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. pro 2012 14:10:46
Jméno ve hře: Yseris
Herní třída: Sith Inquisitor

Re: Poplatky

Příspěvekod Yseris » sob 25. led 2014 15:33:19

Často obchody dělají akce na ty time karty. Já například koupil jednu v prosinci a jednu v lednu od key4you za 330kč. Tudíž za 660 kč jsem dostal 4 měsíce což je prostě super. Je opravdu výhodnější sledovat ty akce. Vždycky se najde shop, který má zrovna na tu time kartu akci. Upozornil mě na to kámoš z klanu. Do té doby jsem platil normálka subscribe přes kartu. Ale takhle opravdu ušetřím. Tedy potažmo neušetřím, protože ty prachy zas putují do World of Tanks :D
myth
Příspěvky: 2
Registrován: ned 26. led 2014 18:02:53

Re: Poplatky

Příspěvekod myth » pon 27. led 2014 13:16:09

Otázka,resp...otázky :
1) Keď si kúpim game time kartu v nejakom eshope (nie z oficiálnej stránky) a použijem ju a ona vyprší po tých 60 dňoch,môžem používať aj ďalšie kódy (game time karty) a platiť si tak pravidelne subscribe (aj keď tie ďalšie karty stále budú z toho eshopu) alebo je to iba jednorázová možnosť tá game time karta ako si zaplatiť subscribe a potom musím pekne cez kreditku / oficiálnu stránku a dávať si tam tie mesačné platby?
2)Keď mi vyprší subscribe z game time karty budeš prefferred hráč aj napriek tomu,že tá karta bola nie z oficiálnej stránky ale napr. aj z nejakého eshopu / internetové obchodu?
Všetko,vďaka.
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » pon 27. led 2014 13:57:00

Je jedno odkud tu kartu mas, pokud je ten kod validni, tak ti to da predplatne na 60 dni x pocet_karet
A az ti to vyprsi, tak budes normalne Preferred, jako kazdy predplatitel co prestane platit
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
fajovec
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. bře 2014 17:50:41

Re: Poplatky

Příspěvekod fajovec » stř 05. bře 2014 17:55:56

Dobrý den . Včera jsem si chtěl zakoupit subscribe přes kreditní kartu jenže pořád mi to píše toto :This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow. a to mi prosím píše celej včerejšek i dnešek a opravdu nevím jk kontaktovat customer. Prosím o radu Díky
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » stř 05. bře 2014 18:39:47

Vypada to jako kdyby byl presazeny nejaky limit pro kupovani Cartel Coins (je tam nejaky ochranny limit par set dolaru na mesic nebo tak neco), ovsem nenapada me, proc by se to ukazovalo u kupovani predplatneho.
Bylo pres tu kartu kupovane nejake vetsi mnozstvi Cartel Coins?
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
CDRSKY
Příspěvky: 15
Registrován: ned 06. črc 2014 08:54:42
Jméno ve hře: CDRSKY
Herní třída: Jedi Knight

Re: Poplatky

Příspěvekod CDRSKY » čtv 10. črc 2014 12:07:42

fajovec píše:Dobrý den . Včera jsem si chtěl zakoupit subscribe přes kreditní kartu jenže pořád mi to píše toto :This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow. a to mi prosím píše celej včerejšek i dnešek a opravdu nevím jk kontaktovat customer. Prosím o radu Díky


vis jiste ze mas na karte povoleny transakce pres internet?
Aphofis
Příspěvky: 17
Registrován: úte 26. srp 2014 13:51:30

Re: Poplatky

Příspěvekod Aphofis » čtv 11. zář 2014 16:23:16

Ahoj,
asi to tady bylo možná už vysvětlené, ale neměl jsem sílu to pročítat, proto se jednoduše optám.
Máte někdo problém s tímto:
We're sorry, but we can't perform transactions to this credit card. Please load a different one.

Mám kartu od České spořitelny - VISA ( Visa Classic )
Nechápu proč? Se musí někde aktivovat, abych mohl zaplatit s touto kartou?

Děkuji za odpověď.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron