Poplatky

Vše o ToR
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » pon 08. črc 2013 06:56:00

Technicky ano, pokud si aktivujes treba 10 kodu na 30 dni, tak budes mit 300 dni, ale pokud vim, tak RotHC se snad neprodava se 30 dny hraciho casu.
Hra porad jde koupit v krabici, coz ti dat 30 dni a disky pro pripadne reinstalace, ale RotHC se prodava pouze jako digitalni download, a tam tech 30 dni myslim neni
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
tomas.potys
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26. říj 2013 07:36:03
Jméno ve hře: Thomassony
Herní třída: Sith Warrior

Re: Poplatky

Příspěvekod tomas.potys » sob 26. říj 2013 08:16:25

Čauky lidi mám takový dotaz ohledně té předplacené karty. Když jsi ji koupím a využiji ten kod na 60 dní hraní zdarma tak jestli na tu kartu lze pak si dobít reálné peníze. Které potom mohu využít třeba k zakoupení Goldů. Děkuji za odpověd s pozdravem hráč Thomassony na server Tomb of Freedon Nadd :empire:
Obrázek
Yseris
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. pro 2012 14:10:46
Jméno ve hře: Yseris
Herní třída: Sith Inquisitor

Re: Poplatky

Příspěvekod Yseris » sob 26. říj 2013 17:05:07

tomas.potys píše:Čauky lidi mám takový dotaz ohledně té předplacené karty. Když jsi ji koupím a využiji ten kod na 60 dní hraní zdarma tak jestli na tu kartu lze pak si dobít reálné peníze. Které potom mohu využít třeba k zakoupení Goldů. Děkuji za odpověd s pozdravem hráč Thomassony na server Tomb of Freedon Nadd :empire:



Zklamu tě takhle to nejde. Ale ve většině game shoopu, kde je k dodaní 60 denní karta je i ke koupi kupon s cartel coiny. Např: zde http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=3311
Uživatelský avatar
tomas.potys
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26. říj 2013 07:36:03
Jméno ve hře: Thomassony
Herní třída: Sith Warrior

Re: Poplatky

Příspěvekod tomas.potys » sob 26. říj 2013 17:15:21

Yseris píše:
tomas.potys píše:Čauky lidi mám takový dotaz ohledně té předplacené karty. Když jsi ji koupím a využiji ten kod na 60 dní hraní zdarma tak jestli na tu kartu lze pak si dobít reálné peníze. Které potom mohu využít třeba k zakoupení Goldů. Děkuji za odpověd s pozdravem hráč Thomassony na server Tomb of Freedon Nadd :empire:



Zklamu tě takhle to nejde. Ale ve většině game shoopu, kde je k dodaní 60 denní karta je i ke koupi kupon s cartel coiny. Např: zde http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=3311

Tak to je škoda mě totiž nejde si zakoupit Goldy přes kreditku mam Visu a všechno vypíšu správně jenže když dám pokračovat tak mi to napíše, že smojí kartou nemůžou provádět transakci a že mám zadat jinou tak nevím.
Obrázek
Uživatelský avatar
mayree
Příspěvky: 23
Registrován: pon 29. dub 2013 17:25:28
Jméno ve hře: Mhayrii
Herní třída: Jedi Consular
Bydliště: Yavin 4

Re: Poplatky

Příspěvekod mayree » sob 26. říj 2013 17:40:58

tomas.potys píše:
Yseris píše:
tomas.potys píše:Čauky lidi mám takový dotaz ohledně té předplacené karty. Když jsi ji koupím a využiji ten kod na 60 dní hraní zdarma tak jestli na tu kartu lze pak si dobít reálné peníze. Které potom mohu využít třeba k zakoupení Goldů. Děkuji za odpověd s pozdravem hráč Thomassony na server Tomb of Freedon Nadd :empire:



Zklamu tě takhle to nejde. Ale ve většině game shoopu, kde je k dodaní 60 denní karta je i ke koupi kupon s cartel coiny. Např: zde http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=3311

Tak to je škoda mě totiž nejde si zakoupit Goldy přes kreditku mam Visu a všechno vypíšu správně jenže když dám pokračovat tak mi to napíše, že smojí kartou nemůžou provádět transakci a že mám zadat jinou tak nevím.


A máš povolené transakce kartou na internetu bankou? Pokud to nemáš, tak ti to kartu nevezme. Mám též visa kartu a musela jsem povolit internetovou platbu kartou přímo v internetovém bankovnictví (popř. stačí skočit do banky).
Obrázek
Uživatelský avatar
tomas.potys
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26. říj 2013 07:36:03
Jméno ve hře: Thomassony
Herní třída: Sith Warrior

Re: Poplatky

Příspěvekod tomas.potys » sob 26. říj 2013 18:49:31

Jo tak to asi nemám jo a díky za unformaci zajdu si tam a zeptam se.
Obrázek
Grahf
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. pro 2013 18:16:00

Re: Poplatky

Příspěvekod Grahf » stř 25. pro 2013 18:21:30

Zdravím vás, potreboval by som poradiť, ako to je s tým platením. Väčšina mmo to má jednoduché, buď platíš a hraješ full hru, alebo neplatíš a hraješ f2p. SWTOR z toho ale robí akýsi guláš, keďže má f2p, preferred a subscribe verziu. Skúšal som o tom zistiť viac, ale nič konkrétne som nenašiel. Takže - aký je presne rozdiel medzi preferred a subscribe? Aj za jedno, aj za druhé platím, tak prečo nemám v oboch prípadoch prístup ku kompletnej hre? Mohol by mi tu niekto popísať, čo presne musím spraviť a kolko musím platiť, keď chcem byť preferred/subscriber? Ďakujem 8-)
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » čtv 26. pro 2013 00:51:00

Za Preferred neplatis. Tenhle status ziskas, pokud jsi byl predplatitel a prestal si platit, nebo kdyz si koupis neco pres SWTOR.com v hodnote 4,95 dolaru (nebo tak neco, proste v podstate cokoliv), a na ciste F2P tak uz nikdy spadnout nemuzes.
A je zvlastni, ze jsi nikde nic nenasel, odkazy na to jsou na oficalni strance vsude :)

Prehled rozdilu mezi statusy uctu - http://www.swtor.com/free/features
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Grahf
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. pro 2013 18:16:00

Re: Poplatky

Příspěvekod Grahf » čtv 26. pro 2013 09:09:23

A čo presne mi treba, aby som mohol hrať ako subscriber? Stačí stiahnuť hru z hlavnej stranky a potom trebars kupiť game time kupon a pomocou neho hru stále obnovovať?
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » čtv 26. pro 2013 10:37:37

Hru ti od prechodu na Freemium model staci uz jenom stahnout. Pokud by si nekde nasel nejaky obchod, co ma jeste na sklade nejake fyzicke kopie hry, tak to muzes koupit taky, mas z toho instalacni disky a 30 dni hrani v cene. Cena by se mel pohybovat okolo toho co stoji 30 dni hrani, cili je to v podstate "zadarmo". Bohuzel, moc obchodu (spis uz skoro zadny) to uz nema.

A budto si zapnes obnovovane placeni pres kreditku nebo paypal a nemusis nic resit, kazde nastavene obdobi (30,90,180 dni) se ti strhne prislusna castka, nebo si muzes kupovat Game Time karty (Xzone link) a pres http://www.swtor.com/redeem-code je aktivovat, kazda ti prida 60 dni. Nic ti taky nebrani si jich koupit treba 5 a vsechny je aktivovat naraz, dostanes z toho 300 dni.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron