Poplatky

Vše o ToR
Uživatelský avatar
Gravelark
Příspěvky: 408
Registrován: sob 25. čer 2011 20:35:50
Jméno ve hře: [Gravelark] [Theta]
Herní třída: Jedi Knight

Poplatky

Příspěvekod Gravelark » čtv 22. pro 2011 18:04:23

3 Druhy poplatku za hru :
1) Kreditní kartou - naťukáš tam kreditku jako kdybys nakupoval z nějakeho eshopu
2) Paypal - musiš mít paypal učet (logické)
3) Pre-paid - koupíš si kartičku a naťukáš kód do subs.

Po zakoupení hry vložíš kód, ten v sobě obsahuje 30 dní hraní, ale ty se aktivují až spáruješ account s kreditkou případně prepaidem. Platit můžeš 30, 90 a 180 dní za 12,99, 35,97 a 65,94 (cena v eurech). Dny se počítají od času, kdy maš napsáno "You will be billed on XX.XX.201X."


Thanx Sailer
xhammerx
Příspěvky: 13
Registrován: sob 17. pro 2011 11:55:22
Jméno ve hře: xhammer
Herní třída: Imperial Agent

Re: Poplatky

Příspěvekod xhammerx » ned 25. pro 2011 09:21:44

Jeste doplnim, ze predplacena karta je na 60 dni a stoji zhruba kolem 700 Kc.
Obrázek
ApocalypseCZ
Příspěvky: 1
Registrován: ned 25. pro 2011 18:12:59
Jméno ve hře: ApocalypseCZ
Herní třída: Bounty Hunter

Re: Poplatky

Příspěvekod ApocalypseCZ » ned 25. pro 2011 18:16:56

Všem těm poplatkům a všemu, co je spojeno s placením rozumím. Chci se jen zeptat. Někde jsem se dočetl, že je možno si hru stáhnout (dokonce jsem slyšel, že na oficiálním serveru SW:TOR). Proto tady pro mě nastává otázka: "Musím si hru kupovat, když je volně ke stažení? Nestačí, když si koupím jen Pre-paid kartu, která obsahuje volné hraní na 60 dnů a poté s ní popřípadně zaplatit dny následující?!"
Předem děkuju za odpověď.
Uživatelský avatar
Teklon
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 20
Registrován: sob 05. lis 2011 18:47:00
Jméno ve hře: Teklon
Herní třída: Imperial Agent
Bydliště: Praha

Re: Poplatky

Příspěvekod Teklon » ned 25. pro 2011 18:38:52

ApocalypseCZ píše:Všem těm poplatkům a všemu, co je spojeno s placením rozumím. Chci se jen zeptat. Někde jsem se dočetl, že je možno si hru stáhnout (dokonce jsem slyšel, že na oficiálním serveru SW:TOR). Proto tady pro mě nastává otázka: "Musím si hru kupovat, když je volně ke stažení? Nestačí, když si koupím jen Pre-paid kartu, která obsahuje volné hraní na 60 dnů a poté s ní popřípadně zaplatit dny následující?!"
Předem děkuju za odpověď.

to bohuzel nejde. K zakoupene hre dostanes registracni kod produktu,ktery je vyzadovan ke hrani. Hra se da stahnout z toho duvodu ze se da na koupit digitalni verze hry,u ktere ti poslou jen registracni kod a naky blbosti do mailu ale fyzicky nedostanes nic.
Obrázek
Jazyka
Příspěvky: 30
Registrován: ned 20. lis 2011 11:27:55
Jméno ve hře: Jazyka
Herní třída: Smuggler

Re: Poplatky

Příspěvekod Jazyka » ned 25. pro 2011 20:18:00

ApocalypseCZ píše:Všem těm poplatkům a všemu, co je spojeno s placením rozumím. Chci se jen zeptat. Někde jsem se dočetl, že je možno si hru stáhnout (dokonce jsem slyšel, že na oficiálním serveru SW:TOR). Proto tady pro mě nastává otázka: "Musím si hru kupovat, když je volně ke stažení? Nestačí, když si koupím jen Pre-paid kartu, která obsahuje volné hraní na 60 dnů a poté s ní popřípadně zaplatit dny následující?!"
Předem děkuju za odpověď.


Zakoupená hra obsahuje unikátní kód, který musíš zaregistrovat na svém účtu. To jestli si hru nainstaluješ z DVD, stáhneš z torrentu a nebo z oficiálního zdroje, je ve finále jedno. Pak bych tě ještě trochu poupravil ohledně té předplacené karty. Ta karta za kterou zaplatíš něco kolem 600,- Kč obsahuje 60 dní. Samotná hra pak obsahuje 30 dní zdarma, které se aktivují teprve ve chvíli kdy zadáš jeden ze 3 možných způsobů platby. Tzn. pokud bys koupil hru + kartu, tak bys měl mít 90 dní, než budeš muset řešit jestli chceš platit dál.
Jazyka
Příspěvky: 30
Registrován: ned 20. lis 2011 11:27:55
Jméno ve hře: Jazyka
Herní třída: Smuggler

Re: Poplatky

Příspěvekod Jazyka » ned 25. pro 2011 22:46:32

Pokud jste si pořídili hru, máte na výběr ze tří možností, jak za ni platit. Součástí koupené hry je 30 dní zdarma, ale i pro jejich aktivaci musíte zvolit jednu z níže uvedených metod:

1) Kreditní karta
Pro Českou republiku jsou povoleny tyto karty: Visa (Visa, Visa Electron, Visa Delta), MasterCard, American Express a JCB.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

2) PayPal
Více o systému PayPal a detailní návody najdete na PayPalcz.

Obrázek

3) Předplacená karta
Předplacenou kartu nabízí několik českých e-shopů, a pořídíte ji i v kamenných obchodech. V tomto případě je na vás, kde najdete východnější cenu. Po vyplnění kódu z předplacené karty v sekci "Subscription" -> "Game Time Code" dostanete 60 dní.

Obrázek


U prvních dvou metod, tedy u platby kreditní kartou a pomocí PayPalu máte na výběr z několika platebních období:

1 Měsíc (automaticky placeno každých 30 dní): 12.99€
3 Měsíce (automaticky placeno každých 90 dní): 35.97€
6 Měsíců (automaticky placeno každých 180 dní): 65.94€

- Veškeré nastavení ohledně plateb provádíte ve svém accountu, v sekci Obrázek.
- Platí, že čím delší období si objednáte, tím méně zaplatíte.
- Cena je uvedena v eurech (€). Aktuální kurz eura je cca. 26,- Kč / 1 euro. Kurz se stále mění!
- Kdy proběhne další platba můžete vidět v sekci "Subscription" před tlačítkem "Show your payment history" je napsáno "You will be billed on xx.xx.201x."
- Vaší platbu můžete kdykoliv editovat (změnit způsob platby), nebo úplně zrušit.

Edit: Pokud je to možné, přesuňte text do hlavičky nebo ho zkopírujte do prvního příspěvku v topicu. ;) Díky.
Naposledy upravil(a) Jazyka dne ned 25. pro 2011 23:04:13, celkem upraveno 1 x.
Sherlock161
Příspěvky: 449
Registrován: pon 08. srp 2011 12:04:31
Herní třída: Smuggler

Re: Poplatky

Příspěvekod Sherlock161 » ned 25. pro 2011 22:55:24

trochu zvláštní dotaz, ale zeptám se, co když spadne eurozóna? jak to postihne kurz koruna-euro a tudíž cenu hry? jestli není lepší si radši koupit rovnou těch půl roku
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Poplatky

Příspěvekod Aries » pon 26. pro 2011 14:19:45

Když spadne euro tak asi bude SWTOR na posledním místě v tvém žebříčku priorit
Aneb na hloupou otázku hloupá odpověď :) Fakt tady nikdo nepracujeme v BioWare nebo EA (i když bychom chtěli), takže doopravdy nevíme. Navíc tu (snad) není žádný vzdělaný ekonom, který by ti řekl něco jiného než že "když padne euro, všechno půjde pro pr*ele"
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Felczar
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. pro 2011 11:18:14
Jméno ve hře: Felczar

Re: Poplatky

Příspěvekod Felczar » úte 27. pro 2011 11:19:14

Zdravím,
já mam trochu jiný dotaz. Celkem jsem koukal a divil se, že u náš je hra v přepočtu na koruny levnější než na ofic webu v eurech, to samé při zakoupení 60 denní karty. Není nějaká možnost sehnat digitálně "českou" verzi za koruny? Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
Amic
Příspěvky: 65
Registrován: pon 27. zář 2010 10:13:17
Jméno ve hře: Amic
Herní třída: Sith Warrior
Bydliště: Praha

Re: Poplatky

Příspěvekod Amic » úte 27. pro 2011 18:27:12

Takže jestli jsem to pochopil správně,abych mohl hrát 30 dní zadarmo (po koupení),tak musím koupit herní kartu?To znamená,že to není zadarmo,když si to musím zaplatit.
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron