Rada ci pomoc od nejakých přátel

Vše o ToR
morfeusmax
Jméno ve hře: morfeusmaxxx
Herní třída: Jedi Consular

Rada ci pomoc od nejakých přátel

Příspěvekod morfeusmax » sob 26. bře 2016 10:18:04

Ahoj nedávno jsem začal hrát a potřeboval bych budto poradit nebo od nikoho pomoc jsem v 15 levelu momentálně se nacházím republic fleet a chtěl bych se k nikomu přidat
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ci pomoc od nejakých přátel

Příspěvekod Aries » sob 26. bře 2016 16:52:27

Poradit nebo pomoct s cim?

Ohledne pripojeni k nekomu (predpokladam, ze myslis guildu), na kterem serveru jsi?
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Hustovlasus
Jméno ve hře: Pribina
Herní třída: Jedi Knight

Příspěvekod Hustovlasus » čtv 21. dub 2016 19:11:20

čau nevieš mi prosím ťa poradiť v tom keď chcem hrať novú story? dosiahol som lvl 61 a nemám aký príbeh hrať. ako otvorím nový príbeh. aj som zaplatil ten subc... neviem presne ako sa to volá. čo mám teraz robiť? ked zapnem hru a mám si zvoliť charakter (postavu) tak na ľavej strane mám že príbehy (teda aspoň myslím) len neviem ako začnem hrať nový príbeh
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » čtv 21. dub 2016 19:25:02

Jestli myslis pribeh aktualniho datadisku (Knights of the Fallen Empire), tak pokud mas existujici postavu na levelu 60 a vys, tak z konzole na tvoji lodi, ktera je oznacena velkym fialovym symbolem questu.

ikony trid u vyberu postav jenom oznacuji, jake pribehy jsi dokoncil, zadny podstatny efekt to na nic nema. Kdyz mas vsechny, dostanes vedle jmena specialni ikonu a ostatni hraci v tvem popisku uvidi ze jsi "Legendary Player", ale to je vsechno co to aktualne dela.

Btw, neni potreba zakladat stejny post ve 3 ruznych tematech, ale proste tu na foru nesedi nikdo 24/7, cili nekdy musis pockat na odpoved :)

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Hustovlasus

Příspěvekod Hustovlasus » čtv 21. dub 2016 19:30:49

ja viem že tu nik nesedí 24/7 ale začalo ma to veľmi baviť. no totiž ja už tie fialové trojuholníky nemám. a mám tam len tie klasické ale to nie je ten celkový príbeh. alebo to už naozaj všetko?
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » pát 22. dub 2016 07:17:10

Urcite ho musis mit.
Podivej se na svoji hracske lodi, je tam terminal, ze ktereho je spousti dalsi pribehove kapitoly (makeb, Shadows of Revan, Ziost, atd). Z nej taky spustis pribeh Knights of the Fallen Empire (nebo ho mozna uz budes mit primo v mission logu a jenom zmackni tlacitko Play)

Red Eclipse

Hustovlasus

Příspěvekod Hustovlasus » pát 22. dub 2016 07:28:42

dakujem. bolo to tam. som myslel že sú to len nejaké tie naviac misie.super chalani dakujem za radu

Zpět na