companion HK-55

Vše o ToR
Reeki

companion HK-55

Příspěvekod Reeki » pon 22. úno 2016 07:01:30

Můžete mi prosím někdo poradit jak získat ten Q na toho companiona?

Mám již s jednou postavou projitý cely Kotfe, companiona HK-55 mi sejmul hlavni zaporák v příběhové linii, ale nikde nevidím možnost získat toho companiona zpět, ptal jsem se některých hráčů (anglicky mluvících) co ho měli u sebe a psali, že někde v chapter IX by měl jít získat přes quest, já tuhle možnost jaksi neměl, nebo nevím jestli jsem něco přehledl.

Na netu jsem se dočetl, že snad Doctor Oggurobb je schopen toho companiona poskládat znovu, ale žadné Q s ním nemám.
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: companion HK-55

Příspěvekod Aries » pon 22. úno 2016 11:53:42

HK55 ma dva pozadavky
  • Musel jsi byt predplatitel 11.1.2016 (jestli jsi nebyl, pech)
  • Dohrat kapitolu 9 a dokoncit misi To Find a Findsman
Pokud je oboji splneno, mel by se ti v Alliance okne (klavesna N nebo ikona pesti v hornim menu) objevit novy Alliance alert - Arma Rasa, ktery ti umozni HK55 ziskat zpet.
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Reeki

Příspěvekod Reeki » pon 22. úno 2016 13:54:35

Kurna pokud se nepletu, byl jsem předplatitel od 12.1.2016 :-) takže asi smula ...

Hele když už jsme u těch compa. chtěl bych se zeptat zda má smysl tunit si companiony z příběhu, příklad: já si dal Scorpi compa na lvl 35 a někdo mi říkal, že to nemám dělat, že mi ty companiony stejně zmizí, tak teď nevím zda jsem udělal chybu, anebo je jedno kterého companiona si vyexpím až na 50 jo jako vždy, předem díky za odpověd.
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » pon 22. úno 2016 16:24:24

Jako zalezi od kdy 12.1., usekavalo se to v 8 rano (americka pulnoc z 11.1. na 12.1.). Ale jestli pozdeji v den, tak smula. Podivej se do historie plateb na SWTOR uctu, tam to uvidis jednoznacne. Ale pokud jsi splnil kapitolu 9 a "to Find a Findsman" (cili mas Yuuna jako companiona), a HK55 alert porad nevidis, tak asi vazne smula. Blekotalo se o tom dost dlouho, aby o tom lidi vedeli.

Companiony z KotFE pribehu tunit smysl ma, pokud nemas v planu je v prubehu pribehu nastvat natolik, ze odejdou (zatim je to mozne jenom u jednoho). Je asi relativne bezpecne predpokladat, ze treba Lana zustane porad, ale vetsina by jich mela byt bezpecna. Nevim co kdo mele o mizeni companionu, nic takoveho neni oficialne ani neoficialne znamo. Mozna si to nekdo spletl s companiony z puvodni class story, kteri ti se zacatkem KotFE z pribehovych duvodu zmizi (eventuelne se vrati, ale nevi nikdo kdy)
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa

Zpět na