Začátek a dotazy ke hře

Vše o ToR
Dyraen

Začátek a dotazy ke hře

Příspěvekod Dyraen » čtv 05. úno 2015 15:12:52

Ahoj včera jsem začal hrát tuhle hru a mám pár otázek. Začal jsem sith inquisitora a nevím jestli jsem udělal dobře líbí se mi vše jak vypadá a rád bych dále šel sith assassina ale bojím se, že na maximálním levelu bude špatný a nikdo mě neveme na PVE třeba jak na tom je ? Mám si ho nechat a nebo by bylo rozumnější začít třeba sith warriora. Dále placení, zatím se mi do toho nic moc dávat nechce, ale jak to funguje asi neplánuji platit každý měsíc sub maximálně bych si koupil datadisky + sub na 1 měsíc jen abych byl prefered. Co když třeba jsem sub a využívám věci co může jen sub, např si vypnu vzhled helmy, když mi dojde sub, znamená to, že vše co jsem mohl se mi zavře? tudíž i helma se mi bude ukazovat ? nebo jak to funguje
Za co by se vyplatilo utratit realné peníze v této hře? Abych to neutratil za nějaké blbosti. Děkuji moc za odpovědi, jsem trochu ztracen
Daanri
Jméno ve hře: Daanri
Herní třída: Jedi Consular

Re: Začátek a dotazy ke hře

Příspěvekod Daanri » čtv 05. úno 2015 17:05:43

Hraj to co ta bavi a miesto si uz najdes. Sith assassin je dobra postava a ked sa to za nu naucis dobre hrat, tak ta urcite radi zoberu do party. V podstate v hre neplati az tak co hras, ale ako dobre to vies za danu postavu hrat.

Pokial chces doexpit na maximalny 60lvl, tak urcite potrebujes kupit najnovsi datac Shadow of Revan (s nim dostanes aj ten predosli automaticky). A co sa tyka sub, tak pokial ho mas zaplatene, tak mas vsetko v hre dostupne a ked ti skonci, klesnes na preffered a budes mat len veci co moze mat preffered. Da sa to obist tak, ze si pokupis co najviac unlockov na rozne veci ako napr. artifact gear authorization na nosenie fialoveho gearu. Taktiez pokial nebudes sub a budes chciet chodit v ramci endgame PvE operations, tak si budes musiet kupovat ops pass. Vyhoda je, ze vela tychto veci sa da pokupit na gtn (aukcia) v hre za herne credity.
Guildleader Havoc Squadron a Shadow Fist na serveri Tomb of Freedon Nadd.

Info o gildach: havocsq.swtor.sk

Republic: Arragh / Aeshe / Arrizt / Aracnan / Ardean / Aulantia
Empire: Arthaw / Arrxis / Artaxas

Zpět na