Nejlepší class, váš názor

Vše o ToR
Uživatelský avatar
DarthBaras8
Příspěvky: 5
Registrován: sob 30. bře 2013 11:34:19
Jméno ve hře: Arrusot a Aldenorc
Herní třída: Sith Inquisitor

Nejlepší class, váš názor

Příspěvekod DarthBaras8 » sob 18. kvě 2013 21:18:46

Vím že zakládat toto téma je asi stupidní, vím že záleží na hráči (Zda chce být tank, damage nebo healer.) Ale zajímají mě názory ostatních. Prosím napište svůj názor na nejlepší (dle vás) advanced class a skill tree. Mockrát děkuji
tygerd
Příspěvky: 221
Registrován: pon 28. kvě 2012 18:38:15

Re: Nejlepší class, váš názor

Příspěvekod tygerd » sob 18. kvě 2013 21:44:16

Myslím, že už tady něco podobného bylo. Anyway tohle je těžké říct, protože ve hře jsou čtyři classy a každá má dvě advanced classy, což znamená osm altů a opravdu málo lidí má všech osm možností na 55. levelu. Můžu pouze soudit podle toho, co jsem dosud odzkoušel.

Hrál jsem Jedi Guardiana (pouze level 50) a Sitha Maraudera (lvl 55). Dále jsem zvládl kdysi udělat Sitha Sorcera (lvl 50). Měl jsem i Mercenary (asi 20 lvl). Teď pracuji na Operative (lvl 30).

Co bylo nej nemohu říct. Určitě mě nebaví Mercenary. Není to ani tak classou jako spíše jejím desingem. Bounty Hunter se mi celkově moc nelíbí (v cinematicu vypadá drsně, ale ve hře mi tak nepřijde). Za to si nemůžu zatím vynachválit Operativce Healera, healování ve WZ mě nesmírně baví (a celkem mi to jde). Jeho DPS bratříčci se mi též libí, kuchat nepřítele nože vypadá pěkně. Jeho republikánský mirror Scoundrel se mi líbí taky, brokovnice do zad :twisted: Marauder se mi líbil na papíře a na videu, ale jak jsem ho doexpil, tak mě přestal bavit (asi jsem lamka, ve WZ mě všichni sundali, sám jsem prdlajs zabil). Guardian DPS mě bavil a celkem mi to s ním šlo (bylo to dávno před Marauderem, patch 1.3). Teď jsem slyšel, že dostal celkem pěkný boost do DPS stromu, takže bych si ho chtěl udělat na Imperiální straně jako alta, ale mám tolik plánů co budu expit, že se k němu asi ani nedostanu :D. Posledním trošku prozkoušeným byl Sith Sorcerer. U něj mě healování naprosto nebavilo (všechno se muselo castit, pořád stát na místě, žádná mobilita, snadný terč). Na druhou stranu mě v té době (patch 1.3) bavil hybrid Madness/Lighting, kdy jsem se zaměřil na ten chanellicí blesk (Force Lighting?).

Z toho co potkávám vedle sebe, resp. jde proti mě se mi ještě líbí Sith Assassin. Troopera budu dělat jenom kvůli Jennifer Hale. Gunslinger se mi nelíbí desingově, mě se celkově dva blastery nelíbí. Sniper vypadá pěkně (škoda, že nejde mít nick "NOVA" jak ta kočka ze Starcraftu :D, ve White Scalane armoru s blond vlasy k sežrání).
Obrázek
Uživatelský avatar
Aries
Administrátor
Příspěvky: 2055
Registrován: pát 31. črc 2009 15:58:11
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší class, váš názor

Příspěvekod Aries » sob 18. kvě 2013 22:27:44

Pokud ti jde ciste o to, kdo ma nejlepsi herni styl, tak tam ti odpoved dat proste nejde, protoze kazdemu vyhovuje neco jineho.

    Osobne se mi treba hodne libi muj Sage s Telekinetics nebo Balance stromem (a jakmile pujdou nahradit kaminky za neco elegantnejsiho (hadouken z Hope traileru, napriklad), Balance pojedu porad). co jsem par veci s nim healoval, tak sice je vicemene staticky (jako u vetsiny sage buildu) ale zase healovaci "kolecko" je neprekonatelne do efektivnosti

    Operative Healer je taky hodne zajimavy herni styl, stejne jako Scoundrel se svym Dirty Fighting (Damage over Time) stromem.

    Commando Healovani se mi tak zamlouva, ale je pravda, ze se mi hlavne zamlouva graficky styl "healing beam" (Ghostbusters :D )

    Nejak mi vubec nesedl Sniper (nyni prerollovany na Operative). Nejak mi nevyhovovalo byt na jednom miste v krytu a absence nejakeho self-healu (pro me velice dulezita vec). Sice jsem ho dohral na lvl 50, ale poslednich nekolik planet jsem se premahal vazne jenom kvuli hustemu pribehu

    Knight je takovy rozporuplny. mam ho jako tanka, ale nejak echt me to nebavi (nema v podstate self heal a prijde mi ze hrozne umiram). Ale mozna to proste hraju spatne :)

    Dal hraju assassinku jako tanka, a ta je taky zajimava, prijde mi trochu lepsi nez Knight tank (zabavnejsi)

    No a posledni co mam je Powertech, ten me znacne bavil pri levelovani (opet v tank stromu, levelovano vyhradne pres class story a WZ)

Cili secteno a podtrzeno, nejlepsi classa je ta, za kterou te to bavi nejvic :D. S kazdou classou by si mel mit sanci porazit jinou classu, pokud se srazite za stejnych podminek
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Uživatelský avatar
Imbik
Disciple of Tenebrae
Příspěvky: 166
Registrován: stř 12. říj 2011 05:54:35
Jméno ve hře: Imbik

Re: Nejlepší class, váš názor

Příspěvekod Imbik » ned 19. kvě 2013 11:34:47

Podtrzeno secteno, nejlepsi a nejlehci class je sniper. Je to totalni faceroll. Minimalne v PvP, ale kdyz vidim, co dela za dmg, tak je nejspis jeden z nejlepsich (ne-li nejlepsi i v pve). Build Marksmanship.
Obrázek
Uživatelský avatar
DarthBaras8
Příspěvky: 5
Registrován: sob 30. bře 2013 11:34:19
Jméno ve hře: Arrusot a Aldenorc
Herní třída: Sith Inquisitor

Re: Nejlepší class, váš názor

Příspěvekod DarthBaras8 » ned 19. kvě 2013 15:57:29

jistě, za snipera jsem hrál (level 29), má velmi vysoký damage, ale tolik mě nebavil. Celou dobu jsem v krytu a odstřeluji. U DPS mě baví spíše Assasin. Je to originální class a jako tank i dps mně baví více jak Sith Warrior nebo Bounty Hunter. V žádném případě neříkám že sniper je lepší nebo horší.

Děkuji za názor :D :empire:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron