Vaše MMO historie

Pokec o jiných hrách než ToR
Uživatelský avatar
Kerber
Příspěvky: 18
Registrován: ned 20. lis 2011 23:44:56
Jméno ve hře: Kerber
Herní třída: Jedi Consular
Bydliště: Karviná

Re: Vaše MMO historie

Příspěvekod Kerber » čtv 24. lis 2011 13:58:50

Sbohem, priteli

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Skelos
Příspěvky: 320
Registrován: sob 14. srp 2010 22:49:34
Jméno ve hře: Aennesis
Herní třída: Sith Inquisitor
Bydliště: Černá Hora/Blansko

Re: Vaše MMO historie

Příspěvekod Skelos » pát 25. lis 2011 19:56:46

Age of Conan - 3 roky
WOW - 3 měsíce
Line Age 2 - 2 měsíce
GW - deset minut :D
Uživatelský avatar
fedaikin
Příspěvky: 73
Registrován: stř 17. lis 2010 12:52:35
Jméno ve hře: Doranei Ashin
Herní třída: Jedi Knight
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše MMO historie

Příspěvekod fedaikin » stř 30. lis 2011 12:38:22

Mno, moje první mmo byla stará klasika od které to všechno začalo: Ultima online, ještě dnes si pamatuju jak jsme s kámošem celé hodiny osekávali a opracovávali dřeva, abychom mohli koupit výheň do baráku a pak přejít na výnosnější opracovávání železa :D Po té s velkým časovým odstupem přišel SW Galaxies, hrál jsem tu starou verzi, kde skoro nikdo nebyl jedi dokud fakt nehrál bez mála rok a hrál jsem i tu novou která se přiblížila běžným mmo. Pak jsem byl přes rok v Guild wars 1, kde jsem se setkal poprvé s companionama v mmo, příběhem a něco málo namluvenýma postavama :) Takže toť má historie :)
Obrázek
Obrázek

Though he is gone, MuadDip never ceases to test us. Wherever he is, in live or death, MuadDip continues to watch over his people. This is why we must pray to him for guidance.
Uživatelský avatar
javorovej
Příspěvky: 91
Registrován: sob 12. lis 2011 16:17:21
Jméno ve hře: Javorovej
Herní třída: Jedi Consular
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše MMO historie

Příspěvekod javorovej » pon 12. bře 2012 16:19:48

Abych tady oprášil téma...

Moje MMO historie začala prakticky s hraním WoW. Dříve jsem hrál jen singleplayer hry. Bylo to dáno i tím, že kdysi jsem neměl doma net:) WoWko jsem začal hrát asi v době, kdy se šuškalo o WotLK:) Vydržel jsem hrát až do října 2011, kdy mě konečně a naposled wow omrzelo a já tak měl volné ruce k hraní SW.
Mezi tím jsem stačil odzkoušet hry GW, Lotro, DD online, Global Agenda, ale nic, co by mě zabavilo. Doteď hraju ještě World of Tanks... moje mmo historie je mrňavá:)
Obrázek
Rendy
Příspěvky: 5
Registrován: pát 27. dub 2012 20:30:24

Re: Vaše MMO historie

Příspěvekod Rendy » úte 01. kvě 2012 14:33:33

Taky se pochlubím :)
Sem začínal na mmo na zakladce v 6 tride 7 roku zpatky , tam mi kamos ukazal rsko ( runescape ) a to sem pak nasledne hral jen tyden pak me to prestalo bavit a pak po par mesicich sem se vratil a hral to do cerven 2011 vím hodne dlouho :) sem to skoncil jen diky botum a ze to slo do kytek ta hra a jak to sleduju nechybí do toho malo .
este sem hraval už nehraju 3 mesice World of Tanks sem tam nebyl z duvodu , ze spoluhraci vubce nepremysli a nehraji tymove proste jdou bezhlave s nejlepsim tankem v bitve mezi dalsich 10 tanku .. a tet zacinam s SWTOR tak uvidím jak dlouho u teto mmo vydrzim :)

Runescape 5 Let
World of Tanks 1 rok
SW : The Old Republic zacinam
Grim
Příspěvky: 3
Registrován: ned 21. srp 2011 11:30:46
Jméno ve hře: Moneta
Herní třída: Jedi Knight
Bydliště: Mělník

Re: Vaše MMO historie

Příspěvekod Grim » ned 06. kvě 2012 15:23:55

Bylo by dobré nezařazovat hry jako League of Legends a World of Tanks mezi MMO. To jsou multiplayerové hry ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron