Mafia II

Pokec o jiných hrách než ToR
Artakk Fanal
Jméno ve hře: Artakk Fanal
Herní třída: Jedi Knight

Mafia II

Příspěvekod Artakk Fanal » pon 22. lis 2010 19:55:18

Znáte tu hru? Prozatím je to moje nejoblíbenější. Jen by mě zajímalo, co se stalo s Joem. Prostě musí být trojka!
Obrázek
I'm no Jedi; I'm just a guy with a lightsaber and some funny thing, called force
Nejsem Jedi; jsem jen chlápek se světelným mečem a srandovní věcí, který se říká síla
Aries
Administrátor
Jméno ve hře: Aries
Herní třída: Jedi Consular
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia II

Příspěvekod Aries » pon 22. lis 2010 20:15:24

Hra tak úplně nesplnila moje očekávání (které byly hodně velké), působilo to na mě jako Godfather hry (které byly horší, než první díl Mafie). Jinak co by se stalo s Joem? Myslím že je to z toho co se děje a říká na konci (a taky kdo to říká) více než jasný...
Tento příspěvek může obsahovat sarkasmus

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

Příběhová videa a další SWTOR videa
Artakk Fanal

Příspěvekod Artakk Fanal » pon 22. lis 2010 20:56:28

Aries píše:Hra tak úplně nesplnila moje očekávání (které byly hodně velké), působilo to na mě jako Godfather hry (které byly horší, než první díl Mafie). Jinak co by se stalo s Joem? Myslím že je to z toho co se děje a říká na konci (a taky kdo to říká) více než jasný...

No a co myslíš?
Obrázek
I'm no Jedi; I'm just a guy with a lightsaber and some funny thing, called force
Nejsem Jedi; jsem jen chlápek se světelným mečem a srandovní věcí, který se říká síla
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » pon 22. lis 2010 21:29:09

Následující text obsahuje spoilery, zvýrazněním text zviditelníte:
No co asi? že ho oddělali, ne?

Red Eclipse
Arïes - Jedi Sage | Ahari - Republic Commando | Sellic - Scoundrel | Cosain - Jedi Guardian
Bialar - Operative | Takaya - Mercenary | Miotri - Sith Sorceress | Morym - Sith Juggernaut

BlackAdder

Příspěvekod BlackAdder » úte 23. lis 2010 00:05:17

No hra sice nepřekonala původní Mafii ale ani bych jí nesrovnával s Godfatherem. Jednoznačné mínus je herní doba a nijak zvlášť velká motivace ke znovu hratelnosti. Ale abych nekritizoval hrál jsem hru v češtině a scény typu, odvoz mrtvoly a Joeho "doplnování tekutin" během misí ve mě zůstávalo ještě dlouho a jak texty tak dabing je špička.
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » úte 23. lis 2010 11:51:38

Jo to jo, texty a dabing se povedl hodně dobře, ale jak řikáš, nějak to nemotivuje k tomu to hrát znovu

Red Eclipse

Artakk Fanal

Příspěvekod Artakk Fanal » úte 23. lis 2010 13:06:39

Aries píše:
Následující text obsahuje spoilery, zvýrazněním text zviditelníte:
No co asi? že ho oddělali, ne?

Nemuseli ho oddělat. Mohli ho jen třeba odklidit do chládku, nebo něco.
Obrázek
DartMelkor
Jméno ve hře: Amon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod DartMelkor » stř 24. lis 2010 00:26:45

teraz niekedy vyšlo DLC Joe-ho dobrodruzstva. A to či ho ano/nie tak bolo dane naschval aby vznikli otazky podobneho typu.
samotna mafia II : hodnotim za eng. verziu: dabing supr, pribehova čast ako vzdy supr, dlžka hry - nedostačujúca, využitie prostredia mesta - nedostačujuce. Ako jeden typek napisal na fore, tato hra bude plna tak o rok ked vyjdu všetky chystane DLC (btw. DLC, niečo hrozne :)...dat prachy zato ze si mozes dat novy oblek, auto do carparku sa mi zda prehnane.)
momentalne nemam absolutne PRECO hrat mafiu s DLC - resp. len DLC, povodnu hru som prešiel asi 3x tuto o tom ani len neuvazujem.

ps. tato tema mafie 2 bola viacmenej rozoberana v topicu trošku staršom aj ked len par postami a bolo to demo :) tam som bol mafiou uchvateny, no potom prislo sklamanie.
force is with me too

guild web: http://dot.sw-tor.cz/

Obrázek Obrázek
Aries
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aries » stř 24. lis 2010 08:33:24

Co já vím, tak DLC Joe's Adventures se odehrávají v době, kdy Vito sedí v kriminále, tedy to, jak se dostal k rodině Falcone...

Artakk: myslím, že vzhledem k tomu, že jediný, co bránilo zbytku mafiánů ve městě aby neoddělali Vita je to, že Leo zatahal za hodně nitek. Ale jenom pro Vita, jak sám říká "Joeho se tahle dohoda netýká"

Red Eclipse

Amic
Jméno ve hře: Amic
Herní třída: Sith Warrior

Příspěvekod Amic » úte 04. led 2011 19:39:09

To by chtělo Multiplayer do Mafia II.
Obrázek

Zpět na